SOBIV. VABAMEELNE. KIIRE.

BMW 2. seeria Cabrio ühendab sõidudünaamika ja ökonoomsuse.

SOBIV. VABAMEELNE. KIIRE.

BMW 2. seeria Cabrio ühendab sõidudünaamika ja ökonoomsuse.

Ideaalne kontrastide kombinatsioon. BMW 2. seeria Cabrio dünaamiline ajamisüsteem ja uuenduslikud BMW EfficientDynamics tehnoloogiad ühendavad kompromissitu jõu maksimaalse jõudlusega. Tulemus: BMW 2. seeria Cabrio toob tänavaile lihtsa manööverdamise ja kiiruse nii režiimis ECO PRO kui ka sportlikuma sõidustiili puhul – impulsiivses, reipas koosluses, mis meeldib kõigile meeltele.

SOBIV. VABAMEELNE. KIIRE.BMW 2. seeria Cabrio ühendab sõidudünaamika ja ökonoomsuse.

Ideaalne kontrastide kombinatsioon. BMW 2. seeria Cabrio dünaamiline ajamisüsteem ja uuenduslikud BMW EfficientDynamics tehnoloogiad ühendavad kompromissitu jõu maksimaalse jõudlusega. Tulemus: BMW 2. seeria Cabrio toob tänavaile lihtsa manööverdamise ja kiiruse nii režiimis ECO PRO kui ka sportlikuma sõidustiili puhul – impulsiivses, reipas koosluses, mis meeldib kõigile meeltele.

BMW EFFICIENTDYNAMICS TEHNOLOOGIA.

Tänu BMW TwinPower Turbo tehnoloogiale võimaldab BMW bensiini- ja diiselmootorite uus põlvkond BMW EfficientDynamics mootorisarjast sooritusvõimet parandada ja sõiduki reaktsioone ka madalatel pööretel märksa kiiremaks muuta. Sealjuures on kütusekulu madal ja heitkogused väiksed. Paremad kütusekulu- ja dünaamikanäitajad tagavad märgatavalt suurema sõidunaudingu.
Bensiinimootorid on varustatud uuendusliku turboülelaaduritehnoloogiaga koos Valvetronic klapijuhtimissüsteemi ja kaksik-Vanos nukkvõlli juhtimise ning täppississepritsega. Tänu tipptasemel komponentidele on tagatud suurepärane jõuülekanne koos väiksema kütusekuluga. Diiselmootorites on ühendatud ka varieeruva turbiinigeomeetriaga turboülelaadurid ning CommonRail ühisanum-sissepritse. Tänu põlemisprotsessi optimeerimisele vähenevad kütusekulu ja heide veelgi.

ELEVUS ON ÕHUS.

Koge BMW 2. seeria Cabrio sõidudünaamikat.

ELEVUS ON ÕHUS.

Koge BMW 2. seeria Cabrio sõidudünaamikat.

DÜNAAMILINE JUHTIMISSÜSTEEM.

Suur jõudlus, väike kulu – see on BMW 2. seeria Cabrio dünaamilise ajamisüsteemi eesmärk. BMW EfficientDynamics mootorite hulka kuuluvad nutikad TwinPower Turbo bensiini- ja diiselmootorid on korduvalt võitnud aasta mootori auhinna. Need avaldavad muljet madalate heitenäitajatega, tagades samas erakordselt ladusa käigu ja silmapaistva dünaamika, ning tänu 8-käigulisele Steptronic käigukastile ka hingematva ja sujuva kiirenduse.

 • BMW TwinPower Turbo bensiinimootorid

  Uusima generatsiooni BMW TwinPower Turbo bensiinimootorid on erakordselt nobeda jõuülekande ja reaktsiooniga ka madalatel pööretel. Samas on need oma eelkäijatest ökonoomsemad, väiksemate heitkoguste ja parema sooritusega. Nendes innovatiivsetes mootorites on kombineeritud uusim kütuse sissepritsetehnoloogia ja klapijuhtimissüsteem ning kaksik-VANOS koos tipptasemel tehnoloogiaga ülelaaduriga ning need on BMW EfficientDynamics arengustrateegia teerajajad. Tulemus on erakordselt tõhus jõuülekanne, mis rõhutab võimsust, mille poolest BMW mootorid tuntud on. BMW TwinPower Turbo 6-silindrilist reasmootorit on korduvalt tunnustatud Euroopa aasta mootori auhinnaga ning see leiab imetlust kogu maailmas oma dünaamilise jõuülekande, erakordselt ladusa käigu ning muljetavaldava ökonoomsusega. BMW EfficientDynamics sarja mootorites on kasutusel tehnoloogikontseptsioon, mis on osutunud üliedukaks ja mida on rakendatud pea kõigis bensiinimootorites.

