NÄITAB OMA ERAKORDSUST KA SISEMUSES.

BMW 3. seeria Gran Turismo mugavus ja funktsionaalsus.

NÄITAB OMA ERAKORDSUST KA SISEMUSES.

BMW 3. seeria Gran Turismo mugavus ja funktsionaalsus.

Kogu uut energiat: BMW 3. seeria Gran Turismo on ühtviisi mugav nii juhi kui ka kaassõitja jaoks. Pikk teljevahe ja kõrge katus on eriti mugavad just tagaistmel reisijatele. Mobiilset mugavust lisavad ka praktilised funktsioonid, nagu juhtmevaba laadimine või Wi-Fi kuumkoht. Samal ajal annavad sõitjate kaitse süsteemid kõigil istekohtadel täieliku turvatunde.

NÄITAB OMA ERAKORDSUST KA SISEMUSES.BMW 3. seeria Gran Turismo mugavus ja funktsionaalsus.

Kogu uut energiat: BMW 3. seeria Gran Turismo on ühtviisi mugav nii juhi kui ka kaassõitja jaoks. Pikk teljevahe ja kõrge katus on eriti mugavad just tagaistmel reisijatele. Mobiilset mugavust lisavad ka praktilised funktsioonid, nagu juhtmevaba laadimine või Wi-Fi kuumkoht. Samal ajal annavad sõitjate kaitse süsteemid kõigil istekohtadel täieliku turvatunde.

Loe lisaks

RUUMIKUS.

Piirideta võimalused: aktiivse ja sportliku elustiili armastajad hindavad eriti BMW 3. seeria Gran Turismo mahukat pagasiruumi. Ja tänu avarale salongile on ka tagaistmel reisijatel piisavalt ruumi, et nautida ka pikemaid sõite.

 • Kaheosaline eemaldatav tagariiul

  Tagariiul on eriti praktiline tänu sellele, et see on jaotatud kaheks osaks. Tagaosa avaneb ja sulgub automaatselt koos pagasiluugi avamise või sulgemisega. Ja kui pakiruum peaks kitsaks jääma, saab riiuli kergesti eemaldada ning seda ruumi säästmiseks pakiruumi põhja all hoida. See tähendab, et suurte esemete tarnsportimisel on sinu käsutuses kogu pagasiruum.

 • Tagaistme seljatugi, allalastav.

  Tagaistme seljatuge on võimalik eraldi osades 40 : 20 : 40 reguleerida. Tagaistmete seljatuge on võimalik vertikaalselt reguleerida 15 asendisse, alates 8-kraadise nurga all Cargo-asendist (nii et pakiruumi mahule lisandub 33 liitrit) kuni 27-kraadise nurga all Comfort-asendini. Reisijatel on võimalik ise oma istekoha seljatoele kõige sobivam asend valida. Seljatugesid saab mugavalt reguleerida istmel paiknevast nupust.

PRAKTILISED FUNKTSIOONID.

Sinu igapäevaelu muudavad lihtsamaks arvukad nutikalt disainitud funktsioonid. Üks neist on näiteks Comfort Access. Koos pagasiluugi automaatse käitamisega võimaldab see pagasiluuki puudutuseta avada.

 • Automaatne pagasiluugi avamine

  Automaatne pagasiluugi avamine teeb pagasi autosse ja maha laadimise eriti mugavaks. BMW pakiruumi saab elektrooniliselt avada puldist või armatuurlaua nupust. Pagasiluuki on võimalik avada ka tavapäraselt käepidemest ja sulgeda luugi siseküljel asuvast nupust. Et pagasiluuki mitte näiteks maaaluses parklas vastu lage lüüa, saab iDrive’i menüüst valida selle maksimaalse avamiskõrguse. Ohutust lisavad integreeritud sõrmede kaitse süsteem ja hoiatav helisignaal. 

 • Kaugjuhitav tagaistmete seljatugede vabastamine.

  Kaugjuhitava tagaistmete seljatugede vabastamise funktsiooniga saab tagaistmeid mugavalt lukustada ja langetada pakiruumis asuvast nupust, et pakiruumi peaaegu täiesti tasane laadimisala tekitada. Täpne vedurmehhanism võimaldab istmed aeglaselt ja vaikselt alla lasta. Tagaistmete peatugesid ei pea eemaldama, kuna need saab lihtsalt kokku voltida.

 • Erinevaid võimalusi pagasi kinnitamiseks pakuvad alumiiniumreelingud.

  Pakiruumis asuvas kinnitusreelingud (osa hoidikute paketist) koos kahe reguleeritava kinnituspunktiga võimaldavad transpordiks kindlalt kinnitada suuremaid esemeid.

LIIKUV MUGAVUS.

