LINNASEIKLEJA.

Uus BMW 2. seeria Active Tourer.

Bensiin Diisel

Mootor ja kütus

LINNASEIKLEJA.

Uus BMW 2. seeria Active Tourer.

Bensiin Diisel

Mootor ja kütus

LINNASEIKLEJA.Uus BMW 2. seeria Active Tourer.

Mootorivõimsus kW (hj) p/min juures (220i3)

141 (192) / 5000–6000

Keskmine kütusekulu l / 100 km (220i3)

5.8

Keskmine CO2-heide g/km (220i3)

133

Pakiruumi maht

468 kuni 1510 liitrit

Linnaga ühes rütmis: rõõmsalt, stiilselt ja isikupäraselt. BMW 2. seeria Active Tourer on osa nüüdisaegsest suurlinnaelust. Just nagu väljakud ja kohvikud, puiesteed ja ristmikud. Lõbusalt ja muretult võtab see vastu kõik katsumused, mida linnal pakkuda on, ja ületab need oskuslikult. Läbides kiirelt ja osavalt kitsaid tänavaid või pidades paindlikult ja ökonoomselt sammu tiheda graafikuga, on see ideaalne sõiduk kõigile, kes on aktiivsed ja pidevas liikumises.
 

BMW 220i Active Tourer(3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 5,8
CO2-heide g/km (keskmine): 133

ext
ext2

VAATAMISVÄÄRSUS MÖÖDUJATELE.

Mitte ainult pilgupüüdja esimesest hetkest: uus BMW 2. seeria Active Tourer avaldab muljet iga nurga alt ja iga detailiga. Suur neerukujuline iluvõre ja kompaktsed õhu sisselaskeavad ees annavad aimu seiklushimust ning sõiduki isikupärast välimust täiendavad LED-esituled. Ja horisontaaljoonega dünaamiline siluett koos efektsete kontuuridega küljekarpidega annavad BMW 2. seeria sõidukile sportlikult modernse välimuse.

„Minu jaoks on BMW 2. seeria Active Tourer kõige praktilisem BMW, mis tõlgendab ümber puhta sõidunaudingu.“
Dr Norbert Reithofer, BMW AG nõukogu esimees

MUUDAB IGA NAABRUSKONNA TRENDIKAKS.

Palju ruumi, ja linnas? Miski ei saa olla lihtsam, kui liigud ringi BMW 2. seeria Active Toureriga. See pakub rohkelt ruumi ja paindlikkust. Kuni 1510 l mahutavusega pakiruumiga on see alati uuteks tegevusteks valmis. Samas pakub see suurepärast ligipääsu: sõidukisse sisse ja sealt välja pääsemine on mugav tänu suurtele ustele ning valikuline pagasiluugi võtmeta avamise ja sulgemise süsteem lihtsustab pagasi laadimist ja on äärmiselt mugav. Sellega saavutad kõik, mida vaja.

LINNAGA ÜHENDUSES.

BMW ConnectedDrive muudab kõik sõidud pingevabaks. BMW isikliku kaaspiloodi internetiühendusega digiteenused ja rakendused koos intelligentsete juhiabisüsteemidega pakuvad sulle mitmekülgset tuge nii lühematel kui ka pikematel sõitudel. Nii jõuad oma sihtkohta turvaliselt, kaotamata silmist uusi eesmärke.

Loe lisaks

Vastused kõigile küsimustele.

Kas homme on Roomas ilus ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge'i teenus on kasulik näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad.

Loe lisaks

Kõik vaid pilgu kaugusel.

Täisvärviline BMW Head-Up Display kuvab juhi vaateväljas asuvale paneelile olulise teabe, nii et juht saaks endiselt teele keskenduda. Muuhulgas kuvatakse seal auto kiirus, navigatsiooninäpunäited, teave kiirusepiirangute kohta ning ka möödasõidukeelu indikaator, telefoni ja meelelahutuse nimistud. sõltuvalt varustusest.

