KÕIK VÕIMALUSED. VIIMSENI.

BMW 3. seeria sedaani BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

Oleme harjunud BMW 3. seeria sedaanilt ootama ülimat mugavust. BMW ConnectedDrive teenuste ja rakendustega võid seda heaolu veelgi suurendada. Näiteks võid sõiduki muuta oma isiklikuks liikuvaks kontoriks. Kõik, mida internetist vaja, on vahetult kättesaadav sinu BMW 3. seeria sedaanis. Näiteks ei taba liiklusummik mitte kunagi enam ebameeldiva üllatusena. Ja isegi kui see nii peaks juhtuma, on kiire abi kohe käepärast.

 

 • BMW ConnectedDrive teenus ei ole Eestis täiel määral kättesaadav.
Loe lisaks

CONNECTED DRIVE TEENUSED.

Varustusvaliku ConnectedDrive teenused on isiklikult kohandatud liikuvusassistendi BMW Connected ja BMW ConnectedDrive funktsioonide aluseks, mis pakuvad juhile teel olles mitmekülgset teavet, meelelahutust ja teenuseid.

Pakkumises on ka asukohapõhine teave, nagu uudised ja ilm, veebiotsing GoogleTM-i kaudu ja praktilised kontoriprogrammid. Sellised teenused ja funktsioonid nagu parkimisteave ning teave reisimise ja hotellide kohta on kättesaadavad otse autost ilma nutitelefonita ConnectedDrive menüü kaudu.

Integreeritud on ka mugav ja piiramatu ligipääs valitud nutirakendustele. ConnectedDrive teenused võimaldavad ka ligi pääseda BMW ConnectedDrive poele, mille teenuseid ja rakendusi saab igal ajal ning igal pool soovi kohaselt kokku panna. Valikulise lisavarustuse ConnectedDrive teenused avavad veelgi rohkem selliseid võimalusi, mis muudavad iga reisi BMW sõidukiga tõeliseks sõiduelamuseks.

 • BMW ConnectedDrive pood

  Kõigile vajadustele vastavaid teenuseid ja rakendusi saab osta BMW ConnectedDrive poest igal ajal ja kõikjalt. Neid teenuseid saab paindlikult valida ja tellida mis tahes ajal pärast BMW ostmist. Tänu sellele saavad kliendid igal ajal olenevalt vajadusest otse autost valida kõiki saadavalolevaid BMW ConnectedDrive teenuseid ja rakendusi.
  BMW ConnectedDrive poest tellitavad teenused ja rakendused on spetsiaalselt BMW juhtide vajaduste ja nõudmiste rahuldamiseks. Valida saab ka teenuste kestuse. Nii saavad kliendid teenuse tellida konkreetseks ajaperioodiks, näiteks puhkuse ajaks.
  BMW ConnectedDrive poodi pääseb BMW sõidukist või kliendiportaali My BMW ConnectedDrive kaudu. Värskelt tellitud teenustele ja rakendustele saad ligipääsu autost veidi aega pärast nende valimist ja ostmist. BMW ConnectedDrive poest leiab pidevalt värskendatud teavet saadavalolevate teenuste ja rakenduste valiku kohta.

 • Apple CarPlay® ettevalmistamine

  Apple CarPlay® seadistamisel saab juht liikvel olles juhtmevabalt ja mugavalt kasutada ühilduvat iPhone®-i. See võimaldab nutitelefoni sisu (nt muusika, iMessenger/tekstisõnumid, telefon, Siri, navigatsioon ja mõned kolmandate poolte rakendused) kasutada tavapäraselt sõiduki kasutajaliideses. Seadistatud Apple CarPlay® süsteemi saab olenevalt sõiduki varustusest kasutada puutesisestusega, iDrive-juhtseadmelt või hääljuhtimisega. Apple CarPlay® töötab kolm aastat ja seda saab hiljem pikendada BMW ConnectedDrive poes.

BMW CONNECTED.

BMW Connected on isiklik assistent, mis sind igapäevases liikumises toetab ning rahulikult ja õigel ajal sihtkohta jõuda aitab. Kõik teenused on eemalt kättesaadavad iPhone'is Apple Watchi rakenduse kaudu.
Veebist või rakendustest nagu Yelp, Apple Maps või Google Maps leitud sihtkohad saab vaid ühe klõpsuga kiiresti ja mugavalt BMW Connectedi süsteemi importida ning sujuvalt sõiduki navigatsioonisüsteemile edastada. iPhone'i kalendrisse salvestatud kohtumised koos aadressi ja soovitud saabumisajaga imporditakse automaatselt rakenduse BMW Connected liikuvasse päevakavasse. Olenevalt hetkeasukohast ja liiklusoludest arvutab BMW Connected planeeritud saabumisaja, teavitab kasutajat aegsasti ning annab talle juhised, kuidas pargitud autost lõppsihtkohta jõuda. Kui hilinemine on ootamatute liiklustakistuste või parkimiskohtade puuduse tõttu sihtkoha lähedal vältimatu, saab kasutaja lasta BMW Connectedi süsteemil saata teisele osalejale eeldatava saabumisajaga tekstisõnumi, ilma et ta peaks ise füüsiliselt telefoni kasutama. Lisaks õpib BMW Connected sagedasi sihtkohti tundma ning lisab need liikuvasse päevakavasse automaatselt.
Rakenduse BMW Connected saab alla laadida Apple'i App Store'ist.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

