PÕNEVUSTTEKITAVALT EBATAVALINE.

Uus BMW 2. seeria kupee.

PÕNEVUSTTEKITAVALT EBATAVALINE.

Uus BMW 2. seeria kupee.

PÕNEVUSTTEKITAVALT EBATAVALINE.Uus BMW 2. seeria kupee.

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (BMW M240i Coupé)

4,8 [4,6]

Maksimaalne kiirus km/h (BMW M240i Coupé)

250

Kütusekulu l / 100 km, keskmine (BMW M240i Coupé)

7,8 [7,1]

CO₂-heide g/km, keskmine (BMW M240i Coupé)

179–163

Uus BMW 2. seeria Coupé on isikupära kehastus autonduses ja täiesti omaette klass. Selle revolutsiooniliselt sportlikust disainist õhkub liikuvust ka pargituna. Kompromissitu sõidukogemuse ühendavad tervikuks nobeda tagasillaveo pakutav erakordne dünaamika ning eksklusiivselt mugav salong. See on selge juba esimesest hetkest – kohe, kui koha juhiistmel sisse võtad, siis mõistad, et minna on vaid otse edasi.

ERAKORDNE IGAST KÜLJEST.

BMW 2. seeria Coupé erakordne disainikeel seab omaette standardeid – alates ainulaadselt kompaktsetest proportsioonidest kuni uue disainiga kaheosalise neerukujulise iluvõre ja rõhutatud laia atleetliku tagaosani. Selgesti äratuntav kerge kaldega katusejoon toob välja sõiduki dünaamilise silueti ja paljastab kohe selle sportlikud ambitsioonid. Kaugustesse pürgivat loomust peegeldab ka eksklusiivne salongidisain. Intuitiivselt paigutatud funktsioonidega uus juhtimiskontseptsioon võimaldab keskenduda sõidukogemusele ja nautida sportlikku õhkkonda.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • BMW M240i Coupé
    Kütusekulu l/100 km (keskmine): 7,8
    CO2-heide g/km (keskmine): 179

    Kütusekulu ja CO2-heite näitajad olenevad valitud velje- ja rehvisuurusest. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti ja lehelt http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.