Loe lisaks

Kõik ohutus kauguses.

Juhtimisassistendi Plus varustus parandab silmanähtavalt ohutust ja mugavust. See hõlmab kokkupõrke ja jalakäijate hoiatussüsteemi koos hädapiduri aktiveerimisega ning sõidurajalt eemalekandumise hoiatussüsteemi, kaugtulede ümberlülituse assistenti, kiiruspiirangute teabesüsteemi, kaameraga püsikiirusehoidjat koos funktsiooniga Stop&Go ning ka liiklusummikute assistenti.
Loe lisaks

Sihtkohta lihtsalt nagu A-B-C.

Jõua rahulikult ja õigeaegselt kohale. Uksest ukseni navigeerimine aitab läbida viimased sammud pargitud autost kuni sihtkohani ja tagasi. Oma nutitelefonist saad kiire ligipääsu jalakäijale mõeldud navigatsiooniteenusele, mis saab vajalikku lisateavet Connectedi pardaekraanilt ja näitab BMW Connected-rakenduse tõuketeatiseid.

Loe lisaks

Alati õigel ajal kohal

Jõua oma kohtumistele alati õigeaegselt. BMW Connectedi rakenduse sõidu alustamise teavitus tuletab sulle aegsasti nutitelefoni või -kella kaudu meelde, et on aeg teele asuda. Reaalajas liiklusteave võimaldab välja arvutada optimaalse sõidu alustamise aja, et õigel ajal sihtkohta jõuaksid.

Loe lisaks

Kõik ja veel enamgi.

Kulge edasi tänu BMW ConnectedDrive’i tipptasemel ühendusteenustega, mille abil säilitad kontakti kõige enda jaoks olulisega, et reisimine veelgi mugavamaks muuta. Avasta seda ise.
Loe lisaks

VIIB SIND EEMALE TIPPTUNNI UMMIKUTEST.

BMW 2. seeria Active Toureriga saab linnast seiklus. Kogu pöördevahemikus efektiivsed ökonoomsed mootorid on alati sprintimiseks valmis. Samal ajal tagavad kohanduv vedrustus ja arvukad aerodünaamikaelemendid optimaalse kontakti teega. Sõidurežiimide valik võimaldab lihtsa nupuvajutusega lülituda eriti mugavast kuni ülisportlikuni ulatuvate erinevate režiimide vahel. Läbi linnadžungli viib sind puhas sõidudünaamika.

Loe lisaks

VIIB SIND EEMALE TIPPTUNNI UMMIKUTEST.

TEEDEL KÄTTESAAMATU.

Sooritusvõime. Võimsus. Kontroll. Alates eriti ökonoomsest kolmesilindrilisest diiselmootorist kuni kõrgete pöörete ja muljetavaldava pöördemomendiga neljasilindrilise bensiinimootorini. BMW 2. seeria Active Tourer tagab alati atleetliku soorituse. Ja teeb seda äärmiselt sujuvalt tänu sportliku seadistusega seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastile või intelligentsele xDrive’i nelikveosüsteemile. Optimaalse haarduvuse ja veelgi suurema sõidunaudingu heaks.

ELEKTRIFITSEERIV.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

ELEKTRIFITSEERIV.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

VAJALIK VARUSTUS IGAKS ETTEVÕTMISEKS.

Suur valik tarvikuid võimaldab sul oma BMW 2. seeria Active Toureri kujundada täpselt oma eelistustele vastavaks. Täiendavad salongitarvikud, rohkem pagasiruumi või stiili lisavad elemendid aitavad täiuslikkuse veelgi täiuslikumaks muuta.

*näidatud mudel võib sellest mudelist erineda

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad Saksamaal põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus võtab arvesse mudeli jaoks saadaval olevat lisavarustust ning velgede ja rehvide suurust.

    (1) Tootmiskuupäev kuni 31.05.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik esindus.

    Need väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel(3) ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

    CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikus BMW esinduses ning lehelt: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.