PANE OMA PERE LIIKUMA.

Esimene BMW 2. seeria Gran Tourer.

PANE OMA PERE LIIKUMA.

Esimene BMW 2. seeria Gran Tourer.

       

PANE OMA PERE LIIKUMA.Esimene BMW 2. seeria Gran Tourer.

       

Keskmine kütusekulu l / 100 km (218d)

4,5–4,3 [4,5–4,3]

Pakiruumi maht

645 ja 1905 liitrit

Allalastavad kaassõitjaistmed

jah

BMW 2. seeria Gran Tourer on tõend selle kohta, et kompaktseid mõõte, funktsionaalsust ja paindlikkust saab ideaalselt kombineerida dünaamilise disainiga. Olgu tegemist sportlike tegevuste, puhkusereisi või igapäevase kasutamisega, see sõiduk on alati valmis kohalt võtma – dünaamikaga, mida BMW sõidukilt oodatakse.

TUTVU BMW 2. SEERIA GRAN TOURER SÕIDUKIGA.

Mugavus ja mitmekülgsus.

Olenemata sellest, kas transportida on vaja pere, sõpru või pagasit, BMW 2. seeria Gran Tourer pakub erakordset paindlikkust kõigis detailides. Mitmekülgsest juhikohast kohandatavate tagaistmete ja ruumika pakiruumini, kuhu saab paigaldada valikuliselt kolmanda istmerea kahele lisareisijale. Ruumi on alati piisavalt kõigile ja kõigele.

Disain.

BMW 2. seeria Gran Tourer sõiduki mitmekülgsus on aimatav juba esimesest pilgust selle proportsioonidele. Eest näeb see välja sportlikult madal. Visuaalselt püüab esmalt pilku tuledest madalamal paiknev neerukujuline iluvõre, mis annab mudelile oma segmendis ainulaadselt dünaamilise välimuse. Kui soovid BMW 2. seeria Gran Tourer sõidukiga laia maailma avastada, siis pole selleks vaja teha muud, kui sisse istuda. Selle salong on tõeliselt ruumikas. Lai esiklaas ning valikuline klaasist panoraamkatus aitavad luua valgusküllase ja avatud õhkkonna, mida võib soovi korral täiendada valikulise valgustuspaketiga.

Paindlikkus juhiistmel.

BMW 2. seeria Grand Tourer esiistmete avarus rõhutab sõiduki praktilist loomust. Kuid see ei ole vaid visuaalne efekt: reguleeritavad istmed ja arvukad panipaigad tagavad sõiduki erakordse paindlikkuse.