KIIRE ARMASTUS.

Uus BMW 1. seeria. Ühendatud tulemuste nimel.

KIIRE ARMASTUS.

Uus BMW 1. seeria. Ühendatud tulemuste nimel.

KIIRE ARMASTUS.Uus BMW 1. seeria. Ühendatud tulemuste nimel.

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (BMW 230i Coupé)

4,8 [4,6]

Maksimaalne kiirus km/h (BMW M140i)

250

Kütusekulu l / 100 km, keskmine (BMW M140i)

7,8 [7,1]

CO₂-heide g/km, keskmine (BMW M140i)

179–163

Avaldab muljet, on mänguline ja silmapaistev. Oma sportliku disaini, dünaamiliste sõiduomaduste ja laitmatu ühenduvusega võidab see linnatänavate kangelane tormiliselt südameid. Lisaks kiirele sõidu alustamisele on see kiire ka internetis, võimaldades hakkama saada kõigi katsumustega. See on väike erinevus, mis võib tähendada palju.

PILGUPÜÜDJA.

Dünaamiline väljast. Eksklusiivne seest. Efektne disain esindab ülimat sportlikkust, jõulist dünaamikat ja puhast sõidunaudingut. Oma kiirust püüdvate kontuuride, atleetliku disainikeele ja kvaliteetse lisavarustusega täiendab BMW 1. seeria ideaalselt linnalikku elustiili. See on sõiduk, mis püüab imetlevaid pilke.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • BMW M140i, 5-ukseline
    Kütusekulu l/100 km (keskmine): 7,8
    CO₂-heide g/km (keskmine): 179

    Kütusekulu ja CO₂-heite näitajad olenevad valitud velje- ja rehvisuurusest. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO₂-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis BMW esindustes ja lehelt http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.