VÄLJAST SPORTLIK. SEEST RUUMIKAS.

BMW 3. seeria Touring disain.

VÄLJAST SPORTLIK. SEEST RUUMIKAS.

BMW 3. seeria Touring disain.

VÄLJAST SPORTLIK. SEEST RUUMIKAS.BMW 3. seeria Touring disain.

BMW 3. seeria Touring sõiduki eksimatult äratuntav kombinatsioon dünaamikast, elegantsist ja mitmekülgsusest teeb sellest oma sõidukiklassi kõige sportlikuma liikme. Oma BMW 3. seeriale tüüpilise disainiga jääb sõiduk truuks BMW kaubamärgi disainitraditsioonidele: pikk kapott, lühikesed ülendid, pikk teljevahe ja tahapoole toodud reisijaistmed. Just nii jätkab oma segmendis juhipositsioonil BMW 3. seeria Touring.

Loe lisaks

VÄLISDISAIN.

Sportlikult elegantne välimus jätab harmoonilise mulje esteetikast ja dünaamikast kohe, kui sellel pilk pidama jääb. Horisontaalsete ribidega õhu sisselaskeavad esispoileril on ühendatud esituledega, et rõhutada sõiduki laia välimust. Saadaval on LED-tehnoloogiaga ümarad topeltesituled integreeritud kiirtepärjaga.
Kuid esiosa ei ole ainuke pilgupüüdja. Efektse välimusega tagumisel põrkeraual on kaks horisontaaljoont ja teineteisest kaugel paiknevad LED-tehnoloogiaga tagatuled, mille järgi on BMW 3. seeria Touring eksimatult äratuntav ka öösel.
See variant ehk toonis Platinum Silver metallic Luxury Line koos 18-tolliste kergmetallvelgedega on ainult üks võimalus, kuidas oma BMW 3. seeria Touring isikupärasemaks muuta, kuid sõiduki unikaalselt sportlikku loomust rõhutavad nad kõik.

LED-TULEDE DISAIN.

Lisaks standardvarustusse kuuluvatele LED-tehnoloogiaga tagatuledele on LED-valgustitega saadaval ka BMW 3. seeria Touring esi- ja udutuled.

 • LED-esituled

  Kõik LED-esitulede valgusfunktsioonid, sealhulgas päevatuled, seisutuled ja suunatuled töötavad LED-tehnoloogiaga. Kaug- ja lähituled töötavad 10 võimsa LED-valgustiga. Automaatselt juhitava ulatusega esituled valgustavad eesolevat tee eredalt ja suurendavad seeläbi ohutust öösel ja halva ilmaga liigeldes.
  LEDe (valgusdioode) iseloomustab pikk eluiga ja need kulutavad kuni 50 protsenti vähem energiat kui tavapärased pirnid. Seega aitavad need vähendada ka kütusekulu ja heitkoguseid. Veelgi enam, nende loodud valgus on väga sarnane päevavalgusele ja seetõttu silmadele leebe. Samuti rõhutab LED-esitulede lameda kontuuriga välisnurk sõiduki atleetlikku välimust.

 • Adaptiivsed LED-esituled

  Adaptiivsed LED-esituled reguleerivad valguse jaotust automaatselt sõidukiiruse järgi, valgustades nii eesolevat teed dünaamiliselt. Lisaks näidikutele ja päevatuledele sisaldavad need ka adaptiivsete esitulede funktsiooni, millel on eri režiimid linna- ja maanteesõiduks, nurgatuled ning BMW Selective Beam (kaugtulede ümberlülituse assistent), mis lülitab kaug- ja lähituled sisse automaatselt vajaduse järgi. Nii on tee optimaalselt valgustatud mis tahes tingimustes.
  Pimedas valgustavad liikuvad esituled kurvi kohe, kui juht rooli keerab. Vahetu ümbruse nähtavust parandavad nurgatuled, mis lülituvad sisse koos suunatuledega või rooli keeramisega – isegi siis, kui auto seisab. Adaptiivsed esituled tagavad optimaalse valgustuse ja suurendavad oluliselt aktiivset turvalisust.
  BMW Selective Beam võimaldab juhil vajaduse korral jätta kaugtuled sisselülitatuks, tagades nii optimaalsed valgustingimused ka öösel. Süsteem jälgib eessõitvaid ja vastutulevaid sõidukeid ning kohandab selle järgi pidevalt kaugtulede tugevust, et vältida teiste liiklejate pimestamist.

