VABADUS: ÜMBER MÕTESTATUD.

Uus BMW 2. seeria Cabrio.

VABADUS: ÜMBER MÕTESTATUD.

Uus BMW 2. seeria Cabrio.

VABADUS: ÜMBER MÕTESTATUD.Uus BMW 2. seeria Cabrio.

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (BMW 230i Cabrio)

6,1

Maksimaalne kiirus km/h (BMW 230i Cabrio)

250

Kütusekulu l / 100 km, keskmine (BMW 230i Cabrio)

6,2–6,0

CO2-heide g/km, keskmine (BMW 230i Cabrio)

143–138

Välimus: vapustavalt kaunis. Iseloom: vaba ja piirideta. BMW 2. seeria Cabrio on sportliku vabaduse ja elegantsi kehastus. Sõiduki dünaamiline disain, võimsad mootorid ja uue disainiga salongi eksklusiivne lisavarustus avavad piiramatu sõidunaudingu uued horisondid. Oma klassi kõige sportlikum kabriolett ei jäta kahtlustki, kui tähtis võib olla vabadustunne.

NAUDINGUARMASTAJATEST INDIVIDUALISTIDELE.

Esmamulje: vabadus ja edasiliikumine. BMW 2. seeria Cabrio ainulaadsest disainikeelest õhkub kergust ja elegantsi, võimsust ja inspiratsiooni. Kui pehme katus on avatud, domineerivad välisdisainis veelgi sportlikum esiosa ja atleetlik õlajoon. Ja vähem põnevustpakkuv ei ole ka kinnise katusega sõit – elegantne salong avaldab muljet oma dünaamilise disaini, kvaliteetse lisavarustuse ja oluliselt parandatud akustikaga.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • BMW 230i Cabrio
    Kütusekulu l/100 km (keskmine): 6,2–6,0
    CO2-heide g/km (keskmine): 143–138

    Kütusekulu ja CO2-heite näitajad olenevad valitud velje- ja rehvisuurusest. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval mis on tasuta saadaval BMW esindustes Eestis ning lehelt https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf