JUHATA TEED NING LUBA MAAILMAL JÄRGNEDA.

BMW 2. seeria Gran Tourer teenused ja rakendused

Kommunikatsioon, teave ja meelelahutus: koge BMW ConnectedDrive teenuste ja rakenduste abil uut tüüpi mobiilsust.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

Intelligentse hädaabikõne süsteem tagab vajaduse korral ööpäev läbi kiire ja sihipärase abi ning väljaõppinud personali nõuanded ja seda kõike juhi emakeeles ning isegi siis, kui sõiduk viibib välismaal. Kui juhtub õnnetus, mille käigus aktiveeruvad turvapadjad või (näiteks) turvavööpingutid, valib süsteem intelligentse hädaabikõne automaatselt. Auto sisseehitatud, st isiklikust mobiiltelefonist sõltumatu SIM-kaart edastab BMW kõnekeskusesse häire koos auto täpse asukoha, õnnetuse raskuse ja sõitjate võimalike vigastustega. BMW kõnekeskus annab sellest teada lähimale päästekeskusele ja nõustab kannatanuid telefoni teel kuni päästjate saabumiseni. Hädaabikõne funktsiooni saab kasutada ka manuaalselt näiteks juhul, kui abi vajavad teised liiklejad.

Kuidas töötab intelligentne hädaabikõne?

Vaata selle omaduse kohta videot.

CONNECTEDDRIVE TEENUSED.

Valikulised ConnectedDrive teenused on BMW ConnectedDrive funktsioonide aluseks, mis pakuvad juhile teel olles mitmekülgset teavet, meelelahutust ja teenusefunktsioone.

Üks neist on BMW Online, mis pakub võimalust tutvuda kohapõhise teabega, nagu ilm ja sündmused, kasutada otsingut ja kontoriprogramme. Soovi korral saab rakenduste menüüs kokku panna just endale vajalikud teenused, nagu kütusehinnad, parkimisteave, turismi- ja hotelliteave.

Sellele lisandub ka mugav turvaline ja piiramatu ligipääs valitud nutirakendustele. ConnectedDrive teenused võimaldavad ka ligi pääseda BMW ConnectedDrive poele, mille teenuseid, nagu reaalajas liiklusteave, kaugjuhitavad teenused, meelelahutus veebis ja Concierge teenused, saab vajaduse järgi mugavalt tellida ja laiendada. Valikulise lisavarustuse ConnectedDrive teenused avavad veelgi rohkem selliseid võimalusi, mis muudavad iga reisi BMW sõidukiga tõeliseks sõiduelamuseks.

Kuidas ConnectedDrive teenused töötavad.

Vaata selle omaduse kohta videot.

  • Apple CarPlay® ettevalmistamine

    Apple CarPlay®* seadistamisel saab juht sõidu ajal juhtmevabalt ja turvaliselt kasutada ühilduvat iPhone®-i telefoni. See võimaldab nutitelefoni sisu (nt muusika, iMessenger/tekstisõnumid, telefon, Siri ja mõned kolmandate poolte rakendused) kasutada tavapäraselt sõiduki kasutajaliideses. Seadistatud Apple CarPlay funktsiooni saab olenevalt sõiduki varustusest kasutada puutesisestusega, iDrive juhtseadmelt või hääljuhtimisega.

    * Saadaval alates 2017. aasta suvest

BMW CONNECTED.

BMW Connected on isiklik assistent, mis sind igapäevases liikumises toetab ning rahulikult ja õigel ajal sihtkohta jõuda aitab. Kõik teenused on eemalt kättesaadavad iPhone'is Apple Watchi rakenduse kaudu.

Veebist või rakendustest nagu Yelp, Apple Maps või Google Maps leitud sihtkohad saab vaid ühe klõpsuga kiiresti ja mugavalt BMW Connectedi süsteemi importida ning sujuvalt sõiduki navigatsioonisüsteemile edastada. iPhone'i kalendrisse salvestatud kohtumised koos aadressi ja soovitud saabumisajaga imporditakse automaatselt rakenduse BMW Connected liikuvasse päevakavasse. Olenevalt hetkeasukohast ja liiklusoludest arvutab BMW Connected planeeritud saabumisaja, teavitab kasutajat aegsasti ning annab talle juhised, kuidas pargitud autost lõppsihtkohta jõuda. Kui hilinemine on ootamatute liiklustakistuste või parkimiskohtade puuduse tõttu sihtkoha lähedal vältimatu, saab kasutaja lasta BMW Connectedi süsteemil saata teisele osalejale eeldatava saabumisajaga tekstisõnumi, ilma et ta peaks ise füüsiliselt telefoni kasutama. Lisaks õpib BMW Connected sagedasi sihtkohti tundma ning lisab need liikuvasse päevakavasse automaatselt.

