SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.

Uus 5-ukseline BMW M140i 340 hj (250 kW).

SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.

Uus 5-ukseline BMW M140i 340 hj (250 kW).

SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.Uus 5-ukseline BMW M140i 340 hj (250 kW).

BMW 1. seerias ainulaadne BMW M140i paneb välja 340 hj kuuesilindrilise bensiinimootori, mis viib 5-ukselise sõiduki 0 kuni 100 km/h 4,8 sekundiga. Kompromissitu sõidunaudingu saavutamiseks on M-eksperdid modifitseerinud ja häälestanud täpselt kõik detailid, alates disainist ja mootorist kuni vedrustuseni. Tulemuseks on kompaktne M Performance mudel, mille visuaalne pool ja sõiduomadused kindlustavad sellele ainulaadse koha BMW 1. seeria sõidukite seas.
 

5-ukseline BMW M140i arvudes
Keskmine kütusekulu: 7,8 kuni 7,1 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 179 kuni 163 g/km

Design

5-UKSELISE BMW M140i M PERFORMANCE DESIGN.

Erakordse soorituse võimaldab saavutada vaid kõigi komponentide ideaalne koostoimimine. See algab eesmistest õhuavadest, mis mootorit jahutada aitavad, ning jätkub M-sportvedrustusega, mis BMW M140i sõidukile veelgi parema juhitavuse annab. M Sportpaketi hoolikalt valitud elemente rõhutavad eksklusiivsed M Performance detailid. Need annavad juba eemalt vaadates märku iseloomust, millele ei ole võimalik vastu panna, kui M Performance TwinPower Turbo kuuesilindrilisel bensiiniga töötaval bensiinimootoril oma võimekust näidata lubatakse.

5-UKSELISE BMW M140i EKSKLUSIIVSED OMADUSED.

Aktsentvärvides disainiomadused.

Eksklusiivse lisana on BMW M140i dünaamilisel esispoileril paiknevatel külgmistel õhuavadel toonis Ferric Grey disainielemendid.

18-tollised M Double-spoke 436 M.

Eksklusiivsed Ferric Grey veljed koos M Sport pidurisüsteemiga kannavad kiirendus- ja pidurdusjõu optimaalselt teekattele (225/40 ZR18 ees, 245/35 ZR18 taga).

Aktsentvärvi küljepeeglite raamid.

Ümarad peeglikatted on viimistletud toonis Ferric Grey. Tänu aerodünaamilisele disainile puudub nende õhutakistus peaaegu sootuks.

Toonis Dark Chrome M-logo.

Toonis Dark Chrome viimistletud M-logo rõhutab elegantselt BMW M140i kuuluvust sarja M Performance Automobiles.

Väljalasketoru viimistlus kummalgi küljel.

BMW 1. seeria eksklusiivsed Black Chrome viimistlusega summutitorud BMW M140i kummalgi küljel näitavad, et tegemist on modifitseeritud väljalaskesüsteemiga, milles on loobutud keskmisest summutist ja kuhu on lisatud automaatne õhuklappide juhtimine.

Toonis Dark Chrome mudelitähis.

Aktsentvärvi mudelitähis tagaosal rõhutab BMW M140i tihedat sidet BMW M-mudelitega.
Engines

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO 6-SILINDRILINE BENSIINIGA TÖÖTAV REASMOOTOR.

M Performance TwinPower Turbo 3,0-liitristes kuuesilindrilistes bensiiniga töötavates reasmootorites on TwinScroll-turboülelaadur ühendatud Valvetronicu, kaksik-Vanose ja täppississepritse tehnoloogiatega. See intelligentne uuendustepakett vähendab kaheksakäigulise Steptronic käigukastiga BMW M140i kütusekulu vaid 7,1 liitrini 100 km kohta (xDrive: 7,4 liitrit / 100 km); sõiduki CO2-heide on 163 g/km (xDrive: 169 g/km) ja sooritusnäitajad muljetavaldavad: 250 kW (340 hj), maksimaalne pöördemoment 500 Nm ja kiirendus 0–100 km/h vaid 4,6 sekundiga (xDrive: 4,4 sekundiga). Maksimaalne kiirus on 250 km/h (elektrooniliselt piiratud). BMW M140i on ainus BMW 1. seeria mudel, millel seda mootorit kasutatud on.

