BMW 3. seeria Sedaan (G20), eestvaade päeval klaashoone all.
Kütusekulu (kombineeritud)7,3–6,4 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid

3. SEERIA

BMW 3. SEERIA SEDAAN

Kütusekulu (kombineeritud)7,3–6,4 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid
3. SEERIABMW 3. SEERIA SEDAAN

Olles alles teedele jõudnud, jätab BMW 3. seeria Sedaan juba kõik seljataha, sealhulgas vananenud ootused ja arusaamad. Ikooniline auto näitab jällegi end uuest küljest. Esindab see ju juba oma uuendusmeelse disainikeelega järgmise ajastu saabumist. Selle tipptasemel sportsedaani viivad veelgi kaugemale võimsamad ja ökonoomsemad mootorid. Ja mis veel uut – lihtsalt ütle "Hey BMW" ja uus BMW 3. seeria Sedaan tunneb ära sinu hääle ning pöörab tähelepanu igale sinu sõnale.

 

Loe lisaks

BMW 3. SEERIA SEDAANI DISAIN.

BMW 3. seeria on alati olnud teerajaja. Oma uue disainikeelega ühendab see sportsedaan oma eduka ajaloo tulevikuga. Välimus, mis täidab unistuse puhtast sõidunaudingust oma iga detailiga.

Loe lisaks

BMW 3. SEERIA SEDAANI MUGAVUS.

TÕUSEB UUELE TASEMELE.

BMW 3. seeria tõstab standardeid ka mugavuse alal, olles veelgi avaram ja praktilisem. Sõiduki avamine nutitelefonist, helikindlad klaasid või intelligentne pagasiruumi laiendamise süsteem – kõik, et teha sinu elu veelgi lihtsamaks ja sõidud mugavamaks.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), BMW Laserlight. Vasakpoolse BMW Laserlight esitule lähivaade küljelt.

BMW Laserlight.

Kaugtulede laserrežiimis on kohanduva BMW Laserlighti ulatus kuni 530 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti lahenduse tehnoloogilist taset ja sõiduki sportlikkust.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), ülaltvaade suletud klaaskatusega.

Klaaskatus.

Liugur- ja tõstefunktsiooniga klaaskatus, sealhulgas elektrilise liuguriga salongilagi, kinnijäämise kaitse ja mugava avamise ja sulgemise süsteem võimaldavad õhuvoolu individuaalselt reguleerida, et tagada salongis meeldiv õhkkond. Integreeritud tuuledeflektor takistab salongis tuuletõmbuse teket ja vähendab tuulemüra.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), kolm neljandikku tagantvaade, juht jalaga automaatset pagasiluuki avamas.

Automaatne pagasiluugi avamine.

Automaatne pagasiluugisüsteem võimaldab pagasiluuki mugavalt avada ja sulgeda uksepaneelil või autovõtmel asuvast nupust. Pagasiluuki on võimalik avada ka tavapäraselt käepidemest ja sulgeda luugi siseküljel asuvast nupust.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), juhikoha eestvaade koos salongi sinise meeleoluvalgustusega jalaruumiga.

Salongi meeleoluvalgustus.

Salongi meeleoluvalgustus koos esi- ja tagauste kontuurvalgustusega loovad salongis hubase õhkkonna. Kuus hämardatavat valguslahendust sisaldavad ka neljal eri otstarbel kasutatavaid dünaamilisi funktsioone. Tervitav valgusvaip valgustab sisenemisel ja väljumisel autouste ette jäävat ala.

BMW 3. SEERIA SEDAANI PISTIKHÜBRIIDID.

Avasta uuendusliku hübriidajamiga BMW 3. seeria Sedaanid 320e, 330e ja 330e xDrive.

Parim mõlemast maailmast: BMW 3. seeria Sedaani pistikhübriidmudelitega 320e, 330e ja 330e xDrive koged sa püsivat mobiilsust ja tõhusat sõidudünaamikat. Uuri nende uuenduslike BMW hübriidsõidukite arvukaid kasulikke omadusi ning saa lisateavet nende sõidukontseptsiooni, sõidudünaamika, BMW Chargingu ning BMW ConnectedDrive’i praktiliste digiteenuste kohta.
BMW 3. seeria Sedaan 2021 G20 pistikhübriid, kolm neljandikku eestvaade, laadimas koos modelliga

BMW 3. seeria Sedaani pistikhübriidtehnoloogia.