TELEKOMMUNIKATSIOON JA JUHTMEVABA LAADIMINE.

Telekommunikatsiooni ja juhtmevaba laadimise seadmed sisaldavad juhtmevaba laadimise dokki* ja täiendavaid USB-pesasid. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Kaasas on ka Bluetooth Office ja tehniline tugi WiFi kuumkoha loomiseks.

* Universaalne juhtmevaba nutitelefoni laadimisdokk töötab ainult koos ühilduvate nutitelefonidega.
Loe lisaks

WI-FI KUUMKOHT.

Varustuses on püsivalt integreeritud LTE-standardiga WiFi kuumkoht, mis annab vaba ligipääsu internetile. Ühendus luuakse püsivalt sõidukisse paigaldatud SIM-kaardiga, millega seotud tasud olenevad Deutsche Telekom AG hinnakirjast.
Loe lisaks

VEELGI MUGAVAM.

BMW 3. seeria Gran Turismoga algab mugav teekond hetkest, mil sõidukisse sisened, ja jätkub sama sujuvalt salongis. Mugavust lisavad klaasist panoraamkatus, automaatne kliimaseade ja multifunktsioonilülititega varustusepakett roolil.

 • Klaasist panoraamkatus

  Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis ereda ja valgusküllase õhkkonna. See on avatav ja suletav automaatselt nupuvajutusega või kaugjuhtimisega autovõtmelt ning varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, elektriliselt reguleeritava päikesevarju ja tuulesuunajaga.

 • Automaatne kliimaseade

  Automaatne kahe tsooniga kliimaseade on kummalgi esiistmel eraldi reguleeritav. Selles sisaldub ka automaatne õhu taasringluse süsteem (AAR), aktiivsöefilter, udu- ja päikeseandur ning tagumised õhutusavad.

 • Multifunktsioonlülititega rool

  Roolirattal asuvad multifunktsiooninupud võimaldavad telefoni-, kõne- ja helifunktsioone juhtida ja kiirust kontrollida otse roolilt, ilma et juht peaks oma käsi liigutama.

 • Automaatse pimestamisvastase funktsiooniga sise- ja välispeeglid

  Sisepeegel ja juhipoolne küljepeegel on varustatud automaatse pimestamisvastase funktsiooniga ning mõlemad küljepeeglid on elektrooniliselt kokkuvolditavad. Tagurpidikäigu sisselülitamisel kallutab automaatne parkimisfunktsioon parempoolset küljepeeglit allapoole, et juht paremini teeserva näeks.

PASSIIVNE TURVALISUS.

Kõik BMW sõidukid on varustatud intelligentsete ohutusfunktsioonidega, mis aitavad õnnetuste riski miinimumini viia. Kui hea on teada, et oled alati kindlates kätes! Vastupidavad ja massiivsed tugistruktuurid ning nutikalt kasutatud spetsiaalne ülitugev teras muudavad reisijaid ümbritseva turvaraami võimalikult tugevaks, hoides samas sõiduki kogukaalu madalana.

Kokkupõrkel vabanev energia juhitakse kere, näiteks auto alaosa, külgmise raami, esipaneeli ja katuse kaudu reisija turvaraamist mööda, ning see neeldub deformatsioonikohtades. Külgkokkupõrke korral kaitsevad autosviibijaid tugevdatud B-piilarid ja küljekarbi katted, äärmiselt jäigad külgkokkupõrkekaitsed ustes ja stabiilne põiktala.

Auto esiosas paiknevad mitmesugused jalakäijate kaitse süsteemid. Põrutuse vähendaja on paigutatud sõiduki esiosasse põrkeraua ja põrkeraua katte vahele ning vähendab vigastuste riski juhul, kui põrkeraud tabab inimest jalgadesse. Kapotil on ka deformatsioonielemendid, mis moodustavad deformatsioonikohad ja absorbeerivad kokkupõrke jõu.

 

BMW 340i Gran Turismo
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 7,3–7,0
CO2-heide g/km (keskmine): 166–159


Kütusekulu ja CO2-heite näitajad on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Kütusekulu määratakse ECE sõidutsükli alusel. Illustreeritud mudelid võivad osaliselt sisaldada lisavarustust ja -tarvikuid, mis ei kuulu põhivarustusse.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO₂-heite normid“, mis on tasuta saadaval kõigis BMW esindustest või lehelt http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Arvud ei viita ühele konkreetsele sõidukile ega ole osa tootepakkumisest, vaid on ette nähtud ainult eri tüüpi sõidukite võrdluseks. CO₂-heitkoguste määramisel direktiivi 1999/94/EÜ järgi ei ole võeta arvesse tootmise ja kütuste või muude energiaallikate pakkumisel tekkivaid CO₂-heitkoguseid.