AVATUD MURETULE SÕIDUNAUDINGULE.

BMW 2. seeria Cabrio mugavus ja turvalisus.

Naudi avatud katusega sõitmise naudingut ja lase BMW 2. seeria Cabrio arvukatel abisüsteemidel muude asjade eest hoolt kanda. Need tagavad optimaalse nähtavuse ja parima võimaliku toe. Nutikad laadimis- ja hoiukohalahendused aitavad ka kõige suuremate esemete transportimisel. Tänu BMW Service'i laiale valikule saad muretu olla ka siis, kui vajalikud on hooldus- ja parandustööd.

ADAPTIIVSED ESITULED.

Tänu nutikale kohanemisvõimele tagavad muudetava valgusjaotusega adaptiivsed esituled linnas ja maanteel sõitmiseks, nurgatuled ning biksenoon-esitulede eesoleva tee optimaalse valgustamise. Juht näeb eesolevasse kurvi kohe, kui ta rooli keerab, eriti öösel sõites. Vahetu ümbruse nähtavust parandavad nurgatuled, mis lülituvad sisse koos suunatuledega või rooli keeramisega, isegi siis, kui auto seisab. Adaptiivsed esituled tagavad tee optimaalse valgustuse kõigis sõiduolukordades ja suurendavad oluliselt aktiivset turvalisust.

MUUDETAV PAGASIRUUMI SÜSTEEM.

Kui kogu tagaiste on alla lastud saab tänu 450 mm laiusele ja 246 mm kõrgusele praktilisele muudetavale pagasiruumile hõlpsasti transportida ka pikemaid asju, nt spordivarustust. Tagaistme seljatoe tagaosa saab siis kasutada hoiupinnana. Näiteks kui pehme katus on suletud, saab transportida kaht golfikotti ja kui katus on avatud, saab tänu suurele muudetavale pagasiruumi avale mahutada pikki esemeid.

BMW SELECTIVE BEAM.

BMW Selective Beam muudab öised sõidud mugavamaks ja turvalisemaks. See tagab pimedas hea nähtavuse ilma teisi liiklejaid pimestamata. Süsteem tuvastab teised teel liiklejad ja reguleerib kaugtulesid selektiivselt nii, et nad jääksid kaugtulede jaotusest välja. Võimalike ohtude varajaseks avastamiseks ja tee paremaks jälgimiseks on esitulede ulatus 400 m.

SERVOTRONIC.

Servotronic pakub optimaalset roolivõimendust igas olukorras. See reguleerib, kui palju on sõiduki kiiruse juures vaja rooli keerata, ning teeb vahetu ja täpse juhtimise võimalikuks ka suurtel kiirustel.
Kuna roolimine ei vaja enam peaaegu üldse füüsilist pingutust, on see juhi jaoks tõeliselt mugav; parkimisel, manöövritel ja kitsastel või käänulistel teedel liikudes auto reageerimisvõime suureneb.
Juhtseade kasutab elektroonilisi kiirusnäitusid, mille järgi määratakse vajalik roolivõimendus igaks sõiduolukorraks. Roolimisjõudu on võimalik peenhäälestada ning oluliselt täpsemini erinevate sõiduolude järgi kohandada kui tavalise roolivõimenduse puhul.
See tähendab, et väikestel kiirustel on rataste pööramiseks vaja äärmiselt vähe jõudu. Kiiruse suurenedes vähendatakse aga järk-järgult roolivõimendust, et tagada vahetum kontakt teega ja optimaalne suunastabiilsus.

ÜMBERMINEMISE KAITSE.

