UUED STANDARDID UUTE VÕIMALUSTE KOHTA.

BMW 2. seeria Gran Tourer BMW finantsteenused.

Unistuste auto rooli taha istumine on tänu paindlikele BMW finantsteenustele imelihtne. Kas soovid liisingupakkumist või finantseerimistehingut? BMW finantsteenuste paindlik programm pakub sinu vajadustele vastavaks kohandatud lahendusi. See tähendab, et saad keskenduda sellele, mis oluline. Näiteks sõidunaudingule.

BMW LIISING JA BMW KREDIIT.

BMW finantsteenused pakuvad sulle BMW 2. seeria Gran Tourer sõiduki jaoks paindlikke liisingu- ja finantseerimisvõimalusi, mis muudavad sinu unistused sõidukist tõeliseks. Hoolimata valikust, mille kasuks otsustad, moodustavad mõlemad lahendused BMW finantsteenuste paindlikkusprogrammi teistele komponentidele kindla aluse.
Inchcape BMW aitab leida pakkumise, mis vastab täpselt sinu vajadustele.

BMW CARE.

BMW CARE.

BMW Care võimaldab sul BMW 2. seeria Gran Tourer sõiduki liisingu- või finantseerimiskokkulepet laiendada.
Kui valid kindlustuspaketi, naudid kõiki baaspakkumise eeliseid, millele lisandub üldkindlustus.
Alternatiivselt saad BMW teeninduspaketiga täiustada oma BMW 2. seeria Gran Tourer sõidukit fikseeritud ajaperioodi ja läbisõidu jooksul suure hulga eelistega, mida pakutakse kogu maailmas: tagatakse BMW teenindusspetsialistide maksimaalne teenusekvaliteet ja BMW originaalosad.
Inchcape BMWlt saad küsida individuaalset pakkumist.

BMW COVER.

Kas sul on raskusi kindlustus- ja teeninduspaketi vahel valimisel? Valige lihtsalt BMW Cover, mis pakub üldist kindlustust ja kvaliteetset teenust, mis vastab kõigile BMW 2. seeria Gran Tourer nõuetele.
Personaalse pakkumise saad Inchcape BMWlt.

BMW COMFORT.

BMW COMFORT.

BMW Comfort on atraktiivne kõik-ühes-pakkumine, mis võimaldab sul BMW 2. seeria Gran Tourer sõiduki liisingu- või finantseerimiskokkulepet laiendada, nii et see hõlmaks ka teeninduspakette, kindlustuspakkumust ja liikuvusteenuseid.
Lisateabe ja personaalse pakkumise saamiseks võta ühendust oma Inchcape BMW esindusega.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive võimaldab klientidel valida kindla perioodi, ilma et nad peaksid muretsema tavaliste teenindus- ja hooldustööde tõttu kogunevate kulude pärast.
Kõik teenused, sealhulgas BMW originaalosad, katab BMW Service Inclusive pakett. See valik on saadaval mitte ainult sihtriigis, vaid kogu maailmas kõigis BMW remonditöökodades ja volitatud BMW Service Partner teenusepartnerite juures. Juhul kui sõiduk maha müüakse, antakse BMW Service Inclusive pakett automaatselt edasi järgmisele omanikule, mis tõstab veelgi sõiduki edasimüügiväärtust. Kliendid saavad valida BMW Service Inclusive paketi, mis vastab kõige paremini nende individuaalsetele vajadustele. See katab harilikke teenuseid, näiteks õlivahetust koos filtreerimise ja korduvtäitmisega, mikrofiltrite, õhufiltrite ja süüteküünalde vahetamist, pidurivedeliku vahetamist, sõiduki kontrolle ja lisateenuseid, pidades kinni BMW standarditest.
Kui kliendid valivad paketi BMW Service Inclusive Plus, saavad nad ka järgmised BMW Service Inclusive lisateenused: eesmiste ja tagumiste piduriklotside/piduriketaste vahetamine, siduri (vajaduse korral) või klaasipuhastajate vahetamine (vajaduse korral, õlivahetuse raames). Service Inclusive on saadaval kolm kuni kümme aastat kehtiva perioodina või läbisõidule tuginevate lepingutega (alates 40 000 kuni 200 000 km).