TERVE MAAILM ÜHE KLÕPSU KAUGUSEL.

BMW 3. seeria Gran Turismo BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

Kommunikatsioon, teave ja meelelahutus – BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused aitavad sul kätt pulsil hoida ka teel olles. Üks neist teenustest on BMW Online, mis pakub võimalust tutvuda kohapõhise teabega, nagu ilm ja sündmused, kasutada otsingut ja kontoriprogramme. Kasutada saab ka mugavaid ja turvalisi nutirakendusi, nagu Spotify, ning palju muud kasulikku – ilma ajaliste piiranguteta.

 

  • BMW ConnectedDrive teenus ei ole Eestis täiel määral kättesaadav.
Loe lisaks

CONNECTEDDRIVE TEENUSED.

Varustusvaliku ConnectedDrive‘i teenused on isiklikult kohandatud liikuvusassistendi BMW Connected ja BMW ConnectedDrive‘i funktsioonide aluseks, mis pakuvad juhile teel olles mitmekülgset teavet, meelelahutust ja teenuseid.
 

Pakkumises on ka asukohapõhine teave, nagu uudised ja ilm, veebiotsing GoogleTM-i kaudu ja praktilised kontoriprogrammid. Sellised teenused ja funktsioonid nagu parkimisteave ning teave reisimise ja hotellide kohta on kättesaadavad otse autost ilma nutitelefonita ConnectedDrive‘i menüü kaudu.
 

Integreeritud on ka mugav ja piiramatu ligipääs valitud nutirakendustele. ConnectedDrive‘i teenused võimaldavad ka ligi pääseda BMW ConnectedDrive‘i poele, mille teenuseid ja rakendusi saab igal ajal ning igal pool soovi kohaselt kokku panna. Valikulise lisavarustuse ConnectedDrive‘i teenused avavad veelgi rohkem selliseid võimalusi, mis muudavad iga reisi BMW sõidukiga tõeliseks sõiduelamuseks.

  • Apple CarPlay® ettevalmistamine

    Apple CarPlay® seadistamisel saab juht liikvel olles juhtmevabalt ja mugavalt kasutada ühilduvat iPhone®-i. See võimaldab nutitelefoni sisu (nt muusika, iMessenger/tekstisõnumid, telefon, Siri, navigatsioon ja mõned kolmandate poolte rakendused) kasutada tavapäraselt sõiduki kasutajaliideses. Seadistatud Apple CarPlay® süsteemi saab olenevalt sõiduki varustusest kasutada puutesisestusega, iDrive-juhtseadmelt või hääljuhtimisega. Apple CarPlay® töötab kolm aastat ja seda saab hiljem pikendada BMW ConnectedDrive poes. 

BMW CONNECTED.

BMW Connected on isiklik assistent, mis sind igapäevases liikumises toetab ning rahulikult ja õigel ajal sihtkohta jõuda aitab. Kõik teenused on eemalt kättesaadavad iPhone'is Apple Watchi rakenduse kaudu.


Veebist või rakendustest nagu Yelp, Apple Maps või Google Maps leitud sihtkohad saab vaid ühe klõpsuga kiiresti ja mugavalt BMW Connectedi süsteemi importida ning sujuvalt sõiduki navigatsioonisüsteemile edastada. iPhone'i kalendrisse salvestatud kohtumised koos aadressi ja soovitud saabumisajaga imporditakse automaatselt rakenduse BMW Connected liikuvasse päevakavasse. Olenevalt hetkeasukohast ja liiklusoludest arvutab BMW Connected planeeritud saabumisaja, teavitab kasutajat aegsasti ning annab talle juhised, kuidas pargitud autost lõppsihtkohta jõuda. Kui hilinemine on ootamatute liiklustakistuste või parkimiskohtade puuduse tõttu sihtkoha lähedal vältimatu, saab kasutaja lasta BMW Connectedi süsteemil saata teisele osalejale eeldatava saabumisajaga tekstisõnumi, ilma et ta peaks ise füüsiliselt telefoni kasutama. Lisaks õpib BMW Connected sagedasi sihtkohti tundma ning lisab need liikuvasse päevakavasse automaatselt.


