ANNA ÜLESANDED. LÕÕGASTU.

BMW 3. seeria BMW Gran Turismo BMW ConnectedDrive juhiabisüsteemid.

Mitmesugused uuenduslikud tehnoloogiad toetavad sind mitmel viisil ning garanteerivad mugavuse ja turvalisuse kõrgeima taseme. Nii saad keskenduda sellele, mis tegelikult tähtis on – muretule sõidunaudingule.

Loe lisaks

BMW HEAD-UP DISPLAY.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Ekraan näitab mitmesugust teavet, nagu kiirus, navigeerimisjuhised, teave kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, telefon ning meelelahutus.

NAVIGATSIOONISÜSTEEM PROFESSIONAL.

JÕUA KOHALE LÕÕGASTUNULT.

NAVIGATSIOONISÜSTEEM PROFESSIONAL.

JÕUA KOHALE LÕÕGASTUNULT.

Navigatsioonisüsteem Professional koos vabakäesüsteemi, USB-liidese, 8,8-tollise värviekraani ning DVD-mängijaga Radio BMW Professional süsteemiga on varustatud kolmedimensioonilise kaardikuva ja 20 GB mäluga. Süsteemi juhitakse intuitiivselt puuteekraanilt iDrive-juhtseadme kaudu. Kaardiuuendused on ilma litsentsitasudeta saadaval kolmeks aastaks.*
 

*See uuendus kehtib ainult Saksamaa kaardiandmetele.

Loe lisaks

JUHTIMISASSISTENT.

Juhtimisassistent ühendab omavahel sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteemid. Kiirustel 10 kuni 60 km/h hoiatab kokkupõrke- ja jalakäijate hoiatussüsteemi koos hädapiduri aktiveerimisega juhti, kui tekib teise sõiduki või jalakäijaga kokkupõrkamise oht, ja rakendab hädaolukorras sõiduki pidurid. Sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem annab alates kiirusest umbes 70 km/h vibratsiooniga roolirattal märku võimalikust soovimatust rajavahetusest.

PARKIMISASSISTENT.

Parkimisassistent muudab lihtsamaks külgboksi ja teega risti parkimise. Süsteem kontrollib aeglasel liikumiskiirusel ka väikeste paralleelparkimiskohtade mõõtmete sobivust. Kui sobiv parkimiskoht on leitud, võtab parkimisassistent roolimise üle ning juhi käsitseda jäävad käigukast, gaasipedaal ja pidurid.

REAVAHETUSE HOIATUSSÜSTEEM.

Kui suunatuli on sees, tuvastab radaripõhine reavahetuse hoiatussüsteem pimedast punktist liginevad sõidukid ja naaberrajal paiknevad sõidukid. Süsteem hakkab tööle kiirusel alates 20 km/h ning annab ohtlikest olukordadest juhile märku rooli vibratsiooni ning küljepeeglil vilkuva kolmnurgamärgiga.