ADRENALIIN SÕIDUST.

BMW M550i xDrive.

ADRENALIIN SÕIDUST.

BMW M550i xDrive.

ADRENALIIN SÕIDUST.BMW M550i xDrive.

Põnevusttekitav: BMW 5. seeria sedaani M Performance mudel lükkab piirid enneolematult kaugele. Puhas adrenaliin. Sportlik karakter leiab motospordi. Sest kunagi pole küllalt.


BMW M550i xDrive sedaan
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 9,2–8,9*
CO₂-heide g/km (keskmine): 209–204*


* Need on algsed väärtused, mida ei ole veel kinnitatud.

ATLEETLIK JÕUALLIKAS.

ATLEETLIK JÕUALLIKAS.

BMW M550i xDrive kapoti all peitub puhas jõud: selle M Performance TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor on oma kiirenduselt vaieldamatu liider. Ja seda on ka kuulda, kuna tänu M Sport väljalaskesüsteemile annab mootori jõuline hääl tunnistust sõiduki sportlasegeenidest.

462 HJ

Kiirendus 0–100 km/h toimub 4 sekundiga*: oma 462 hobujõuga jätab BMW M550i xDrive vastased kaugele maha. Tänu intelligentsele tagasillapõhisele xDrive nelikveosüsteemile jäävad konkurendid igal kiirendusel tagatulesid imetlema. Vähemalt näeb sõiduk kompromissitult nägus välja igast küljest...

* Need on algsed väärtused, mida ei ole veel kinnitatud.

IGAKÜLGNE PÕNEVUS.

IGAKÜLGNE PÕNEVUS.

Kohanduv M vedrustus on toodud 10 mm allapoole ja spetsiaalselt BMW M550i xDrive jaoks häälestatud, roolimine optimeeritud ja M sportpidur seatud maksimaalsele aeglustamisele. Ja kui otsid põnevust, lisab veelgi sõidudünaamikat valikuline kohanduv M-vedrustus Professional. Sõiduelamuste seisukohast on BMW M550i xDrive ületamatu. On ju alati liider see, kes mängureeglid paika paneb.

IMPULSSKIIRENDI.

Adrenaliin esimesest pilgust: lisaks M aerodünaamikapaketile on BMW 550i M xDrive silmapaistvate omaduste seas ka suuremad õhuavad ja eridisainiga elemendid toonis Cerium Grey. Eksklusiivsust lisavad ka tuttav neerukujuline iluvõre, aerodünaamilised peeglikatted ja mudelit tähistav kiri. Enesekindla välimuse võtavad kokku M Performance eridisainiga 19-tollised ja 20-tollised* veljed.
 

* Eeldatavasti saadaval alates 2017. aasta 2. kvartalist

LÄBI JA LÕHKI SPORTLIK SPORTLANE.

Mudelimärgisega ukselävendid, digitaalse mudelimärgisega armatuurlaud, nahkkattega M-rool ja teised M Sportpaketi detailid: ka BMW M550i xDrive salong väljendab ainulaadselt atleetlikku kogemust.

VEELGI SUUREM SÕIDUNAUDING.

VEELGI SUUREM SÕIDUNAUDING.

BMW M Performance Automobiles avaldab muljet oma võimsusega. Saavuta maksimaalne sõidudünaamika, toomata ohvriks mugavust. Ja hoolimata oma atleetlikkusest näitab see ka stiili. BMW M Performance. Intensiivsem sõidunauding.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Kütusekulu ja CO2-heitkogused on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

    Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.