PIISAVALT RUUMI SÕIDURÕÕMULE.

BMW 2. seeria Gran Tourer disain.

PIISAVALT RUUMI SÕIDURÕÕMULE.

BMW 2. seeria Gran Tourer disain.

BMW 2. seeria mudeleid täiendav BMW 2. seeria Gran Tourer on praktiline sõiduk, mida iseloomustavateks märksõnadeks on ruumikus, mitmekülgsus ja paindlikkus. Välisdisainis lisavad välimusele dünaamikat lühikesed ülendid ja kõrge katusejoon muudab salongi ruumikaks. Lisaks avarale pakiruumile pakub tipptasemel salong suurt hulka istumis-, hoiu- ja transpordivõimalusi.

PIISAVALT RUUMI SÕIDURÕÕMULE.BMW 2. seeria Gran Tourer disain.

BMW 2. seeria mudeleid täiendav BMW 2. seeria Gran Tourer on praktiline sõiduk, mida iseloomustavateks märksõnadeks on ruumikus, mitmekülgsus ja paindlikkus. Välisdisainis lisavad välimusele dünaamikat lühikesed ülendid ja kõrge katusejoon muudab salongi ruumikaks. Lisaks avarale pakiruumile pakub tipptasemel salong suurt hulka istumis-, hoiu- ja transpordivõimalusi.

VÄLISDISAIN.

BMW 2. seeria Gran Tourer sõiduki mitmekülgsus on aimatav juba esimesest pilgust selle proportsioonidele. Eest näeb see välja sportlikult madal. Visuaalselt püüab esmalt pilku tuledest madalamal paiknev neerukujuline iluvõre, mis annab mudelile oma segmendis ainulaadselt dünaamilise välimuse.
Profiilis annavad sõiduki tegelikust avarusest aimu kõrge katusejoon, suured uksed ja püstine Hofmeister kaar. Samas pikendavad sõiduki välimust selle selged kontuurid ja pikendatud aknad.
Ruumikast salongist kõneleb ka tagaosa. Horisontaalsed kontuurid ja pinnad ning laia vahega pikendatud tuled rõhutavad sõiduki jõulist hoiakut.

TIPPVORMIS SÕIDUNAUDING.

Vaata BMW 2. seeria Gran Tourer sõidukit filmis.

TIPPVORMIS SÕIDUNAUDING.

Vaata BMW 2. seeria Gran Tourer sõidukit filmis.

LED-TULEDE DISAIN.

Nurgatuledega LED-esituled valgustavad teed optimaalselt, muutes sõitmise pingevabamaks ja turvalisemaks. Esituledel on heledad ja tõhusad bi-LED-laternad nii kaug- kui ka lähituledele.
Sarnaselt tagatulele töötavad nurgatuled samuti LED-tehnoloogia abil. Lülitades sisse madalama heledusega nurgatuled, on linnapiirkondades külgede valgustamine tõhusam. Nii paneb juht näiteks jalakäijaid ja rattureid kiiremini tähele. Kiirustel 40–70 km/h toimivad nurgatuled ka staatilise kurvivalgustusena.
Standardsed LED-kiirtepärjaga päevatuled ja seisutuled eesmistes peamistes valgustitorudes muudavad sõiduki välimuse eksimatult äratuntavaks.

KLAASIST PANORAAMKATUS.

Klaasist panoraamkatus pakub imelisi vaateid ning laseb salongi palju valgust, luues seal erakordselt ruumika ja avara õhkkonna. Kui päikesevalgus on liiga ere, saab päikesevarju rullkatte lihtsalt ja sujuvalt sulgeda. Klaasist panoraamkatust on võimalik nii pealt ära libistada kui ka üles tõsta ja see pakub salongi heaks õhutamiseks mitmesuguseid võimalusi. Kui klaaskatus on õhutusasendis, keritakse päikesevari automaatselt tagasi, et õhk sisse pääseks. Lisaks hakkab automaatselt tööle integreeritud tuuledeflektor, mis minimeerib avatud katusega sõites turbulentsi.

SALONGI DISAIN.

Kui soovid BMW 2. seeria Gran Tourer sõidukiga laia maailma avastada, siis pole selleks vaja teha muud, kui sisse istuda. Selle salong on tõeliselt ruumikas. Lai esiklaas ning valikuline klaasist panoraamkatus aitavad luua valgusküllase ja avatud õhkkonna, mida võib soovi korral täiendada valikulise valgustuspaketiga.
Valikulised perforeeritud nahast istmekatted ning efektsed tepingud istmetel, armatuurlaual ja keskkonsoolil loovad tipptasemel välimuse ja õhkkonna. Juhi- ja kõrvaliste on tõstetud kõrgemale, mis koos lisaaknaga annavad ümbrusest suurepärase ülevaate igas suunas. Valikus on ka BMW Head-Up Display, mis projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile.
Salongi tagaosa iseloomustab eelkõige paindlikkus. Tagaistet on võimalik suhtes 60 : 40 osadeks jagada. Samuti on tagumisi seljatugesid võimalik osades 40 : 20 : 40 alla lasta. Lisaks on võimalik paigaldada kolmas istmerida, kus on ruumi veel kahele reisijale.

  • Salongi valgustus

    Salongivalgustus hõlmab muljetavaldavat tervitusvalgustust, mis täidab salongi meeldivalt elegantse valgusega, kus on kombineeritud nii otsesed kui ka kaudsed valgusallikad, mis loovad mõnusa lounge'liku õhkkonna. Näiteks paiknevad valgustid keskkonsoolil ja jalaruumides. Ees ja taga on olemas ka lugemisvalgustid.

MATERJALID.

BMW 2. seeria Gran Tourer materjalide kontseptsioon keskendub sõiduki värskelt moodsale olemusele. Lisaks tekstiilpolstrile on saadaval ka nahkpolstrite valik, mis on perforeeritud detailide ja kontrastvärvi tepingutega ja täiendavad olenevalt varustuspaketist ka armatuurlauda ja keskkonsooli.
Armatuurlaua suured galvaniseeritud liistud poolitavad õhu sisselaskeavasid, rõhutades salongi õhuliselt kerget välimust. Eksklusiivset tippkvaliteeti lisavad ka valikulised kroomdetailid. Armatuurlaua ja uste dekoratiivliistud on saadaval toonides Silver või Aluminium, elegantses mustas toonis või väärispuidust.

ERALDISEISEV EKRAAN.

ERALDISEISEV EKRAAN.

BMW sõidukitele omaselt on kõik juhikoha elemendid BMW 2. seeria Gran Tourer sõidukis juhi poole suunatud. Seda kroonib 8,8-tolline eraldiseisev keskpaneeli ekraan, mis peegeldab koos keskkonsooliga interjööri tippkvaliteeti ja õhuliselt modernset ilmet. Kuna ekraan on paigutatud täpselt silmade kõrgusele, saab seda kombineerida nt navigatsioonisüsteemiga Professional, et olulist teavet saaks selgelt edastada ka halbade valgusolude korral.