Rakenduse BMW Connected saab alla laadida Apple'i App Store'ist.

VEEBIPÕHINE MEELELAHUTUS.

Ideaalne lugu igaks olukorraks, igale teele ja igaks meeleoluks. Veebipõhine meelelahutus sisaldab BMW sõidukis vahetut ja piiramata juurdepääsu üle 30 miljonile muusikafailile, ilma et peaks kasutama nutitelefoni või muud lisaseadet. Saadaval on palju lugusid igale maitsele. Niipea kui autos esitatakse mõne artisti lugu või albumit, laaditakse see automaatselt auto kõvakettale. Nii on tagatud katkestusteta kuulamisnauding.


Veebipõhise meelelahutuspaketiga saab mis tahes BMW muusikapartneri, näiteks Napsteri või Deezeri juures aastaks tellida piiramatu mahuga paketi, mida saab lisatasu maksmata kasutada kuues Euroopa riigis: Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Prantsusmaal, ÜK-s, Itaalias, Hispaanias ja Hollandis.

Vaata selle varustusevaliku kohta videot.

CONCIERGE TEENUSED.

Küsi teavet teetingimuste kohta ja võta vastu praktilisi nõuandeid – selle teevad võimalikuks BMW ConnectedDrive Concierge teenused. Ühe nupuvajutusega ühendab teenus sind BMW kõnekeskuse töötajaga, kes on teel olles sinu isiklik assistent.


Kas otsid kindlat restorani, lähimat sularahaautomaati või valveapteeki – sind aitab BMW kõnekeskuse teenindaja, kes vajaliku teabe BMW navigatsioonisüsteemile edastab. Concierge teenused toimivad juhi mobiiltelefoni kaudu eraldiseisva süsteemina ja on lisatasuta saadaval ööpäev läbi seitse päeva nädalas nii kodu- kui ka välismaal.

Vaata selle varustusevaliku kohta videot.

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Reaalajas liiklusteave (Real Time Traffic Information – RTTI) hoiab sind alati kursis kõige värskema liiklusteabega. Edastatakse täpsed üksikasjad viivituste asukoha ja kestuse kohta, et hoida juht peaaegu reaalajas kursis hetke liiklusoludega kiirteedel, maanteedel ja linnasisestel marsruutidel. Intelligentne alternatiivse marsruudi soovitus aitab juhil sihtkohta jõuda nii kiiresti ja ökonoomselt kui võimalik. Lisaks hoiatab ohtude eelvaate funktsioon juhti näiteks eesolevate raskete liiklusõnnetuste või vihmasaju korral. Neid ohtusid näidatakse sõiduki ekraanil oleval kaardil. Ohule lähenedes näidatakse juhile vastavat hoiatust.

Andmeid kogutakse anonüümsetest mobiilivõrkude liikumisprofiilidest, sõidukiparkide GPS-süsteemidest, nutitelefonirakendustest ja politsei teadaannetest, võttes lisaks arvesse ka tavapäraseid liiklusmustreid, nagu tipptunnid.

Liiklusteave on esitatud selgelt, kuvades teed roheliselt, kollaselt, oranžilt ja punaselt. Reaalaja liiklusteabe varustusepakett pakub lisaks ka teavet tänavatel parkimise kohta, mis lihtsustab parkimiskoha leidmist.

Vaata selle varustusevaliku kohta videot.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

Intelligentne hädaabikõne võtab vajaduse korral automaatselt ilma mobiiltelefoni kasutamata BMW kõnekeskuse kaudu ühendust lähima päästekorralduskeskusega. See edastab teabe sõiduki täpse asukoha ja õnnetuse raskusastme kohta. Intelligentse hädaabikõne funktsiooni saab kasutada ka manuaalselt näiteks juhul, kui abi vajavad teised liiklejad.

Vaata selle varustusevaliku kohta videot.