Tähelepandamatult integreeritud ja täielikult süvendatud ümberminemise kaitsesüsteem tõstab efektiivselt sõiduki passiivset turvalisust. Sõiduki ümberminekul kaitsevad automaatselt väljatulevad turvatalad koos tuuleklaasi tugevdatud raamiga sõidukis olijaid.
Süsteemi spetsiaalsed ümbermineku andurid tagavad sekundi murdosa jooksul tagumiste peatugede taha paigaldatud kahe turvatala välja tulemise ja paigale kinnitumise. Samuti aktiveerivad need turvapadja juhtseadme kaudu turvavööpingutid, tagades sõidukis olijatele esmaklassilise turvalisuse.
See, kuidas ümberminemise kaitsemoodulid on täielikult süvendatult sõidukisse paigaldatud, tagab, et ebaesteetilised elemendid ei mõjuta auto elegantselt dünaamilist disaini.

VÕTMETA KASUTAMINE.

Uuenduslik ja lihtsasti kasutatav võtmeta kasutamise süsteem võimaldab sul sõiduki uksi avada ja mootorit käivitada ka ilma võtmeta. Autole lähenemisel tuvastatakse võti automaatselt ja see võib olla samal ajal näiteks püksitaskus või portfellis. Autolukk avaneb automaatselt ning juht saab autosse siseneda ja Start/Stop-nupust mootori käivitada.
Võtmeta kasutamise süsteem autendib juhi kaasasoleva võtme järgi.

SINU BMW TEENINDUS.

BMW sõidukit ostes ei oota sa ainult kordumatut dünaamikat ja sõidunaudingut vaid ka täiuslikku teenindust ja ulatuslikku hooldust. Sest mitte keegi teine ei tunne sinu BMW sõidukit paremini kui BMW Service Partneri asjatundjad. Olgu tegemist hooldustööde või ülevaatusega, remondi või autohooldusega – kõikide personaalsete teenindus- või remondipakkumiste puhul võid usaldada meie spetsialistide esmaklassilisi oskusi ja teadmisi. Tagame, et sinu BMW on alati esmaklassilises seisukorras, mis võimaldab sul alati suurimat sõidunaudingut kogeda.

 • BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive pakub täielikku sõidunaudingut. Ei nüüd ega enda valitud perioodi jooksul pea sa raiskama hetkegi aega auto teeninduse, ülevaatuse ega kuluvate osade maksumusele mõtlemisele. BMW Service Inclusive katab selle nii uute kui ka kasutatud sõidukite puhul – ka BMW originaalosad. See kehtib üle maailma kõigis liitunud BMW hoolduskeskustes.

 • BMW TeleServices

  Teleservices tähendab intelligentset ühendust juhi, sõiduki ja BMW vahel. Teenus edastab iseseisvalt sinu BMW sõidukile vajalikku teavet. BMW Service Partner pääseb andmetele ligi, et panna optimaalselt paika järgmine hooldusaeg ning selleks valmistuda. Näiteks võimaldab see vajaduse korral varuosad aegsasti ette tellida. Mõnd probleemi on võimalik lahendada isegi eemalt.

 • Seisukorral põhinev hooldus

  Intelligentne seisukorral põhinev hooldussüsteem CBS jälgib pidevalt mootori õlitaset ja üksikute komponentide kulumist. See analüüsib neid andmeid ja annab teada, millal järgmine hooldus peaks olema. Keskpaneeli ekraan iDrive kuvab täpset teavet selle kohta, millist komponenti kontrollida tuleb. Nii saad hooldused planeerida varakult ette ja vältida ebavajalikku hooldustööd.

 • BMW Breakdown and Accident Management

  Ekspertide kätes igal ajal: 365 päeva aastas, 24 tundi päevas. BMW Breakdown and Accident Management kindlustab sulle abi hädaolukorras. Rikke korral võta ühendust BMW Mobile Service'iga ja teeäärset abi telefoni teel või BMW Servicemobile'ilt kohapeal. Avarii korral aitavad sind BMW Accident Managementi asjatundjad – nad suhtlevad politsei, päästeteenistuse, puksiirabi, remonditöökoja ja kindlustusega ning aitavad veel muudegi asjadega.