PUHAS INSPIRATSIOON.

BMW 3. seeria Gran Turismo.

PUHAS INSPIRATSIOON.

BMW 3. seeria Gran Turismo.

PUHAS INSPIRATSIOON.BMW 3. seeria Gran Turismo.

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (340i):

Keskmine kütusekulu l / 100 km (340i):

CO₂-heide g/km:

Teljevahe, cm:

5,1

7,3–7,0

166–159

2921

Ideedest ja sihtkohtadest tulvil mitmekülgne olemus: oma sportliku disaini, põnevustpakkuva dünaamika ja ruumiküllasusega loob BMW 3. seeria Gran Turismo ainulaadse sõidukikontseptsiooni. Uue BMW 3. seeria Gran Turismo kupee-stiilis katusejoon rõhutab sõiduki eksimatult äratuntavat disaini. Väljendusrikas. Mitmekülgne. Ligitõmbav.

Kütusekulu näitajad, CO₂ heitmed ja energiatarve sõltub sõiduki ratta ja rehvi valitud suurusest. Kütusekulu määratakse vastavalt ECE sõidu tsüklile. Näidatud mudelid on illustreerivad. Osa varustust ja aksessuaare võib kuuluda lisavarustuse hulka.

NÄITAB JÕUDU. JA TASET.

DISAIN.

Sõiduki jõulist kere täiendab voolujooneline kupee stiilis katusejoon. Tulemuseks on BMW 3. seeria Gran Turismo eksimatult äratuntav ja kütkestav disain. Täpsed kontuurid ja väljendusrikkad pinnad toovad esile efektse valguse ja varjude mängu. Sportlikku ja võimsat välimust rõhutavad veelgi õhulise disainiga esi- ja tagaosa.
Loe lisaks

ATLEETLIKKUS.

BMW 3. seeria Gran Turismo sõidunauding on orienteeritud sportlikule tunnetusele. Tipptasemel BMW TwinPower Turbo mootorid saavad igast kütusetilgast kätte kogu energia, et saavutada imetlusväärne sõidudünaamika. Lisaks oma sportlikule välimusele juhib aktiivne tagaspoiler õhuvoolu ja tagab suurepärase teelpüsivuse.
Loe lisaks

RUUMIKUS.

Koge inspireerivat sõltumatusetunnet: pikk teljevahe ja kõrge katus jätavad palju jala- ja pearuumi kõigile BMW 3. seeria Gran Turismos viibivatele sõitjatele. Ilma raamita ustest pääseb salongi ohtralt valgust, mis lisab sellele veelgi ruumikust. Ja oma mitmekülgse pagasiruumi ja kaheosalise tagaistmega on BMW 3. seeria Gran Turismo ideaalne kaaslane aktiivse ja sportliku elustiili armastajale.
Loe lisaks

Disain.

Praktilised funktsioonid.

Sõidudünaamika ja ökonoomsus.

Liikuv mugavus.

Pildid ja videod.

Mootorid.

Tehnilised andmed.

MUDELID JA VARUSTUS.

Rohkem dünaamikat? Või veelgi eksklusiivsem? Ja eri mudelite ja varustusepakettidega (nt M Sportpakett) täidab sõiduk kõik sinu soovid. Lase end kaasa viia!

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEITKOGUSED.

BMW 320i Gran Turismo
l / 100 km (keskmine): 6,4–6,1
CO₂-heide g/km (keskmine): 146–139

 

Kütusekulu ja CO₂-heite näitajad on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Kütusekulu määratakse ECE sõidutsükli alusel. Illustreeritud mudelid võivad osaliselt sisaldada lisavarustust ja -tarvikuid, mis ei kuulu põhivarustusse.

Loe lisaks

ALUSTA OMA M SPORTPAKETIGA BMW 340i GRAN TURISMO KUJUNDAMIST.

Täpselt sinu vajadustele kohandatud BMW 3. seeria Gran Turismo.

Praegu valitud konfiguratsioonid

Mootor

BMW 340i Gran Turismo

Kere värvus

Glacier Silver metallic

Veljed

18-tollised BMW M-Performance Double-spoke style 405 M kergmetallveljed.

Istmekatted

Nahk Dakota Black punaste detailidega

Salongi dekoratiivliistud

Aluminium Hexagon, kõrgläikega must mattide Coral Red detailidega

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO₂-heite normid“, mis on tasuta saadaval kõigis BMW esindustest või lehelt http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

    Arvud ei viita ühele konkreetsele sõidukile ega ole osa tootepakkumisest, vaid on ette nähtud ainult eri tüüpi sõidukite võrdluseks. CO₂-heitkoguste määramisel direktiivi 1999/94/EÜ järgi ei ole võeta arvesse tootmise ja kütuste või muude energiaallikate pakkumisel tekkivaid CO₂-heitkoguseid.