 • Väljendusrikas M Performance heli

  BMW M140i ainulaadse väljalaskesüsteemi tunneb ära kummalgi küljel paiknevate toonis Black Chrome summutitorude järgi. Keskmisest summutist loobumine ja automaatne õhuavade juhtimise süsteem annavad sõidukile heli, mille närvekõditavat mõju tunneb ka sõiduki sportistmetel. Need mitmesugused akustilised lisad annavad sportauto tunnetusele veelgi otsustavama tõuke.

Driving Dynamics

5-UKSELISE BMW M140i M PERFORMANCE MUDELITE SÕIDUDÜNAAMIKA.

5-ukseline BMW M140i kehastab sportlikku sõidunaudingut ja kõrgetasemelist sõidudünaamikat. Kümme millimeetrit madalamale toodud šassii loob teega võimsa otsekontakti. Siniste pidurisadulate ja M-logoga M Sport pidurid tagavad piisava pidurdusjõu ka äärmiselt dünaamilise sõidustiili juures. Modifitseeritud roolivõimenduse ja teelhoidmise funktsiooni sätted annavad juhile võimaluse eriti hästi sõiduki suunastabiilsust tunnetada.

 • Veelgi dünaamilisem – madaldatud M Sport veermik

  Just kõrge pöördemomendiga kuuesilindrilisele mootorile kohandatud vedrustussätted aitavad erakordse mootorivõimsuse muuta muljetavaldavaks ja autoriteetseks sõidudünaamikaks. Meeldejäävad hetked tagab esisilla spetsiaalne elastokinemaatika. Sõidukile lisavad veelgi liikuvust 10 millimeetrit madalam spetsiaalselt seadistatud M Sport vedrustus ning kohanduv sportrool ja Servotronic. Valikuline BMW xDrive nelikveosüsteem jagab BMW M140i xDrive veojõu paindlikult sildade vahel ning tagab parima haarduvuse ka keerukate teetingimuste korral.

  5-ukseline BMW M140i xDrive arvudes
  Keskmine kütusekulu: 7,4 l / 100 km
  Keskmine CO2-heide: 169 g/km

 • Sportlikum: kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast

  BMW M140i dünaamilised sprindid teeb võimalikuks valikuline kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast. Tänu stardiabile on kiirendus 0 kuni 100 km/h võimalik vaid 4,6 sekundiga. Vajutage lihtsalt nuppu DSC, viige valikuhoob asendisse „S”, vajutage hetkeks pidurile ja seejärel gaas põhja ning mõistate piduri vabastamisel, mida tähendab kiirendus.

 • Suurem kontroll: M Sport pidurid põhivarustuses

  Fikseeritud sadula ja nelja kolviga ketaspidurid seiskavad viivitamatult eesmised 18-tollised M kergmetallveljed 436 M Double-spoke. Tagasillal on kasutatud kahe kolviga pidureid. Tänu seesmisele õhutusele on need töökindlad ka suurel temperatuurikoormusel. Isegi kui auto seisab, võib selle erakordset pidurdusjõudu aimata tuttavatest sinistest M-logoga pidurisadulatest.

BMW M PERFORMANCE SÕIDUKIPERE.

Peensusteni täiustatud disain, laitmatu ajam, maksimaalne sõidudünaamika. Neid kolme omadust kehastab BMW M Performance Automobiles. BMW M GmbH eksklusiivse pakkumisena ühendavad need mudelid oma sarjade parimad omadused M-geenide dünaamikaga, moodustades nii uue sõidukiklassi.

Veelgi suurem sõidunauding.

Tutvu kogu M Performance Automobiles sõidukisarjaga.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • Kütusekulu ja CO2-heite näitajad on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

  Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.