MootorPistikhübriid

ELEKTRIFITSEERIV.

BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer

MootorPistikhübriid
ELEKTRIFITSEERIV.BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer

Max väljundvõimsus kW (hj) / p/min (225xe3)

165 (224)

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (225xe3)

6,7

Keskmine kütusekulu l / 100 km (225xe3)

2,5–2,3

Keskmine CO2-heide g/km (225xe3)

57–52

Just nagu elu linnas. BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer on tulvil energiat. See viib sinu argielu ja ideed 0–100 km/h 6,7 sekundiga. Puhas sõidunauding aitab rõõmu tunda ka pikematest reisidest. Täpselt see, mida BMW-lt oodata võib.

BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer(3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,5–2,3
CO2-heide g/km (keskmine): 57–52
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,7–13,4

TOOB TEEDELE ELEKTRI.

Täis energiat: BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Toureri sõidukis on ühendatud usaldusväärne paindlikkus ja silmapaistev kütusekulu BMW-le omase sõidudünaamikaga. Tänu BMW EfficientDynamics BMW eDrive’i tehnoloogiale on võimalik vaid elektri jõul sõita kuni 41 kilomeetrit – lokaalsete heitmete vabalt ja praktiliselt helitult. Ideaalne linnasõitudeks!

Loe lisaks

TOOB TEEDELE ELEKTRI.

TÕSTAB LATI TAEVAST KAUGEMALE.

Uute kõrgusteni erakordse ökonoomsusega. Pistikhübriidi põhiomaduseks on äärmiselt ökonoomne ajamikontseptsioon. Sõiduki ajam koosneb sisepõlemismootorist sõiduki esiosas ja tagasilla juures asuvast elektrimootorist. Olenevalt olukorrast ja kõrgepingeaku laetusest suudavad need hübriidi toita nii eraldi kui ka üheskoos. Kui töötab ainult sisepõlemismootor, toimub ajami jõuülekanne esirataste kaudu. Elektrimootor paneb liikuma tagarattad. Seega saab olenevalt olukorrast BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourerist BMW xDrive.

Loe lisaks

TÕSTAB LATI TAEVAST KAUGEMALE.

MUUDAB LINNAPILTI. JÄTKUSUUTLIKULT.

Selle päritolu on hetkega tuntav. Ka seda edasi viiv jõud on hetkega nähtav. BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Toureri neerukujulise iluvõre sinised ribid ja rattarummud tähistavad selle innovatiivset ja võimsat jõuallikat. Tänu oma suurele neerukujulisele iluvõrele ja suurele kompaktsele õhuavale on BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer veelgi sportlikuma ja dünaamilisema välimusega. Tüüpiline BMW, kuid samas nii erinev.

LINNASÜDA.

Täis energiat ka salongis. BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer viib juhi erakordsesse meeleollu. Ja asendisse, kuna tänu kõrgematele istmetele saavad erakordsed vaadet nautida kõik reisijad. Võta istet ja avasta uusi silmapiire.

„Lisaks erakordsele ökonoomsusele ja igapäevasele praktilisusele vastab BMW eDrive ka BMW sõidukitele omastele kõrgeimatele sõidudünaamika- ja kvaliteedistandarditele.“
Stefan Juraschek, BMW Groupi elektriajamite valdkonna juht.

SELLE ENERGIA EI TUNNE LINNAPIIRE.

Kõik on elektriline. Üks BMW iPerformance’i kontseptsiooni põhisambaid on intelligentne energiahaldus. Süsteem koordineerib kõigi BMW ajami komponentide koostoimimist elektrimootoriga, et tagada võimalikult ökonoomne sõit suurepärase sõidudünaamikaga ja suurendada elektrilist sõiduulatust.

Nupp eDrive võimaldab juhil valida kolme elektrilise sõidurežiimi vahel: AUTO eDRIVE, ainult elektriline MAX eDRIVE ja režiim SAVE BATTERY, mis hoiab laadimisolekut alati püsival tasemel.

Loe lisaks

SELLE ENERGIA EI TUNNE LINNAPIIRE.

ELAVAD TÄNAVAD. SAAVAD UUE LAENGU.

Pinge kasvab: BMW eDrive hõlmab suurt hulka uuenduslikke igapäevase elektrilise liikuvuse tooteid ja teenuseid: alates kodusest laadimisest kuni aina laieneva avalike laadimisjaamade võrgustiku kasutamise ning võrgus navigeerimiseni.

Loe lisaks

ELAVAD TÄNAVAD. SAAVAD UUE LAENGU.

ELEKTRILINE KLUBI.

BMW iPerformance: pistikhübriidid.

ELEKTRILINE KLUBI.

BMW iPerformance: pistikhübriidid.

Kütusekulu, energiatarve ja CO₂-heitkogused.

  • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad Saksamaal põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus võtab arvesse mudeli jaoks saadaval olevat lisavarustust ning velgede ja rehvide suurust.

    (1) Tootmiskuupäev kuni 31.05.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik esindus.

    Need väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel(3) ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

    CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikus BMW esinduses ning lehelt.