Intelligentse hädaabikõne süsteem tagab vajaduse korral ööpäev läbi kiire ja sihipärase abi ning väljaõppinud personali nõuanded ja seda kõike juhi emakeeles ning isegi siis, kui sõiduk viibib välismaal. Kui juhtub õnnetus, mille käigus aktiveeruvad turvapadjad või (näiteks) turvavööpingutid, valib süsteem intelligentse hädaabikõne automaatselt. Auto sisseehitatud, st isiklikust mobiiltelefonist sõltumatu SIM-kaart edastab BMW kõnekeskusesse häire koos auto täpse asukoha, õnnetuse raskuse ja sõitjate võimalike vigastustega. BMW kõnekeskus annab sellest teada lähimale päästekeskusele ja nõustab kannatanuid telefoni teel kuni päästjate saabumiseni. Hädaabikõne funktsiooni saab kasutada ka manuaalselt juhul, kui abi vajavad teised liiklejad.

Intelligentne hädaabikõne.

KONTORIFUNKTSIOONID.

BMW ConnectedDrive toob kontori sinu BMW sõidukisse. Sea end mugavalt oma kontoriga sisse otse oma autos. BMW ConnectedDrive võimaldab e-kirju vastu võtta, lugeda ja saata.

BMW veebipõhine ja sõnumite dikteerimine.

 • Microsoft Office 365

  Ole produktiivne ka liikudes. Ideaalselt BMW ConnectedDrive’i teenustega integreeritud Microsoft Office 365 võimaldab mugavalt e-kirjade, kontaktide ja kalendrisündmustega tegelda, sest kõiki andmed sünkroonitakse automaatselt ja pidevalt, et need oleksid sulle teel olles alati kättesaadavad. Nende kasutamine ei nõua lisalõppseadmeid, näiteks nutitelefone. Ja infot saab kasutada kohe – näiteks saab e-kirjaga saadetud telefoninumbrile kohe ühendatud telefoni kaudu helistada või aadressi navigatsioonisüsteemile edastada.

  Kui ühendatud on Skype for Business, tunneb kalender automaatselt ära kalendrisse märgitud konverentsikõned ja võimaldab neid valida ühe klõpsuga. Ei ole oluline, kas kirjutad meile ja lepid kokku kohtumisi kontoris või koosolekul, hoiad kolleegidega ühendust oma sõidukis viibides või lased meilid endale autos ette lugeda ja kasutad vastamiseks sõnumite dikteerimist, kõik seadmed on alati värskendatud ja sisselogimised on turvalised.

  Teenuse kasutamiseks on vajalik kehtiv Microsoft Office 365 tellimus, sealhulgas Exchange Online teenus, ja valikuline Skype for Business.

 • BMW veebipõhine kontor

  BMW veebipõhine kontor võimaldab autos veedetud aega efektiivselt kasutada: sellega saad e-kirju vastu võtta, lugeda ja neile vastata ka teel olles. Lisaks mitmekülgsete funktsioonidele meilisõnumite redigeerimiseks ja saatmiseks keskpaneeli ekraanil on e-kirju võimalik lugeda ka kõnesünteesi funktsiooni abil ja neid välja saata kõnetuvastust kasutades.
  Olemasoleva e-posti aadressiga meilikasti sätestamine on vaid mõne sammuga võimalik igast arvutist kliendiportaali „My BMW ConnectedDrive” kaudu. Mõne meiliteenuse pakkuja teenuse saab seadistada ka sõidukisse BMW veebipõhise kontori meilikastiks. Kui samalt teenusepakkujalt on kasutusel mitu meilikontot, on need eraldi menüüs näidatud. Kui konto on seadistatud, jõuavad kõik saadetud e-kirjad viivituseta sõiduki postkasti.