Rakenduse BMW Connected saab alla laadida Apple'i App Store'ist.

RAKENDUS AUDIBLE

Ei leia aega lugemiseks? Heliraamatud on aina populaarsemad. Muu hulgas ka seepärast, et võimaldavad kirjandust nautida ka autoroolis. iPhone'i rakendusega Audible (saadaval tasuta) on võimalik alla laadida üle 150 000 heliraamatu ja kõnefaili.
Audible annab suurepärase võimaluse oma igapäevaseid sõite hea raamatu seltsis veeta. Pikkadel reisidel peletavad pere noorimate igavust lasteraamatud ning kirjandus pakub tervitatavat vaheldust muusikale ka täiskasvanute jaoks.
Selle BMW rakenduse kasutamine sõidukis on lihtne. Laadige see lihtsalt App Store'ist alla, ühendage USB või haakuva adapteriga nutitelefon ja käivitage rakendus. Rakenduse kõik funktsioonid on kohe mugavalt ja turvaliselt kasutatavad iDrive juhtseadmega keskpaneeli ekraanil ning heliraamatuid esitatakse auto helisüsteemi kaudu.

CONCIERGE TEENUSED.

Siin on võimalus kõigile, kes on unistanud isiklikust ülemteenrist: BMW ConnectedDrive Concierge teenused. Ühe nupuvajutusega ühendab teenus sind BMW kõnekeskuse töötajaga, kes on teel olles sinu isiklik assistent.
Kas otsid kindlat restorani, lähimat sularahaautomaati või valveapteeki? Sind aitab BMW kõnekeskuse teenindaja, kes vajaliku teabe navigatsioonisüsteemile edastab. Concierge teenused toimivad juhi mobiiltelefoni kaudu eraldiseisva süsteemina ja on lisatasuta saadaval ööpäev läbi seitse päeva nädalas nii kodu- kui ka välismaal.
See valik on saadaval ainult koos ConnectedDrive teenustega.

Kuidas Concierge teenused töötavad.

Vaata selle omaduse kohta videot.

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Reaalajas liiklusteave (Real Time Traffic Information – RTTI) hoiab sind alati kursis kõige värskema liiklusteabega. Edastatakse täpsed üksikasjad viivituste asukoha ja kestuse kohta, et hoida juht praktiliselt reaalajas kursis hetke liiklusoludega kiirteedel, maateedel ja linnasisestel marsruutidel. Intelligentne alternatiivse marsruudi soovitus aitab juhil oma sihtkohta jõuda nii kiiresti ja ökonoomselt kui võimalik. Andmeid kogutakse anonüümsetest mobiilivõrkude liikumisprofiilidest, sõidukiparkide GPS-süsteemidest, nutitelefonirakendustest ja politsei teadaannetest, võttes arvesse ka tavapäraseid liiklusmustreid, nagu tipptunnid.
Liiklusteave on esitatud selgelt, kuvades teed roheliselt, kollaselt, oranžilt ja punaselt.

Kuidas reaalajas liiklusteave töötab.

Vaata selle omaduse kohta videot.

KAUGJUHITAVAD TEENUSED.

KAUGJUHITAVAD TEENUSED.

Kaugjuhitavate teenuste ja tasuta rakenduse BMW Connected abil (saadaval Apple'i App Store'is) saab mitmeid sõidukiga seotud funktsioone, näiteks sõiduki lukustamine või avamine, juhtida interneti teel.
Nagu BMW ConnectedDrive'i kliendiportaal, annab ka rakendus juurdepääsu sõidukiga seotud teabele, nt sõiduulatus või akende ja uste olek. Nii on juht alati sõiduki olukorraga kursis ka eemal olles ning kogu teave on kättesaadav ühest kohast.
Kõigele lisaks näitab teabepakett sõiduki asukohta reaalajas. Teenuste kasutamiseks on nõutav kaugjuhitavate teenuste ühekordne aktiveerimine kliendiportaalis BMW ConnectedDrive, kuhu pääseb veebilehe www.bmw-connecteddrive.com kaudu.