PALJU RUUMI SINU IDEEDELE.

BMW 3. seeria Touring mugavus ja funktsionaalsus.

PALJU RUUMI SINU IDEEDELE.

BMW 3. seeria Touring mugavus ja funktsionaalsus.

PALJU RUUMI SINU IDEEDELE.BMW 3. seeria Touring mugavus ja funktsionaalsus.

Igapäevtoimetused, väljasõit nädalavahetusel või suurem puhkus – oma äärmise mugavusega on BMW 3. seeria Touring selleks kõigeks ideaalne sõiduk. Arvukate hoiuruumidega avar salong muudab iga teekonna lõõgastavaks kogemuseks. Suur pakiruum teeb sõiduki tõeliselt paindlikuks. Ja tänu intelligentsele reisijate kaitsele saad end turvaliselt tunda kõikjal, kus istud.

Loe lisaks

PAGASILUUGI VÕTMETA AVAMISE JA SULGEMISE SÜSTEEM.

PAGASILUUGI VÕTMETA AVAMISE JA SULGEMISE SÜSTEEM.

Kui pärast pikemat ringi supermarketis soovid avada auto pakiruumi, tuleb selleks tavaliselt hakata kotipõhjast võtit otsima, samal ajal raskete pakkidega auto kõrval seistes. Seda pole vaja teha tänu pagasiluugi automaatsele avamisele, mille puhul uuenduslik võtmeta kasutamise süsteem võimaldab pagasiluuki puutevabalt avada. Kõik, mida vajad pakiruumi avamiseks anduri abil, on kiire ja täpne jalaviibutus tagumise põrkeraua all.
Tagumise põrkeraua alla on paigutatud eri kõrgustele andurid, mis tuvastavad isiku ja tema jala liikumise. Pakiruumi luugi saab samal viisil ka sulgeda. See funktsioon muudab nii pakiruumi kasutamise ja täitmise palju lihtsamaks. Süsteem avab auto ainult siis, kui on tuvastanud õige autovõtme olemasolu.

HOIURUUMI KONTSEPTSIOON.

Nutitelefon, joogid või väiksemõõduline pagas – BMW 3. seeria Touring mahutab kõik, mida vajad. Keskkonsoolil on hoidik kahele joogile ja rullitav kate, mida saab suletuna kasutada lisapinnana. Esiuste siseküljele saab mahutada kuni liitrised pudelid.
Veelgi enam hoiuvõimalusi pakub valikuline hoidikute pakett. See sisaldab hingedega mahutit armatuurlaua juhipoolses küljes, võrkusid esiistmete seljatugedel ja kaht konksu kottide jaoks. Paketis on ka mitmekülgne võrk pakiruumi põrandale, hoiualus selle alla jäävasse avausse ja 12-voldine pistikupesa sõiduki tagaosas.

FUNKTSIONAALSUS.

BMW 3. seeria Touring pakiruum on valmis kõigiks katsumusteks, kergetest pakkidest kuni raskete ja massiivsete esemeteni. Ka siis, kui tagaiste on püsti, on seal ruumi 495 liitrit. Kui tagumine iste on täielikult alla lastud, suureneb pakiruumi maht hämmastava 1500 liitrini. Standardvarustuses olev muudetav pagasiruumi süsteem võimaldab tagaistme seljatoe jaotada osadesse 40 : 20 : 40, kohandades istekohtade arvu ja pakiruumi suurust täpselt teie vajaduste järgi. Istme keskosa ja juhiistme taha jääva osa saab eraldi alla lasta. Samuti võib alla lasta nii juhiistme taguse osa kui ka istme keskosa. Nii on BMW 3. seeria Touring sõidukisse esemete laadimine ja sealt maha laadimine erakordselt paindlik. Nii saavad kaks reisijat taga istuda ka siis, kui veetakse pikki esemeid (nt suusad ja lumelauad). BMW 3. seeria Touring on oma turuosas ainus sõiduk, mille tagaklaas avaneb eraldi. See muudab laadimise oluliselt lihtsamaks.

PASSIIVNE TURVALISUS.

PASSIIVNE TURVALISUS.

Tänu spetsiifilisele materjalivalikule, tugevale ehitusele ja intelligentsele kergekaalulise ehituse kontseptsioonile vastab uue BMW 3. seeria Touring kere ka kõige karmimatele nõuetele ja koos eriti efektiivsete piirangusüsteemidega tagab parima võimaliku kaitse kõigile sõidukis viibijatele.
Erakordselt vastupidavate suure mahuga põiktalade ning tugeva ja väga tugeva multifaasilise terase intelligentne kasutamine tähendab, et turvaraam on maksimaalselt turvaline, kuid kaalult kerge.
Kokkupõrkel vabanev energia juhitakse kere, näiteks auto alaosa, külgmise raami, esipaneeli ja katuse kaudu reisija turvaraamist mööda ning see neeldub deformatsioonikohtades. Külgkokkupõrke korral kaitsevad reisijaid tugevdatud B-piilarid ja lävendid, ustes peituvad tugevdatud külgkokkupõrkestabilisaatorid ja istmete ümber asuvad tugevad põiktalad.