BMW 3. seeria sedaan pistikhübriidid ühendavad BMW eDrive-elektriajamitehnoloogia võimsa BMW sisepõlemismootoriga. Need kaks ajamit annavad koos tõhusa ja ainulaadse sõiduelamuse. BMW 330e xDrive’ile** annab nelikveosüsteem BMW xDrive optimaalse dünaamika ja veojõu lisagarantii.
Lisateave BMW pistikhübriidide jõuülekande kohta
BMW 3. seeria Sedaan 2021 G20 pistikhübriid, kolm neljandikku eestvaade, tänaval sõitmas

BMW 3. seeria Sedaani pistikhübriidide sõidurežiimid.

Täiselektriliselt ja heitmevabalt tööle või jõuliselt dünaamilisena ja piisava sõiduulatusega nädalalõpureisile – BMW 3. seeria sedaani hübriidmudelid jätavad kõik võimalused avatuks. Intelligentsed sõidurežiimid tagavad sisepõlemismootori ja elektrimootori optimaalse koostöö igas olukorras.
Lisateave nutikate sõidurežiimide kohta
BMW 3. seeria Sedaan 2021 G20 pistikhübriid, külgvaade, laadimisjaamas

BMW 3. seeria Sedaani pistikhübriidide laadimine.

BMW Charging pakub sinu hübriidajamiga BMW 3. seeria Sedaani laadimiseks spetsiaalselt sulle loodud lahendusi. Lisaks standardsele kodusele laadimiskaablile sisaldab BMW 3. seeria sedaani pistikhübriidide tarnekava ka laadimiskaablit avalikes laadimisjaamades laadimiseks (Tüüp 3) ning laadimiskaarti BMW Charging Card, mis pakub sulle avalikes laadimisjaamades laadimisel ahvatlevaid tingimusi*. * Turupõhine pakkumine
Lisateave BMW Chargingu kohta
BMW 3. seeria Sedaan 2021 G20 pistikhübriid, navigatsioonisüsteem, lähivaade

BMW 3. seeria Sedaani pistikhübriidide digitaalsed teenused.

BMW pakub sulle uuenduslikke digitaalseid teenuseid, mis muudavad igapäevaelu BMW 3. seeria hübriidajamiga sedaaniga mugavamaks. BMW Connected Charging suunab sind usaldusväärselt teekonnal asuvatesse lähimatesse laadimisjaamadesse. My BMW rakenduse kasutamine tagab sulle laetuse taseme ja viimaste laadimistsüklite kohta täieliku läbipaistvuse.
Lisateave BMW digitaalsete teenuste kohta

BMW 3. SEERIA SEDAANI JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUS.

Innovatsioon kui sinu vääriline partner.

BMW 3. seeria pakub rohkelt intelligentseid abisüsteeme ja innovatiivseid tehnoloogiaid, et sinu sõidud oleksid veelgi turvalisemad ja mugavamad. Liiklusummikute assistent, parkimisassistent või viipega juhtimine – BMW Live Cockpit Professional ja täisdigitaalne 12,3-tolline näidikukuva annavad sulle kogu vajaliku teabe juba põgusalt pilgu peale heites.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), juhikoha ekraani lähivaade koos parkimisassistent Plusiga.

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW 3. seeria Sedaan (G20) juhikoha ekraani lähivaade koos BMW Live Cockpit Professionaliga.

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimisfunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kaht kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 10,25-tollisest suure eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), juhikoha ekraani lähivaade koos juhtimisassistendiga Professional.

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja hädapeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), juhikoha ekraani lähivaade koos tagurdamise abisüsteemiga.

PARIMAD ABISÜSTEEMID TÖÖTAVAD, JÄÄDES ISE VARJU.

BMW 3. seeria Sedaan koos tagurdamise abisüsteemiga.

BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.

BMW 3. seeria Sedaan (G20), juhikoha ekraani lähivaade koos BMW intelligentse isikliku assistendiga.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Lausu loomulikke käske mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti võib see sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.

BMW 3. seeria Sedaan (G20), külgvaade sõites päeval linnas.

KÕIGIS EELSEISVATES KURVIDES.

BMW 3. seeria Sedaani sõidudünaamika.

BMW 3. SEERIA SEDAANI SÕIDUDÜNAAMIKA.

Perfektsus tegevuses.

