ÜLETAMATU SÕIDUNAUDING.

BMW 3. seeria Sedaan

ÜLETAMATU SÕIDUNAUDING.

BMW 3. seeria Sedaan

ÜLETAMATU SÕIDUNAUDING.BMW 3. seeria Sedaan

Keskmine CO2-heide g/km (EfficientDynamics Edition 320d)*

113–102 [109–99]

Keskmine kütusekulu l / 100 km (EfficientDynamics Edition 320d) *

4,3–3,9 [4,1–3,8]

CO2-heide g/km (340i)**

179–172 [159–152]

Keskmine kütusekulu l / 100 km (340i)**

7,7–7,4 [6,8–6,5]

Originaalne aastast 1975: BMW 3. seeria on sportliku sedaani kehastus. Oma kuuendas generatsioonis kujutab see endast vastupandamatut kombinatsiooni dünaamilisest disainist, paralleelitust nobedusest ja absoluutsest praktilisusest igapäevakasutuses, mis on muljetavaldavam kui kunagi varem. Optimaalne kaalujaotus, klassikaline tagasillavedu ning võimsad ja tõhusad BMW EfficientDynamics tehnoloogiaga bensiini- ja diiselmootorid tagavad erakordse dünaamika ja madala kütusekulu. BMW xDrive intelligentne neljarattavedu tagab parima võimaliku haakuvuse igas olukorras. Ja Sport Line, Luxury Line või M Sportpakett aitavad sul oma BMW 3. seeria sedaani kohandada täpselt isiklike vajaduste ja soovidega.

TUTVU BMW 3. SEERIA SEDAANIGA.

Disain.

BMW 3. seeria unikaalsed disainielemendid teevad sellest oma sõidukiklassi kõige sportlikuma liikme. Kolme kasti disaini ajakohastatud tõlgendusena jääb sõiduk truuks BMW kaubamärgi disainitraditsioonidele: pikk kapott, lühikesed ülendid, pikk teljevahe ja tahapoole toodud reisijaistmed. Just nii jätkab oma segmendis juhipositsioonil läbi aegade enimmüüduim BMW seeria.
Loe lisaks

Sõidudünaamika ja ökonoomsus.

BMW 3. seeria sedaan pakub dünaamikat selle mitmes eri vormis. Valikuline kohanduv M-vedrustus või kohanduv sportrool tagavad ülima reaktsioonivõime, nii et maksimaalne juhitavus säilib ka sportliku sõidustiili juures. BMW TwinPower Turbo mootorid ja valikuline kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast tagavad erakordse sõidunaudingu. Need ja teised BMW EfficientDynamics tehnoloogiad tagavad muljetavaldava soorituse, aidates samas vähendada kütusekulu.
Loe lisaks

Turvalisus ja mugavus.

BMW 3. seeria pakub kõike, mida vajad, et lihtsalt lõõgastuda. Arvukate hoiuruumidega avar salong muudab iga teekonna imeliselt mugavaks kogemuseks. Paindliku mahutavusega pakiruum on erakordselt praktiline. Ja intelligentne reisijate kaitse tagab meelerahu kõigil istmetel.
Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    (1) Need väärtused kehtivad kuni 15.04.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik BMW esindus.

    Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

    CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.