PIISAVALT RUUMI KÕIGI JAOKS – PAINDLIK ISTMELAHENDUS.

BMW 2. seeria Gran Tourer mugavus ja funktsionaalsus.

PIISAVALT RUUMI KÕIGI JAOKS – PAINDLIK ISTMELAHENDUS.

BMW 2. seeria Gran Tourer mugavus ja funktsionaalsus.

Olenemata sellest, kas transportida on vaja pere, sõpru või pagasit, BMW 2. seeria Gran Tourer pakub erakordset paindlikkust kõigis detailides. Mitmekülgsest juhikohast kohandatavate tagaistmete ja ruumika pakiruumini, kuhu saab paigaldada valikuliselt kolmanda istmerea kahele lisareisijale. Ruumi on alati piisavalt kõigile ja kõigele.

PIISAVALT RUUMI KÕIGI JAOKS – PAINDLIK ISTMELAHENDUS.BMW 2. seeria Gran Tourer mugavus ja funktsionaalsus.

Olenemata sellest, kas transportida on vaja pere, sõpru või pagasit, BMW 2. seeria Gran Tourer pakub erakordset paindlikkust kõigis detailides. Mitmekülgsest juhikohast kohandatavate tagaistmete ja ruumika pakiruumini, kuhu saab paigaldada valikuliselt kolmanda istmerea kahele lisareisijale. Ruumi on alati piisavalt kõigile ja kõigele.

PAINDLIKKUS JUHIISTMEL.

BMW 2. seeria Grand Tourer esiistmete avarus rõhutab sõiduki praktilist loomust. Kuid see ei ole vaid visuaalne efekt: reguleeritavad istmed ja arvukad panipaigad tagavad sõiduki erakordse paindlikkuse.

 • Ruumikas disain

  Horisontaalselt eraldatud pinnad loovad BMW 2. seeria Gran Tourer sõidukis tõeliselt avara tunde, mis rõhutab selle tegelikku ruumikust. Lai esiklaas, suured aknad ja valikuline klaasist panoraamkatus lasevad salongi palju päevavalgust, mis lisab veelgi õhulist ruumikust.

 • Topsihoidjad

  BMW 2. seeria Gran Tourer juhiistmel võid värskendavat jooki nautida ning pole vaja karta, et see ümber läheks, sest käigukangi taga on selleks kaks suurt topsihoidjat. Ees ja taga paiknevates suurtes uksesahtlites on ruumi veel kuni 1,5-liitristele pudelitele.

 • Hoiuvõimalused

  BMW 2. seeria Gran Tourer hoiuvõimaluste hulgas on avatud sahtel keskkonsooli kohal, kuhu saab paigutada nutitelefoni, prillid või võtmed, ning praktilised sahtlid esiistmete ja teise istmerea all.

KOHANDATAVAD TAGAISTMED.

Kui sinu jaoks on oluline ruumikus, on BMW 2. seeria Gran Tourer õige valik. Olenevalt sellest, mida on vaja transportida, piisab kõigest mõnest tõmbest ja tõukest, et pakiruumi kolme istme arvelt veelgi laiendada. Tänu reguleeritava nurgaga osades 40 : 20 : 40 allalastavale tagaistme seljatoele pakub see istmepink laadimisel veelgi mugavust ja on väga mitmekülgne.

 • Elektrooniliselt allalastav tagaistme seljatugi

  BMW 2. seeria Gran Tourer sõidukisse saab laialt avaneva pagasiluugi kaudu laadida ka pikki (kuni 2,60 m) esemeid. Kaugjuhitav tagumise seljatoe vabastamine muudab tagumiste istmete seljatugede vabastamise pakiruumist eriti mugavaks.

 • Reguleeritav tagaiste

  Tagaistme seadistatav seljatugi võimaldab pakiruumi veelgi mitmekülgsemalt kasutada. Tagaistmeid saab seadistada olenevalt reisi vajadusest kas reisijate jalaruumi või pakiruumi laadimiseks ettenähtud pindala suurendamiseks. Mõlemad variandid on väga praktilised just sõiduki igapäevasel kasutamisel. Istet saab pikisuunas kuni 130 mm ulatuses mehaaniliselt liigutada istme all oleva käepideme abil. Lisaks saab seda suhtes 60 : 40 jagada.

 • Külglauad

  Taga paiknevatele laudadele saavad reisijad asetada erinevaid esemeid – alates pesamunade mänguasjadest ja värviraamatutest kuni mängukonsoolide, raamatute, sülearvutite ja suupisteteni välja.
  Lauad on reelingutega esiistmete seljatugedele kinnitatud ning neid saab üles ja alla liigutada. Selleks ajaks, kui neid ei kasutata, saab need alla lasta. Lauad püsivad kindlalt oma kohal, võimaldades takistamata ligipääsu tagaistmetele.

KOLMAS ISTMERIDA.

Valikuline kolmas kokkupandav istmerida kahele lisareisijale laiendab BMW 2. seeria pakutavat ruumi veelgi. See istmerida, mille saab kasutamise vahel põrandale kokku panna, nii et sellest moodustub sile pagasiruumi põrand, muudab salongi veelgi paindlikumaks.

 • Ruumi seitsmele sõitjale

  Kolmas istmerida mahutab mugavalt nii väikesed kui ka suured lisareisijad. Tänu kõrgele katusele on täiskasvanutel rohkelt ruumi nii pea kohal kui ka jalgade juures ning nooremate reisijate puhul on tagatud parim võimalik turvalisus – kolmanda rea lisaistmetele on lubatud paigutada ka kaks turvatooli. Loomulikult on ruumi ka pagasile. Ka siis, kui kasutuses on kolmas istmerida, jääb pakiruumis vabaks veel 145 liitrit.

 • Mugavus

  BMW 2. seeria Grand Tourer sõiduki kolmandas istmereas valitseb rahu, vaikus ja lõõgastav õhkkond. Kahe topsihoidja ja hoiulaekaga ruumikas keskkonsool on tõeliselt mugav. Esemeid on võimalik paigutada ka külgpaneelide võrkmaterjalist hoiutaskutesse. Reisijate käsutuses on ka isiklikud laevalgustid (koos valikulise valgustipaketiga).

 • Easy-Entry funktsioon

  Teise rea istmetel on allalastav seljatugi, mida saab reisijate mugavaks sisenemiseks Easy-Entry funktsiooniga ettepoole kallutada. Tagaukse lai lävend on kasutatav astmelauana.

PAKIRUUM.

BMW 2. seeria Gran Tourer laialt avatav pagasiluuk on varustatud valikulise kontaktivaba avamise ja sulgemise süsteemiga ja pakiruumi tasapinnalisele põrandale on võimalik mahutada ka kõige massiivsemad esemed.

 • Pakiruumi maht

  Tänu suhtes 40 : 20 : 40 allalastavale tagaistme seljatoele ja (valikulisele) allalastava seljatoega kõrvalistmele on pagasi jaoks vajaduse korral kasutatav kogu sõiduk oma täies pikkuses. Olenevalt istmete asetusest on see kokku 645 kuni 1905 liitrit.

 • Kokkuvolditav pakiruumi põrand

  Pakiruumi põhja all on umbes 80-liitrise mahuga lisaruum. Sellele ligipääsemiseks saab volditava põranda vaid mõne käeliigutusega mugavalt avada.