Suurepärane teelpüsivus, sportlik juhitavus ja hea reaktsioonivõime: BMW 3. seeria Sedaan viib sõidudünaamika uuele tasemele. Veelgi kõrgetasemelisemate ja võimsamate mootorite, peenhäälestatud vedrustuse ja optimeeritud kaalujaotusega ületab see oma mainet tippklassi sportautona.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), külgvaade tagant alt.

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), M-sportpiduritega velje detailne vaade.

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), kolm neljandikku tagantvaade koos kohanduva M-vedrustusega.

Kohanduv M-vedrustus.

10 mm madalamale toodud kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab juhil reguleerida ka vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiili – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), keskkonsooli lähivaade ülalt koos käigukangi ja Steptronic-sportkäigukastiga.

Steptronic-sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käigulabadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka harrastada eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritust silmas pidades.

BMW 3. SEERIA SEDAANI MUDELID.

Mudel Advantage

Mudel Advantage on oma nime vääriline ja pakub kliendile selgeid eeliseid. Salongis eristavad seda teistest mudelitest arvukad praktilised mugavus- ja ohutusfunktsioonid.
 • Parkimisandurid (PDC), ees ja taga
 • Hoiulaegaste pakett
 • Automaatselt tumenev sisepeegel
 • 3-tsooniline automaatne kliimaseade
BMW 3. seeria Sedaan (G20), mudeli Advantage külgvaade.

Mudel Sport Line

Mudel Sport Line muudab sõiduki välimuse veelgi dünaamilisemaks. Musta värvi kõrgläikega sise- ja välisdetailid kindlustavad sportliku väljanägemise. Musta värvi tekstiil/Sensatec sportistmed juhile ja kaassõitjale pakuvad maksimaalset mugavust ja tuge. Mudeli Advantage varustus ja salongi meeleoluvalgustus täiendavad pakutavat.
 • 17" kermetall veljed V-spoke style 776; teised veljed saadaval
 • Riidest/Sensatec mustade ja hallide kontrastõmblustega sportistmed; teised polsterdused saadaval
 • Nahkkattega sport rool, alternatiivselt M nahkkattega sportrool
 • Kõrgläikega musta värvi salongi dekoratiivliistud; teised dekoratiivliistud saadaval
 • Sport Line paketti kuulub ka Advantage paketi lisavarustus
BMW 3. seeria Sedaan (G20), mudeli Sport Line külgvaade.

Mudel Luxury Line

Mudel Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Kõrgläikega kroomitud elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välisilme. Stiilne välimus jätkub ka selle salongis. Siin iseloomustavad luksust parimast nahast polstriga istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud.
 • 17" kergmetall veljed double spoke style 771; teised veljed saadaval
 • Musta värvi Sensatec perforeeritud nahast sportistmed juhile ja kõrvalistujale; teised polsterdused saadaval
 • Nahkkattega sportrool, alternatiivselt M nahkkattega sportrool
 • Kõrgläikega väärispuidust hall-pruun toonis salongi dekoratiivliistud; teised dekoratiivliisutd saadaval
 • Luxury Line paketti kuulub ka Andvantage paketi lisavarustus
BMW 3. seeria Sedaan (G20), mudeli Luxury Line külgvaade.

Mudel M Sport

Mudel M Sport on sõiduki veelgi sportlikum versioon. Lisaks efektsemale sise- ja välisdisainile pakub mudel M Sport veelgi suuremat sõidunaudingut. M-sportvedrustus, M-sportpidurid ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.
 • 18" M kergmetall veljed Double-spoke style 790 M Bicolour Orbit Grey; teised veljed saadaval
 • Perforeeritud Alcantara/Sensatec siniste kontrastõmblustega sportistmed juhile ja kõrvalistujale
 • M nahkkattega rool
 • M salongi dekoratiivliistud Alumiinium Tetragon stiilis; teised dekoratiivliistud saadaval
 • M Sport mudeli varustuse hulka kuulub ka Advantage paketi lisavarustus
BMW 3. seeria Sedaan (G20), mudeli M Sport külgvaade.
 • Mudel Advantage
 • Mudel Sport Line
 • Mudel Luxury Line
 • Mudel M Sport

BMW ORIGINAAL-LISAVARUSTUS JA BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS BMW 3. SEERIA SEDAANILE.

Tundub hea, tundub tuttav.

