KÕIK VÕIMALUSED. VIIMSENI.

BMW 3. seeria Touring BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

Oleme harjunud BMW 3. seeria Touring sõidukilt ootama ülimat mugavust. BMW ConnectedDrive teenuste ja rakendustega võid seda heaolu veelgi suurendada. Näiteks võid sõiduki muuta oma isiklikuks liikuvaks kontoriks. Kõik, mida internetist vaja, on vahetult kättesaadav sinu BMW 3. seeria Touring sõidukis. Näiteks ei taba liiklusummik mitte kunagi enam ebameeldiva üllatusena. Ja isegi kui see nii peaks juhtuma, on kiire abi kohe käepärast.

CONNECTEDDRIVE TEENUSED.

Varustusvaliku ConnectedDrive teenused on isiklikult kohandatud liikuvusassistendi BMW Connected ja BMW ConnectedDrive funktsioonide aluseks, mis pakuvad juhile teel olles mitmekülgset teavet, meelelahutust ja teenuseid. Pakkumises on ka asukohapõhine teave, nagu uudised ja ilm, veebiotsing GoogleTM-i kaudu ja praktilised kontoriprogrammid. Sellised teenused ja funktsioonid nagu parkimisteave ning teave reisimise ja hotellide kohta on kättesaadavad otse autost ilma nutitelefonita ConnectedDrive menüü kaudu. Integreeritud on ka mugav ja piiramatu ligipääs valitud nutirakendustele. ConnectedDrive teenused võimaldavad ka ligi pääseda BMW ConnectedDrive poele, mille teenuseid ja rakendusi saab igal ajal ning igal pool soovi kohaselt kokku panna. Valikulise lisavarustuse ConnectedDrive teenused avavad veelgi rohkem selliseid võimalusi, mis muudavad iga reisi BMW sõidukiga tõeliseks sõiduelamuseks.

ConnectedDrive teenused.

 • BMW ConnectedDrive pood

  Kõigile vajadustele vastavaid teenuseid ja rakendusi saab osta BMW ConnectedDrive poest igal ajal ja kõikjalt. Neid teenuseid saab paindlikult valida ja tellida mis tahes ajal pärast BMW ostmist. Tänu sellele saavad kliendid igal ajal olenevalt vajadusest otse autost valida kõiki saadavalolevaid BMW ConnectedDrive teenuseid ja rakendusi.
  BMW ConnectedDrive poest tellitavad teenused ja rakendused on spetsiaalselt BMW juhtide vajaduste ja nõudmiste rahuldamiseks. Valida saab ka teenuste kestuse. Nii saavad kliendid teenuse tellida konkreetseks ajaperioodiks, näiteks puhkuse ajaks.
  BMW ConnectedDrive poodi pääseb BMW sõidukist või kliendiportaali My BMW ConnectedDrive kaudu. Värskelt tellitud teenustele ja rakendustele saad ligipääsu autost veidi aega pärast nende valimist ja ostmist. BMW ConnectedDrive poest leiab pidevalt värskendatud teavet saadavalolevate teenuste ja rakenduste valiku kohta.

 • BMW rakendused

  Rakenduste funktsioon võimaldab BMW sõidukis kasutada paljusid nutitelefonirakendusi. Selleks et sõidukis saaks valitud rakendusi kasutada, teeb BMW lisaks enda arendatavatele rakendustele, nagu BMW Connected ja M Laptimer, koostööd eri partneritega, näiteks Spotify, Napsteri, GoPro, Deezeri ja Audible'iga, kelle rakendusi on samuti võimalik autos turvaliselt kasutada. Lihtsalt ühenda ühilduv nutitelefon sõidukiga haakuva adapteri, USB-juhtmega või juhtmevabalt. Seejärel saab kõiki rakenduse funktsioone mugavalt hallata iDrive juhteseadmelt. Koostöös BMW partneritega laieneb autos kasutatavate rakenduste valik pidevalt. Lisateavet leiad veebilehelt www.bmw.com/apps.

 • Apple CarPlay® ettevalmistamine

  Apple CarPlay® seadistamisel saab juht sõidu ajal juhtmevabalt ja turvaliselt kasutada ühilduvat iPhone®-i telefoni. See võimaldab nutitelefoni sisu (nt muusika, iMessenger/tekstisõnumid, telefon, Siri ja mõned kolmandate poolte rakendused) kasutada tavapäraselt sõiduki kasutajaliideses. Seadistatud Apple CarPlay'd saab olenevalt sõiduki varustusest kasutada puutesisestusega, iDrive juhteseadmelt või hääljuhtimisega.

BMW CONNECTED.

BMW Connected on isiklik assistent, mis sind igapäevases liikumises toetab ning rahulikult ja õigel ajal sihtkohta jõuda aitab. Kõik teenused on eemalt kättesaadavad iPhone'is Apple Watchi rakenduse kaudu.

