ÜLETAMATU SPORTLIKKUS KOOS HEAOLUFAKTORIGA.

BMW 3. seeria sedaani mugavus ja turvalisus.

BMW 3. seeria pakub kõike, mida vajad, et lihtsalt lõõgastuda. Arvukate hoiuruumidega avar salong muudab iga teekonna imeliselt mugavaks kogemuseks. Paindliku mahutavusega pakiruum on erakordselt praktiline. Ja intelligentne reisijate kaitse tagab meelerahu kõigil istmetel.

Loe lisaks

PAGASILUUGI KONTAKTIVABA AVAMINE.

Kui pärast pikemat ringi supermarketis soovid avada auto pakiruumi, tuleb selleks tavaliselt hakata kotipõhjast võtit otsima, samal ajal raskete pakkidega auto kõrval seistes. Enam ei ole see vajalik, sest uuenduslik võtmeta kasutamise süsteem võimaldab pakiruumi avada kontaktivabalt: kõik, mida vajad pakiruumi avamiseks anduri abil, on kiire ja täpne jalaviibutus tagumise põrkeraua all.
Seejärel avanevad lukk ja pagasiruumi luuk ise. Pakiruumi avamiseks on tagumise põrkeraua alla paigutatud eri kõrgustele andurid, mis tuvastavad jala liikumise. See uuenduslik funktsioon muudab pakiruumi kasutamise ja täitmise palju lihtsamaks. Ligipääs antakse vaid siis, kui süsteem tuvastab ka autoriseeritud autovõtme juuresolu.

HOIURUUMI KONTSEPTSIOON.

Nutitelefon, joogid või väiksemõõduline pagas – BMW 3. seeria sedaan mahutab kõik, mida vajad. Keskkonsoolil on hoidik kahele joogile ja rullitav kate, mida saab suletuna kasutada lisapinnana. Esiuste siseküljele saab mahutada kuni liitrised pudelid.
Valikulises hoidikute paketis on kaanega sahtel juhi kõrval, 12 V pistikupesad tagumisel keskkonsoolil ja pakiruumis, hoiuvõrk pakiruumi põhjas, hoiuriiul pakiruumi põhja all ning kaks kotihoidikut.

FUNKTSIONAALSUS.

BMW 3. seeria sedaani 480-liitrine pakiruum on piisavalt avar, et katta kõik igapäevavajadused. Valikuline muudetav pagasiruumi süsteem võimaldab tagaistme seljatoe jaotada osadesse 40 : 20 : 40, mis annab rohkem võimalusi erinevate esemete transportimiseks, kohandades istekohtade arvu ja pakiruumi suurust täpselt oma vajaduste järgi. Istme keskosa ja juhiistme taha jääva osa saab eraldi alla lasta. Samuti võib alla lasta nii juhiistme taguse osa kui ka istme keskosa. Nii on BMW 3. seeria sedaani esemete laadimine ja sealt maha laadimine erakordselt paindlik. Nii saavad kaks reisijat mugavalt taga istuda ka siis, kui veetakse pikki esemeid (nt suusad ja lumelauad).

PASSIIVNE TURVALISUS.

PASSIIVNE TURVALISUS.

Kõik BMW sõidukid on varustatud intelligentsete ohutusfunktsioonidega, mis aitavad õnnetuste riski miinimumini viia. Kui hea on alati teada, et oled kindlates kätes! Vastupidavad ja massiivsed tugistruktuurid ning nutikalt kasutatud spetsiaalne ülitugev teras muudavad reisijaid ümbritseva turvaraami võimalikult tugevaks, hoides samas sõiduki kogukaalu madalana.
Kokkupõrkel vabanev energia juhitakse kere, näiteks auto alaosa, külgmise raami, esipaneeli ja katuse kaudu reisija turvaraamist mööda, ning see neeldub deformatsioonikohtades. Külgkokkupõrke korral kaitsevad autosviibijaid tugevdatud B-piilarid ja küljekarbi katted, äärmiselt jäigad külgkokkupõrkekaitsed ustes ja stabiilne põiktala.
Auto esiosas paiknevad mitmesugused jalakäijate kaitse süsteemid. Põrutuse vähendaja on paigutatud sõiduki esiosasse põrkeraua ja põrkeraua katte vahele ja vähendab vigastuste riski juhul, kui põrkeraud tabab inimest jalgadesse. Lisaks on kapotis deformatsioonielemendid, mis vähendavad kokkupõrkel ülekanduvat energiat ja toimivad deformatsioonikohana.