VÄHEM PIIRANGUID. ROHKEM VÕIMALUSI.

Esimene BMW 2. seeria Cabrio.

VÄHEM PIIRANGUID. ROHKEM VÕIMALUSI.

Esimene BMW 2. seeria Cabrio.

VÄHEM PIIRANGUID. ROHKEM VÕIMALUSI.Esimene BMW 2. seeria Cabrio.

Suurim kiirus km/h (230i)

250 [250]

Max võimsus (kW) (hj) p/min juures (230i)

185 (252) / 5200

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (230i)

6,1 [5,9]

Lahe välimus, kompaktsed proportsioonid – see on esimene BMW 2. seeria Cabrio. Selle ekstravertset disainikeelt iseloomustavad lühikesed ülendid, jõulised kontuurid ja atleetlik tagaosa, mis ilmestavad sõiduki enesekindlat olemust. Sõiduki iseloomu aitavad veelgi paremini esile tuua Luxury Line, Sport Line ja M Sportpakett ning suur valik BMW originaaltarvikuid. BMW 2. seeria Cabrio ei järgne kellelegi, vaid avaldab iseseisvalt muljet. Ja BMW M240i on veelgi impulsiivsem. Oma M Performance TwinPower Turbo 6-silindrilise diisliga töötava reasmootoriga vabastab ta BMW 2. seeria Cabrio kiire loomuse, viies uuele tasemele ka sõidunaudingu.

AVATUD TÄIESTI UUELE STIILILE.

BMW 2. seeria Cabrio mudelid ja varustus.

Stiilne kaaslane, elegantne sportlane või eksklusiivne trendilooja: Sina otsustad, millise iseloomu BMW 2. seeria Cabrio saab. BMW mudelite ja varustuse abil on põhivarustusega mudelitele lisaks saadaval kolm erinevat disainmudelit. Kompromissitu sportlane võib valida ka M Sportpaketi. Nii täiendavad paketid kui ka BMW originaaltarvikud toovad veelgi enam esile sinu isikupära.

Disain.

Inspireeritud suvest. Avatud pehme katusega on BMW 2. seeria Cabrio esiosal veelgi enesekindlam välimus, millel on sportlikum õlapiirkond ja musklis tagaosa. Ja kui see on suletud, avaldab BMW 2. seeria Cabrio muljet oma dünaamiliste piirjoonte ja sportlike proportsioonidega; tänu kontrastse pehme katusega tuleb ka põhianne esile. Jätab tagasihoidlikkuse selja taha ja rõhub meeltele. Ning tagab maksimaalse sõidunaudingu.

Sõidudünaamika ja ökonoomsus.

Ideaalne kontrastide kombinatsioon. BMW 2. seeria Cabrio dünaamiline ajamisüsteem ja uuenduslikud BMW EfficientDynamics tehnoloogiad ühendavad kompromissitu jõu maksimaalse jõudlusega. Tulemus: BMW 2. seeria Cabrio toob tänavaile lihtsa manööverdamise ja kiiruse nii režiimis ECO PRO kui ka sportlikuma sõidustiili puhul – impulsiivses, reipas koosluses, mis meeldib kõigile meeltele.