 • Sõnumite dikteerimine

  Võta kontor endaga kaasa: Bluetooth-saatjaga nutitelefoniga võid autos e-kirju ja tekstsõnumeid saata.
  Sõnumite dikteerimise funktsioon muudab suulised laused tekstiks, mida seejärel on võimalik e-kirja või tekstisõnumina läbi Bluetoothiga ühendatud nutitelefoni edasi saata. Tänu navigatsioonisüsteemile Professional, Bluetooth-ühendusele ja ConnectedDrive teenustele ei pea sa enam oma telefoni kätte võtma. Kui soovid rohkem teavet Bluetoothi ja nutitelefoni või muude seadmete ühendamise kohta, vt www.bmw.com/bluetooth.
  Sõnumite dikteerimise funktsioon on esimesed 60 päeva tasuta. Selle edasiseks kasutamiseks on vaja sõlmida leping ettevõttega Nuance®.

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Reaalajas liiklusteave (Real Time Traffic Information – RTTI) hoiab sind alati kursis kõige värskema liiklusteabega. Edastatakse täpsed üksikasjad viivituste asukoha ja kestuse kohta, et hoida juht peaaegu reaalajas kursis hetke liiklusoludega kiirteedel, maanteedel ja linnasisestel marsruutidel. Intelligentne alternatiivse marsruudi soovitus aitab juhil sihtkohta jõuda nii kiiresti ja ökonoomselt kui võimalik. Lisaks hoiatab ohtude eelvaate funktsioon juhti näiteks eesolevate raskete liiklusõnnetuste või vihmasaju korral. Neid ohtusid näidatakse sõiduki ekraanil oleval kaardil. Ohule lähenedes näidatakse juhile vastavat hoiatust.
 

Andmeid kogutakse anonüümsetest mobiilivõrkude liikumisprofiilidest, sõidukiparkide GPS-süsteemidest, nutitelefonirakendustest ja politsei teadaannetest, võttes lisaks arvesse ka tavapäraseid liiklusmustreid, nagu tipptunnid.
 

Liiklusteave on esitatud selgelt, kuvades teed roheliselt, kollaselt, oranžilt ja punaselt. Reaalaja liiklusteabe varustusepakett pakub lisaks ka teavet tänavatel parkimise kohta, mis lihtsustab parkimiskoha leidmist.

Reaalajas liiklusteave.

CONCIERGE TEENUS.

Küsi teavet teetingimuste kohta ja võta vastu praktilisi nõuandeid – selle teevad võimalikuks BMW ConnectedDrive’i Concierge’i teenused. Vaid nupuvajutusega ühendab see mugav teenus juhi BMW kõnekeskuse töötajaga kes on teel olles tema „isiklikuks assistendiks“.
 

Kas otsid kindlat restorani, lähimat sularahaautomaati või valveapteeki – sind aitab BMW kõnekeskuse teenindaja, kes vajaliku teabe BMW navigatsioonisüsteemile edastab. Ka kinopiletid saab mugavalt teel olles ära broneerida. Concierge’i teenused toimivad juhi mobiiltelefoni kaudu eraldiseisva süsteemina ja on lisatasuta saadaval ööpäev läbi seitse päeva nädalas nii kodu- kui ka välismaal.

Concierge teenus.

VEEBIPÕHINE MEELELAHUTUS.

Ideaalne lugu igaks olukorraks, igale teele ja igaks meeleoluks. BMW 3. seeria veebipõhine meelelahutus sisaldab vahetut ja piiramata ligipääsu miljonitele muusikafailidele, ilma et peaks kasutama nutitelefoni või muud lisaseadet. Saadaval on palju lugusid igale maitsele. Niipea kui autos esitatakse mõne artisti lugu või albumit, laaditakse see automaatselt auto kõvakettale. Nii on tagatud katkestusteta kuulamisnauding.
Veebipõhise meelelahutuspaketiga saab mis tahes BMW muusikapartneri, näiteks Napsteri juures avada piiramatu mahuga konto, mida saab lisatasu maksmata kasutada kuues Euroopa riigis: Saksamaal, Prantsusmaal, ÜK-s, Itaalias, Hispaanias ja Hollandis.

Online Entertainment.

KAUGJUHITAVAD TEENUSED.

Kaugjuhitavate teenuste ja tasuta rakenduse BMW Connected abil (saadaval Apple'i App Store'is) saab mitmeid sõidukiga seotud funktsioone, näiteks sõiduki lukustamine või avamine, juhtida interneti teel.
Nagu BMW ConnectedDrive'i kliendiportaal, annab ka rakendus juurdepääsu sõidukiga seotud teabele, nt sõiduulatus või akende ja uste olek. Nii on juht alati sõiduki olukorraga kursis ka eemal olles ning kogu teave on kättesaadav ühest kohast.
Kõigele lisaks näitab teabepakett sõiduki asukohta reaalajas. Teenuste kasutamiseks on nõutav kaugjuhitavate teenuste ühekordne aktiveerimine kliendiportaalis BMW ConnectedDrive, kuhu pääseb veebilehe www.bmw-connecteddrive.com kaudu.

Remote Services.