Pakkumised ja teenused, BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 külgvaade

THE 2

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ: PAKKUMISED & TEENUSED

Sinu BMW 2. seeria Gran Coupé on meie juures parimates kätes. Meie lai originaalsete BMW lisatarvikute valik annab sinu BMW-le selle isikliku kujunduse, samas kui BMW Performance Parts pakub igal teel autentset autosporditunnetust. BMW atraktiivne teenuste vahemik tagab tervikliku kaitse hädajuhtumite korral, koos hoolduse ja teeninduse kattega, tänu millele saad täielikult juhtimisele keskenduda. BMW finantsteenused pakuvad samuti paindlikke ja atraktiivseid liisimis- ja finantsteenusepakette, mis panevad su vajadused alati esikohale.

Loe lisaks
THE 2BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ: PAKKUMISED & TEENUSED

BMW FINANTSTEENUSED.

Sõida oma unelmate sõidukiga juba täna.

Sinu uus BMW on käeulatuses. Kõik, mida vajad, on ideaalne finantseerimislahendus, millel on sinu järgi kohandatud liisingu- ja laenuvalikud:
BMW 2. seeria Gran Coupé BMW Select
BMW 2. seeria Gran Coupé, BMW liisimine
BMW 2. seeria Gran Coupé, BMW finantseerimine
BMW 2. seeria Gran Coupé, BMW finantseerimine

BMW SELECT LIISING.

Maksimaalne paindlikkus.

• Individualiseeritud igakuised maksed
• Erinevad lepingu lõpu võimalused
• Jääkväärtusriskid puuduvad
• Langeta omandiõiguse kohta otsus lepingu lõpus

BMW KASUTUSLIISING.

Igakülgselt muretu.

• Regulaarsed fikseeritud maksed
• Kindlustus, maksed ja hooldus kuuluvad selle alla
• Jääkväärtuse riskid puuduvad

BMW BAASLAEN.

Selge ja läbipaistev.

• Läbisõidupiiranguta
• Täielik omandiõigus pärast lepingu lõppu
• Fikseeritud igakuised maksed
• Pikaajaline finantseerimisvõimalus

BMW AINUMAKSELAEN.

Lihtne ja mugav.

• Läbisõidupiiranguta
• Individuaalsed igakuised maksed
• Paindlik sissemakse
• Refinantseerimisvõimalused

BMW ORIGINAALTARVIKUD.

Tundub hea, tundub tuttav.

Kõigi BMW juhtide jaoks kuulub sõidunauding standardvarustusse. Algupärased BMW lisatarvikud, mis täidavad sinu erilisi soove. Pakume laia individuaalsete lisade valikut, mis sobivad ideaalselt sinu sõidukile kvaliteedi, disaini ja jõudluse poolest, pakkudes maksimaalset lisaväärtust sõltumata sellest, mida plaanid.

BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 kolm neljandikku eestvaade
19-tollised M Performance kergmetallveljed Double-spoke style 555 M Bicolour, BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 välisilme

19-tolline M Performance kergmetallvelg Double-spoke style 555 M Bicolour

Kvaliteetsed, optimeeritud kaaluga 19-tollised M Performance kergmetallveljed Double-spoke style 555 M on disainitud Bicolour Jet Black matt toonis, neil on freesitud väändedisainiga kodarad ning need rõhutavad jõulisust kuni väikseima detailini. TPMS suverataste komplekt, veljesuurus 8 J x 19 koos rehvisuurusega 235/35 R 19 91Y XL.
18-tollised M Performance sepisveljed V-spoke style 554 M Jet Black matt, BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 välisilme

18-tollised M Performance sepisveljed V-spoke style 554 M, Jet Black matti tooni.

Sportlikud 18-tollised M Performance sepisveljed V-spoke style 554 M on disainitud Jet Black matt toonis ja rõhutavad sõiduki rabavat välimust. TPMS suverataste komplekt, veljesuurus 8 J x 18 koos rehvisuurusega 225/40 R 18 92Y XL.
18-tollised kergmetallveljed Y-spoke style 711 M Ferric Grey, BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 välisilme

18-tollised kergmetallveljed Y-spoke style 711 M Ferric Grey toonis.

Kvaliteetsed 18-tollised M kergmetallveljed Y-spoke style 711 M sobivad lumekettidega, on disainitud Ferric Grey toonis ja annavad oma eksklusiivse välimusega sõidukile sportliku välimuse. TPMS talverataste komplekt, veljesuurus 6,5 J x 18 koos rehvisuurusega 205/55 R 18 96H XL.
BMW surfilauahoidik katusel transportimiseks, BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 välisilme

BMW surfilauahoidik katusel transportimiseks.

Hoidikut võib kasutada surfilaua turvaliselt kinnitamiseks BMW mis tahes tüüpi pakiraamisüsteemile. Uuenduslik kinnitussüsteem teeb selle käsitsemise eriti lihtsaks.
BMW LED-ukseprojektorid, BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 välisilme

BMW LED-ukseprojektorid.

