JUHATA TEED NING LUBA MAAILMAL JÄRGNEDA.

BMW 2. seeria Active Tourer BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

Kommunikatsioon, teave ja meelelahutus: koge BMW ConnectedDrive teenuste ja rakenduste abil uut tüüpi mobiilsust.

CONNECTEDDRIVE TEENUSED.

Valikulised ConnectedDrive teenused on BMW ConnectedDrive funktsioonide aluseks, mis pakuvad juhile teel olles mitmekülgset teavet, meelelahutust ja teenusefunktsioone.

Üks neist on BMW Online, mis pakub võimalust tutvuda kohapõhise teabega, nagu ilm ja sündmused, kasutada otsingut ja kontoriprogramme. Soovi korral saab rakenduste menüüs kokku panna just endale vajalikud teenused, nagu kütusehinnad, parkimisteave, turismi- ja hotelliteave.

Sellele lisandub ka mugav turvaline ja piiramatu ligipääs valitud nutirakendustele. ConnectedDrive teenused võimaldavad ka ligi pääseda BMW ConnectedDrive poele, mille teenuseid, nagu reaalajas liiklusteave, kaugjuhitavad teenused, meelelahutus veebis ja Concierge teenused, saab vajaduse järgi mugavalt tellida ja laiendada. Valikulise lisavarustuse ConnectedDrive teenused avavad veelgi rohkem selliseid võimalusi, mis muudavad iga reisi BMW sõidukiga tõeliseks sõiduelamuseks.

  • Apple CarPlay® ettevalmistamine

    Apple CarPlay®* seadistamisel saab juht sõidu ajal juhtmevabalt ja turvaliselt kasutada ühilduvat iPhone®-i telefoni. See võimaldab nutitelefoni sisu (nt muusika, iMessenger/tekstisõnumid, telefon, Siri ja mõned kolmandate poolte rakendused) kasutada tavapäraselt sõiduki kasutajaliideses. Seadistatud Apple CarPlay funktsiooni saab olenevalt sõiduki varustusest kasutada puutesisestusega, iDrive juhtseadmelt või hääljuhtimisega.

    * Saadaval alates 2017. aasta suvest

BMW CONNECTED.

BMW Connected on isiklik assistent, mis sind igapäevases liikumises toetab ning rahulikult ja õigel ajal sihtkohta jõuda aitab. Kõik teenused on eemalt kättesaadavad iPhone'is Apple Watchi rakenduse kaudu.

Veebist või rakendustest nagu Yelp, Apple Maps või Google Maps leitud sihtkohad saab vaid ühe klõpsuga kiiresti ja mugavalt BMW Connectedi süsteemi importida ning sujuvalt sõiduki navigatsioonisüsteemile edastada. iPhone'i kalendrisse salvestatud kohtumised koos aadressi ja soovitud saabumisajaga imporditakse automaatselt rakenduse BMW Connected liikuvasse päevakavasse. Olenevalt hetkeasukohast ja liiklusoludest arvutab BMW Connected planeeritud saabumisaja, teavitab kasutajat aegsasti ning annab talle juhised, kuidas pargitud autost lõppsihtkohta jõuda. Kui hilinemine on ootamatute liiklustakistuste või parkimiskohtade puuduse tõttu sihtkoha lähedal vältimatu, saab kasutaja lasta BMW Connectedi süsteemil saata teisele osalejale eeldatava saabumisajaga tekstisõnumi, ilma et ta peaks ise füüsiliselt telefoni kasutama. Lisaks õpib BMW Connected sagedasi sihtkohti tundma ning lisab need liikuvasse päevakavasse automaatselt.

Rakenduse BMW Connected saab alla laadida Apple'i App Store'ist.

SILMAPILKNE ABIKUTSUNG.

SILMAPILKNE ABIKUTSUNG.

Intelligentse hädaabikõne süsteem tagab hädaolukorras ööpäev läbi kiire ja sihipärase abi ja väljaõppinud personali nõuanded. Seda kõike juhi emakeeles ja ka siis, kui sõiduk viibib välismaal. Kui juhtub raskem õnnetus, mille käigus aktiveeruvad turvapadjad või turvavööpingutid, tehakse intelligentne hädaabikõne automaatselt. Auto sisseehitatud, st isiklikust mobiiltelefonist sõltumatu SIM-kaart edastab BMW kõnekeskusesse häire koos auto täpse asukoha, õnnetuse raskuse ja sõitjate võimalike vigastustega. BMW kõnekeskus teavitab sellest lähimat päästekeskust ja nõustab kannatanuid telefoni teel kuni päästjate saabumiseni. Hädaabikõne funktsiooni saab kasutada ka manuaalselt, näiteks juhul, kui abi vajavad teised liiklejad.

Kuidas töötab intelligentne hädaabikõne?

BMW TELESERVICES.

Teleservices tähendab intelligentset ühendust juhi, sõiduki ja BMW vahel. Teenus edastab sinu BMW sõidukile vajalikku teavet ja teavitab sind, kui sõidukit tuleb hooldada. Omaniku eelistatud BMW Service Partner pääseb andmetele ligi, et panna optimaalselt paika järgmine hooldusaeg ning selleks valmistuda. Näiteks saavad nad tellida kõik vajalikud vahetusosad juba pikalt ette. Teenuseosutaja BMW Service Partner võtab omanikuga ühendust, kui auto peab hooldusesse minema. TeleServices aitab mõned probleemid lahendada kaugjuhtimise teel, nii et ei ole vaja autot töökotta viiagi.

CONCIERGE TEENUSED.

See on võimalus kõigile, kes on soovinud omada isiklikku ülemteenrit. Siin ta on: Concierge teenused BMW ConnectedDrive süsteemiga. Vaid ühe nupuvajutusega saad ühenduse BMW kõnekeskusega, kus töötavad teenindajad, kes on sulle sõidu ajal otsekui isiklikuks assistendiks.
Kas otsid kindlat restorani, lähimat sularahaautomaati või valveapteeki? Sind aitab BMW kõnekeskuse teenindaja, kes vajaduse korral otsitava aadressi navigatsioonisüsteemile edastab. Concierge teenused toimivad sinu mobiiltelefonist eraldiseisva süsteemina ja on lisatasuta saadaval ööpäev läbi seitse päeva nädalas nii kodu- kui ka välismaal. Concierge teenused on saadaval ainult koos ConnectedDrive teenustega.

MUUSIKA JA MEELELAHUTUS.

Kui oled oma BMW sõidukiga teel, on kogeda paljut. Kui autos mängib õige muusika, on iga sõit seiklus. Seepärast on olemas muusikarakendused, mille abil leiad õiged laulud igaks olukorraks. Oled teel tööle, poodi või puhkusele? Nüüd saad kokku panna oma isikliku raadiojaama, valida suure hulga audioraamatute seast või voogedastada olemasolevat muusikat. Seda kõike otse oma BMW ConnectedDrive teenuste abil.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

High speed internet experience.

BMW Car Hotspot LTE võimaldab kiiret internetiühendust kuni kaheksale inimesele. LTE-ga ühilduv SIM-kaart on sealjuures ainus lisanõue, mida seade täitma peab. Mobiilse pääsupunkti saab lihtsalt installida ning tänu integreeritud akule on see kasutatav ka väljaspool autot.