 • BMW TwinPower Turbo diiselmootorid

  BMW TwinPower Turbo diiselmootorite uus põlvkond on BMW EfficientDynamics tehnoloogia rakendamise ilmne kehastus, kombineerides parimad võimsuse ja sooritusvõime näitajad madala kütusekuluga. Diiselmootoritele omaselt on need suurepärase reaktsiooniga ja tagavad nobeda jõuülekande ka madalatel pööretel, hoides samas kütusekulu madalana. Need on tuntud oma erakordse ökonoomsuse ja dünaamika poolest ning on väikese heitkoguse ja hõõrdumisega, et tagada maksimaalne sõidunauding. BMW EfficientDynamics sarja uued diiselmootorid on kerge alumiiniumkonstruktsiooniga ning muutuva turbiinigeomeetriaga ühe, kahe või kolme turboülelaaduriga. Samuti on need varustatud uusima CommonRail ühisanum-sissepritsega, mis tagab optimaalse põlemisprotsessi, aidates veelgi vähendada kütusekulu ja CO2-heidet.

 • 8-käiguline Steptronic käigukast

  8-käiguline Steptronic automaatkäigukast seab dünaamilisele sooritusvõimele ja ökonoomsusele uued standardid ja on BMW EfficientDynamics süsteemi põhielement. Eriti väiksed käikudevahelised vahed lihtsustavad optimaalset jõuülekannet kõigil kiirustel. See vähendab omakorda oluliselt kütusekulu, võimaldades samas juhil nautida sportlikku särtsu ja dünaamilist sooritusvõimet. Just suurtel kiirustel hoitakse mootori pöörded madalal, mis aitab vähendada nii kütusekulu kui ka mootorimüra.
  Palju abi on ka konvertersidurist – isegi siis, kui auto on manuaalrežiimil. Kiire mootoriülekanne ja täpselt seadistatud käigukast tagavad erakordselt sujuva käiguvahetuse. Integreeritud funktsioonid, nagu intuitiivne jõuülekanne, juhituvastus ning sõiduki liikumise ja liiklusolude pidev jälgimine, mõjutavad oluliselt käiguvahetust. Olenemata valitud sõidurežiimist lülitub süsteem alati kõige sobivamale käigule – isegi manuaalrežiimil . Režiimis Sport viivad veelgi parema reaktsioonivõimega mootoriseadistused ja mitmed integreeritud funktsioonid, mis kasutavad navigatsioonisüsteemist saadud teavet, sõidudünaamika uuele tasemele. Režiimil Comfort on pigem mugavusele orienteeritud käigukastiseadistused, mis tagavad vähem käiguvahetusi.

REŽIIM ECO PRO.

Olenevalt juhi sõidustiilist on režiimiga ECO PRO võimalik kütusekulu vähendada kuni 20% (BMW korraldatud kütusekulu-uuringu andmetel). Tänu vabakäigufunktsioonile, marsruudi planeerimise assistendile ja ECO PRO Route funktsioonile on võimalik säästa veel viis protsenti kütust.
Vabakäigufunktsioon (saadaval ainult koos 8-käigulise Steptronic käigukastiga) ühendab jõuülekande mootori küljest lahti ja sõiduk veereb (liigub vabakäigul) edasi jõuseadet kasutamata, kui juht võtab kiirusel 50 kuni 160 km/h jala gaasipedaalilt, pidureid ei rakendata ning kui marsruudi planeerimise assistent ei reguleeri kiirust.
Navigatsioonisüsteemi teabe abil tunneb marsruudi planeerimise assistent (saadaval ainult koos navigatsioonisüsteemiga Professional) ära kurvid, asulad, kiirusepiirangud ja mahasõidud ning annab juhile aegsasti nõu, millal kiirus maha võtta tuleks.
ECO PRO Route (saadaval ainult koos navigatsioonisüsteemiga Professional või navigatsioonisüsteemiga Business) kuvab kõige tõhusama marsruudi, tuginedes liiklustingimustele, juhi sõidustiilile ja teeoludele. Pardaarvuti näitab, mitu protsenti kütust ECO PRO Route valitud marsruuti järgides kokku hoitakse.

BMW xDRIVE.

BMW xDRIVE.

Intelligentne nelikveosüsteem xDrive.

Intelligentne BMW xDrive nelikveosüsteem kohandub täiuslikult ka kõige keerulisemate teeoludega ja tagab suurepärase haarduvuse igal ajal. xDrive ja dünaamiline suunastabiilsuskontroll (DSC) vastutavad selle eest, et BMW oleks täielikult stabiilne ja turvaline. xDrive, mida juhib DSC-andurite süsteem, jaotab võimsuse kiirelt ja paindlikult sildade vahel ära, et vältida üle- või alajuhitavuse tekkimist kurvides ning tagada nii suurepärane suunastabiilsus. Samuti tagab see kiire ja turvalise kiirendamise isegi libedatel või järskudel lõikudel. Nii ei pea DSC keeruliste teeolude korral palju sekkuma. BMW xDrive kombineerib nii endas nelikveo kõiki eelised, nagu veojõud, suunastabiilsus ja sõiduohutus, ja seda BMW nobedusega.