SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.

UUS BMW M240i CABRIO: 340 hj (250 kW).

SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.

UUS BMW M240i CABRIO: 340 hj (250 kW).

SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.UUS BMW M240i CABRIO: 340 hj (250 kW).

Kui BMW M240i Cabrio turboülelaaduriga kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor kiirendab, tekitab õhuvool tõelise tormi. Motospordist ülevõetud ja 3,0-liitrisele mootorile kohandatud tehnoloogiad tagavad laitmatu juhitavuse. Eksklusiivne M Performance pakett annab sellele elegantsele atleedile veelgi sportlikuma ilme. See on ehtne M Performance Cabrio, mis on loodud põnevust pakkuvateks sõidukogemusteks vabas õhus.


BMW M240i Cabrio arvudes
Keskmine kütusekulu: 8,3 kuni 7,4 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 189 kuni 169 g/km

Loe lisaks

BMW M240i CABRIO M PERFORMANCE DISAIN.

BMW M240i Cabrio puhul on eksimatult äratuntav M GmbH käekiri. Lisaks M Sportpaketile tagavad arvukad teised M Performance funktsioonid, et see iseloomuga kaheukseline sõiduk midagi erilist oleks. Sportlikku DNA-d õhkub nii M Performance Cabrio salongist kui ka välisilmest. Esmalt on see tagasihoidlik, siis juba haarav ning järgmisel hetkel, kui käivitub kuuesilindriline mootor, ihkad juba piiramatult stimuleerivat sõidukogemust.

 • Eksklusiivsed välisdisainielemendid

  BMW M240i Cabrio dünaamilisel esispoileril paiknevatel külgmistel õhuavadel on toonis Ferric Grey disainielemendid. Samuti toonis Ferric Grey viimistletud 18-tollised 436 M Double-spoke kergmetallveljed kannavad veojõu asfaldile parimal viisil. Ümarad toonis Ferric Grey viimistlusega küljepeeglite katted ja külgmine M-logo toonis Dark Chrome rõhutavad elegantselt, et tegemist on seeria M Performance Automobiles sõidukiga. Ka tagantvaates rõhutavad BMW M240i Cabrio lähedast suhet BMW M-mudelitega kummalgi küljel paiknevad toonis Black Chrome viimistlusega summutitorud ja mudelimärgis.

 • Eksklusiivsed salongielemendid

  Ka salongis on esindatud valitud M Sportpaketi elemendid, nagu sportistmed juhile ja kaassõitjale ning M sportrool. Neid täiendavad eksklusiivsed mudelitähisega lävendikatted, mis annavad nii juhile kui ka kaassõitjale aimu eesseisvast sõidukogemusest. Juhi vaateväljas lisavad armatuurlauale sportlikke aktsente digitaalne mudelitähis, punased näidikud ja peenviimistlusega skaalad.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO 6-SILINDRILINE BENSIINIGA TÖÖTAV REASMOOTOR.

Lisaks oma piiramatule võimsusele avaldab BMW 240i Cabrio muljet ka oma nobeduse ja igapäevase praktilisusega. Kolmeliitrilistes M Performance TwinPower Turbo kuuesilindrilistes bensiiniga töötavates reasmootorites on TwinScroll-turboülelaadur ühendatud selliste tehnoloogiatega nagu Valvetronic, kaksik-Vanos ja otsesissepritse. Seda ainulaadset mootorit iseloomustab erakordselt kiire reaktsioon, kõrge pöördemoment isegi aeglasematel kiirustel ja lai pöördevahemik. Nii saavutatakse maksimaalseks pöördemomendiks 500 Nm ja keskmiseks kütusekuluks 8,3 l / 100 km (kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast: 7,4 l). Vaid 4,9 sekundiga (8-käiguline Steptronic sportkäigukast: 4.7 sekundiga) kiirendab Cabrio 0 kuni 100 km/h. Tegemist on ainsa BMW 2. seeria M Performance Automobiles mudeliga, milles seda mootorit kasutatud on.

 • Väljendusrikas M Performance heli

  BMW M240i Cabrio ainulaadse väljalaskesüsteemi tunneb ära kummalgi küljel paiknevate Black Chrome summutitorude järgi. Keskmisest summutist loobumine ja automaatne õhuavade juhtimise süsteem annavad sõidukile heli, mille närvekõditavat mõju tunneb ka sõiduki sportistmetel. Need akustilised seadistused rõhutavad lahtise sportauto juhtimise tunnetust veelgi.

BMW M240i CABRIO M PERFORMANCE DÜNAAMIKA.

BMW M240i Cabrio sõidukikontseptsiooni loomisel oli keskmes sõidudünaamika. Eesmärgiks on suurem sõidunauding, mis ei tee kompromisse igapäevase praktilisuse arvelt. Liikuv ja täpne juhitavus ning kõigi komponentide tasakaalustatud häälestus on tuntav kõigist kurvidest väljudes. Lisaks ulatuslikele modifikatsioonidele on BMW M GmbH insenerid optimeerinud selle Cabrio vedrustuse ja roolisüsteemi detailse täpsusega.

 • Rohkem dünaamikat: madal M Sport šassii.

  Just kõrge pöördemomendiga kuuesilindrilisele mootorile kohandatud vedrustussätted aitavad erakordse mootorivõimsuse muuta muljetavaldavaks ja autoriteetseks sõidudünaamikaks. Meeldejäävad hetked tagab esisilla spetsiaalne elastokinemaatika. Sõidukile lisavad veelgi liikuvust 10 millimeetrit madalam spetsiaalselt seadistatud M Sport vedrustus ning kohanduv sportrool ja Servotronic. Valikuline BMW xDrive nelikveosüsteem jagab BMW M240i xDrive Cabrio veojõu paindlikult sildade vahel ning tagab parima haarduvuse ka keerukate teetingimuste korral.

  BMW M240i xDrive Cabrio arvudes
  Keskmine kütusekulu: 7,8 l / 100 km
  Keskmine CO2-heide: 179 g/km

 • Sportlikum: kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast

  BMW M240i xDrive Cabrio dünaamilised sprindid teeb võimalikuks valikuline kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast. Tänu stardiabile on kiirendus 0 kuni 100 km/h võimalik vaid 4,7 sekundiga. Vajutage lihtsalt nuppu DSC, viige valikuhoob asendisse „S”, vajutage hetkeks pidurile ja seejärel gaas põhja ning mõistate piduri vabastamisel, mida tähendab kiirendus.

 • Suurem kontroll: M Sport pidurid põhivarustuses

  Fikseeritud sadula ja nelja kolviga ketaspidurid seiskavad viivitamatult eesmised 18-tollised M kergmetallveljed 436 M Double-spoke. Tagasillal on kasutatud kahe kolviga pidureid. Tänu seesmisele õhutusele on need töökindlad ka suurel temperatuurikoormusel. Isegi kui auto seisab, võib selle erakordset pidurdusjõudu aimata tuttavatest sinistest M-logoga pidurisadulatest.

BMW M PERFORMANCE SÕIDUKIPERE.

Peensusteni täiustatud disain, laitmatu ajam, maksimaalne sõidudünaamika. Neid kolme omadust kehastab BMW M Performance Automobiles. BMW M GmbH eksklusiivse pakkumisena ühendavad need mudelid oma sarjade parimad omadused M-geenide dünaamikaga, moodustades nii uue sõidukiklassi.

Intensiivsem sõidunauding.

Tutvu kogu M Performance Automobiles sõidukisarjaga.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • Kütusekulu ja CO2-heite näitajad on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

  Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.