Uuenduslikud BMW LED-ukseprojektorid aktiveeruvad automaatselt uste avamisel ja projitseerivad vahetatavate slaidide abil kujutise sõiduki kõrvale maha. Valida on eri motiivide vahel, mis valgustavad ukseesist ala isikupärasel viisil.
BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid, BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 salong

BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ning ilmastikukindlad jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on musta värvi ning neil on roostevabast terasest detailid.
BMW ilmastikukindlad tagumised jalamatid, BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 salong

BMW ilmastikukindlad tagumised jalamatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega libisemisvastased ning ilmastikukindlad jalamatid kaitsevad tagaistmete jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on disainitud mustas värvitoonis.
BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam, BMW 2. seeria Gran Coupé F44 salong

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
BMW pakiruumimatt, BMW 2. seeria Gran Coupé Snapper Rocks Blue metallik F44 salong

BMW pakiruumimatt.

Ideaalselt sobituv libisemisvastane ja ülespainutatud äärtega vastupidav matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. See on disainitud mustas värvitoonis.

BMW TEENUSED.

Ära võta oma muresid teele kaasa.

BMW seab teenindusstandardeid ja on sinu jaoks alati olemas. Rikke- ja õnnetusabiga on meie eksperdid sinu jaoks õnnetuste puhul saadaval terve ööpäev – 365 päeva aastas. Tänu uuenduslikele BMW teleteenustele teavitab su BMW oma BMW Service Partnerit automaatselt hooldusvajadustest ja tõrgetest, võimaldamaks neil sinuga iseseisvalt ühendust võtta. Teenusega BMW Service Inclusive on need ja teised teenused finantsiliselt esimest korda sinu valitud perioodi jooksul kaetud. Varu oma elus oluliste asjade jaoks rohkem aega: BMW pakutud laia teenusevalikuga oled alati turvalises kohas.

BMW Service Inclusive, mees BMW roolis

BMW Service Inclusive.

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sõidu nautimisele. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.
Lisateave
BMW Teleservices, naine seisab BMW ees

BMW TeleServices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hoolduse vajadusel või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Avasta nüüd, kuidas BMW Teleservices saab su ellu rohkem mugavust tuua.
Lisateave
BMW Roadside Assistance, mees räägib BMW ees telefoniga

BMW Roadside Assistance.

Teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele terve ööpäeva jooksul, 365 päeva aastas. Üks kõne, ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajadusel ka koha peal.
Lisateave

BMW ÜHENDUVUSTEENUSED.

Alati sammu võrra ees.

Koos intelligentsete BMW ConnectedDrive teenustega, nagu reaalajas liiklusteave, Connected Music või kaugjuhitavad teenused, oled alati ühendatud oma BMW ja kogu maailmaga.

BMW 2. seeria Gran Coupé kaugjuhitavad teenused

Kaugjuhitavad teenused.

Kas lukustasin oma auto uksed? Kuhu ma täpselt parkisin? Kaugjuhitavad teenused annavad rakenduse BMW Connected kaudu sinu sõidukile ligipääsu ka eemalt. Vilguta esitulesid, lülita sõidukis sisse kliimaseade või lukusta oma BMW uksed nutitelefoniga olenemata sellest, kus ise sel ajal viibid.
Toote juurde
BMW 2. seeria Gran Coupé reaalajas liiklusteave

Reaalajas liiklusteave.

Kas oled tipptunniliikluses või raiskad väärtuslikku puhkuseaega stressirohketes liiklusummikutes? Selliseid olukordi saab reaalajas liiklusteabe abil lihtsasti vältida. See jälgib praegust olukorda peaaegu reaalajas, soovitades alternatiivseid teekondi juba aegsasti ning toimetades sind võimalikult kiiresti sihtkohta.
Toote juurde
BMW 2. seeria Gran Coupé Connected Music

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu, millele annavad ligipääsu BMW muusikapartnerid Spotify, Deezer ja Napster.
Toote juurde
BMW 2. seeria Gran Coupé Connected-pakett Professional

Connected-pakett Professional.

Concierge‘i teenused, kaugjuhitavad teenused, reaalajas liiklusteave, Apple CarPlay® valmidus, Connected Music või ehk hoopis In-Car Experiences? Milleks tellida teenuseid eraldi, kui on võimalik valida kõik need koos? Connected-pakett Professional pakub sulle kõiki neid BMW ConnectedDrive’i teenuseid ning tasuta testimiseks veel teenuse BMW Music.
Toote juurde
Nutitelefoni sidumine BMW 2. seeria Gran Coupés

Nutitelefoni sidumine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis mugavalt kasutada tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi.
Toote juurde
BMW 2. seeria Gran Coupé kaardiuuendus

Kaardiuuendus.

Rakendusega Map Update jääb ebatäpne marsruuditeave minevikku, kuna sinu navigatsioonisüsteemi kaarditeabe värskena hoidmiseks on kaks viisi. Automaatsed kaardiuuendused töötavad su praeguses koduriigis juhtmevabalt. Teisalt võimaldavad USB-kaardiuuendused sul andmeid kogu piirkonna jaoks manuaalselt alla laadida. See tähendab, et saad välismaal reisides alati uusimad kaardiandmed.
Toote juurde

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.1–6.7
CO2 emissions in g/km (combined): 162–153

BMW 218i Gran Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 5.4–5.0
CO2 emissions in g/km (combined): 123–114

BMW 220d Gran Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 4.5–4.2
CO2 emissions in g/km (combined): 119–110

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2 emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,1–6,7
  CO₂-heide g/km (keskmine): 162–153

  BMW 218i Gran Coupé:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 5,4–5,0
  CO₂-heide g/km (keskmine): 123–114

  BMW 220d Gran Coupé:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 4,5–4,2
  CO₂-heide g/km (keskmine): 119–110

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO₂-heide“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO₂-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO₂-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.