 • LED-udutuled

  LED-udutuled parandavad vahetu ümbruse nähtavust udu või vihma korral, mis muudab sõitmise ohutumaks. Koos valguskiire laia nurgaga on need tuled tähelepanuväärsed ka pika eluea, väikese energiakulu ning valguse värvi poolest, mis on ere ja hämmastavalt sarnane päevavalgusele.
  Samas annavad esitulede all paiknevad LED-udutuled BMW 3. seeria mudelite juba niigi efektsele esiosale veelgi modernsema ja tehniliselt kõrgtasemel välimuse.

 • LED-tehnoloogiaga tagatuled

  Täis-LED tehnoloogiaga tagatulede elemendid koosnevad kahest individuaalsest suure jõudlusega LED-valgustuselemendist ja on BMW sõidukile iseloomulikult L-kujulised. Tagaosa vaadates on isegi pimedas selge, et tegemist on BMW sõidukiga.
  BMW 3. seeria mudelid aitavad suured suunatuled ja kiire reaktsiooniga LED-pidurituled veelgi turvalisemaks muuta.

KLAASIST PANORAAMKATUS.

Valikuline panoraam-klaaskatus toob BMW 3. seeria Touring sõidukisse valgust, vaateid ja soovi korral ka palju värsket õhku. Lisatarvikuna on saadaval katuseraam, mis sulandub harmooniliselt sõiduki disainiga. Kombineerituna sobiva kandesüsteemiga saad transportida jalgrattaid, suusabokse ja muid esemeid.

SALONGI DISAIN.

Salong avaldab muljet oma kvaliteetse materjalivalikuga. Nagu ikka, ümbritseb see juhti, tekitades tunde kokpitis viibimisest. Oskuslik ruumiplaneerimine annab optimaalse ligipääsu armatuurlaua kõigile olulistele juhtfunktsioonidele.
Armatuurlaud avaneb juhi ees ja võimaldab mugavat ligipääsu juhtseadmetele. Kõik disainijooned koonduvad ühes punktis rooli taga ja suunavad sellega juhi pilgu täielikult teele.
Juhipoolne külg, mida eraldab asümmeetriline keskkonsool, on visuaalselt esile toodud teistsuguse tekstuuriga pinnaga. Kõrvalistuja poolel loob dekoratiivliistuga kaunistatud armatuurlaud elegantse atmosfääri. Keskkonsooli keskosas asuv iDrive puutetundlik juhtseade on mugavalt ligipääsetav.
Eraldiseisev iDrive monitor õhukese kõrge lahutusvõimega ekraaniga asub horisontaalsel armatuurlaual ja meenutab ultramoodsaid õhukese ekraaniga telereid.

KVALITEETSED MATERJALID.

Salongi väljapeetud disain ja meisterlik teostus on tajutav juba esimesest pilgust. Valikulised sportistmed on saadaval näiteks nahkviimistlusega toonis Dakota Saddle Brown koos pikendatud pruunide kantidega. Neid võib täiendada metallraamiga Ash Grain liistude ning toonis Pearl Chrome kõrgläikega efektliistudega, mis ulatuvad kõigi nelja ukseni.
Juhiistet ümbritsevad arvukad kroomäärised näiteks klassikaliste teabekuvade ümber. Konditsioneeri ja raadio juhtnuppude äärised on kõrgläikega musta viimistlusega. Valikulisse tuledepaketti kuuluv salongivalgustus rõhutab salongi välimust stiilselt ja diskreetselt, kombineerides otseseid ja hajutatud valgusallikaid.
Maksimaalset eksklusiivsust võimaldab BMW Individual. Salongi väärispuidust dekoratiivliistud toonis Ash Grain White või BMW Individual laiendatud valiku peene tekstuuriga meriinonahast äärised toonides Cashmere Beige või Amaro Brown lisavad salongi väljapeetud elegantsi ja viivad kvaliteedi täiesti uuele tasemele.