BMW M Performance’i lisavarustus võimaldab sul anda oma BMW 3. seeria Sedaanile maksimaalse võidusõiduiseloomu. Vali soovitud välisilme saavutamiseks lisavarustus optiliselt täiustatud disainifunktsioonide ning atraktiivsete sepis- ja kergmetallvelgede seast. BMW originaal-lisavarustusega saad kohandada oma BMW vastavalt oma isiklikele soovidele: tooted sobivad kvaliteedi, disaini ja sooritusvõime poolest ideaalselt BMW 3. seeria Sedaanile.
BMW 3. seeria Sedaan (G20), BMW katuseboks

BMW katuseboks.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne BMW katuseboks mahutab 420 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.
Toote juurde
BMW 3. seeria Sedaan (G20), BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 on ülitundlik täiskõrglahutusega kaamera, mis jäädvustab auto ees ja taga toimuvat isegi siis, kui sõiduk on pargitud. Kui sõiduki ümber on häirivaid tegureid või ebaharilikku liikumist, salvestab kaamera automaatselt olukorra, et dokumenteerida võimalikke õnnetusi ja sissemurdmisi või nende katseid.
Toote juurde
BMW 3. seeria Sedaan (G20), BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
Toote juurde
BMW 3. seeria Sedaan (G20), M Performance‘i musta värvi kõrgläikega neerukujuline iluvõre

M Performance‘i musta värvi kõrgläikega neerukujuline iluvõre.

Tugev iseloom: kõrgläikega musta värvi neerukujulise iluvõre ribid ja ümbrised kiirgavad jõudu ja dünaamikat. Unikaalse ilme loomiseks, mis jätab sügava mulje.
Toote juurde
BMW 3. seeria Sedaan (G20), M Performance‘i tagaspoiler, süsinikkiust

M Performance’i tagaspoiler, süsinikkiust.

Veelgi muljetavaldavam: M Performance’i süsinikkiust tagaspoiler rõhutab auto kõrget kvaliteeti ja dünaamilist välimust. Kõrgtehnoloogiline materjal süsinikkiud muudab selle äärmiselt kergeks ning samal ajal väga vastupidavaks. Tagaspoiler optimeerib aerodünaamikat ning pakub veelgi sportlikumaid sõiduomadusi.
Toote juurde
BMW 3. seeria Sedaan (G20), M Performance‘i rool

M Performance’i rool.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud M Performance’i rool pakub suurepärast sportlikkust, mis parandab rooli reageerimisvõimet. Rooli omapärane disain ja keskel asuv punasest nahast riba toonitavad selle autosportlikku stiili. Lisaks: M Performance’i rooliratta viimistlus, süsinikkiud/Alcantara, ning M Performance’i süsinikkiust käiguvahetuse labad.
Toote juurde

BMW 3. SEERIA SEDAANI TEHNILISED ANDMED.

BMW 330i Sedaan.

Mootori võimsus kW (hj) p/min:

190 (258)/5000–6500

Kiirendus 0–100 km/h s:

5,9

Kombineeritud kütusekulu l/100 km:

7,3–6,4

Kombineeritud CO₂-heide g/km:

166–147

BMW 3. seeria Sedaan (G20) tehnilised andmed

BMW 3. SEERIA SEDAANI HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW 3. seeria Sedaan (G20), Portimao Blue metallik, seitse kaheksandikku eestvaade parkimismajas, inimene taustal

BMW FINANTSTEENUSED BMW 3. SEERIA SEDAANILE.

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt vastavaks sinu vajadustele ja soovidele. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW 3. seeria Sedaani soetamiseks.

BMW TEENUSED.

TEENINDUS JA ABI BMW 3. SEERIA SEDAANILE.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid: kas 4 või 6 aastat – või 3-aastase periood, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu:
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Rohkem teavet BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ega pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive‘i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance‘i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 3. seeria Sedaanile, võta ühendust BMW lähima esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

KÜTUSEKULU JA CO2-HEIDE.

BMW 330i Sedaan:
Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 7,3–6,4
CO2-heide g/km (kombineeritud): 166–147

 

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO2-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks vastavalt ettenähtud mõõtemenetlusele ja vastavad määrusele (EL) 715/2007 muudetud kujul. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 330i Sedaan:
  Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 7,3–6,4
  CO2-heide g/km (kombineeritud): 166–147

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO2-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks vastavalt ettenähtud mõõtemenetlusele ja vastavad määrusele (EL) 715/2007 muudetud kujul. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

  ** Temperatuuril alla 0 kraadi Celsiuse järgi ei ole selle pistikhübriidi täiselektriline sõidurežiim saadaval enne, kui aku on mõne kilomeetri sõitmisega töötingimustesse soojenenud.