Veebist või rakendustest nagu Yelp, Apple Maps või Google Maps leitud sihtkohad saab vaid ühe klõpsuga kiiresti ja mugavalt BMW Connectedi süsteemi importida ning sujuvalt sõiduki navigatsioonisüsteemile edastada. iPhone'i kalendrisse salvestatud kohtumised koos aadressi ja soovitud saabumisajaga imporditakse automaatselt rakenduse BMW Connected liikuvasse päevakavasse. Olenevalt hetkeasukohast ja liiklusoludest arvutab BMW Connected planeeritud saabumisaja, teavitab kasutajat aegsasti ning annab talle juhised, kuidas pargitud autost lõppsihtkohta jõuda. Kui hilinemine on ootamatute liiklustakistuste või parkimiskohtade puuduse tõttu sihtkoha lähedal vältimatu, saab kasutaja lasta BMW Connectedi süsteemil saata teisele osalejale eeldatava saabumisajaga tekstisõnumi, ilma et ta peaks ise füüsiliselt telefoni kasutama. Lisaks õpib BMW Connected sagedasi sihtkohti tundma ning lisab need liikuvasse päevakavasse automaatselt.

Rakenduse BMW Connected saab alla laadida Apple'i App Store'ist.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

Intelligentse hädaabikõne süsteem tagab vajaduse korral ööpäev läbi kiire ja sihipärase abi ning väljaõppinud personali nõuanded ja seda kõike juhi emakeeles ning isegi siis, kui sõiduk viibib välismaal. Kui juhtub õnnetus, mille käigus aktiveeruvad turvapadjad või (näiteks) turvavööpingutid, valib süsteem intelligentse hädaabikõne automaatselt. Auto sisseehitatud, st isiklikust mobiiltelefonist sõltumatu SIM-kaart edastab BMW kõnekeskusesse häire koos auto täpse asukoha, õnnetuse raskuse ja sõitjate võimalike vigastustega. BMW kõnekeskus annab sellest teada lähimale päästekeskusele ja nõustab kannatanuid telefoni teel kuni päästjate saabumiseni. Hädaabikõne funktsiooni saab kasutada ka manuaalselt juhul, kui abi vajavad teised liiklejad.

KONTORIFUNKTSIOONID.

BMW ConnectedDrive toob kontori sinu BMW sõidukisse. Sea end mugavalt oma kontoriga sisse otse oma autos. BMW ConnectedDrive võimaldab e-kirju vastu võtta, lugeda ja saata.

BMW Online Office and message dictation.

 • Microsoft Exchange

  Ole produktiivne ka liikudes. Sõiduki BMW ConnectedDrive teenustega integreeritud Microsoft Exchange võimaldab e-kirju, kontakte ja kalendrisündmusi pidevalt teiste lõppseadmetega sünkroonida ja nendega mugavalt otse töötada. Kõik e-kirjad, kontaktid ja kalendrikirjed sünkroonitakse automaatselt ja need on sõidukis alati kättesaadavad. Nende kasutamine ei nõua lisalõppseadmeid, näiteks nutitelefone. Ja infot saab kasutada kohe – näiteks saab e-kirjaga saadetud telefoninumbrile kohe ühendatud telefoni kaudu helistada või aadressi navigatsioonisüsteemile edastada.

  Olenemata sellest, kas e-kirjad kirjutatakse ja kohtumised määratakse kontoris või koosolekul või loetakse info sõidu ajal ette ja vastused dikteeritakse, on kõik kasutatavad seadmed alati sünkroonitud ja sisselogimised turvalised.

  Microsoft Exchange'i kasutamiseks on vajalik aktiivne Microsoft Office 365 konto.

 • BMW veebipõhine kontor

  BMW veebipõhine kontor võimaldab autos veedetud aega efektiivselt kasutada: sellega saad e-kirju vastu võtta, lugeda ja neile vastata ka teel olles. Lisaks mitmekülgsete funktsioonidele meilisõnumite redigeerimiseks ja saatmiseks keskpaneeli ekraanil on e-kirju võimalik lugeda ka kõnesünteesi funktsiooni abil ja neid välja saata kõnetuvastust kasutades.
  Olemasoleva e-posti aadressiga meilikasti sätestamine on vaid mõne sammuga võimalik igast arvutist kliendiportaali „My BMW ConnectedDrive” kaudu. Mõne meiliteenuse pakkuja teenuse saab seadistada ka sõidukisse BMW veebipõhise kontori meilikastiks. Kui samalt teenusepakkujalt on kasutusel mitu meilikontot, on need eraldi menüüs näidatud. Kui konto on seadistatud, jõuavad kõik saadetud e-kirjad viivituseta sõiduki postkasti.

 • Sõnumite dikteerimine

  Kontor kõikjal, kuhu lähed: BMW ConnectedDrive uue dikteerimisfunktsiooni abil saad teel olles e-kirju ja sõnumeid dikteerida ja saata ning samal ajal jälgida liiklust. Tuttava tekst-kõneks-funktsiooni uuendus annab juhi teavitamisele, meelelahutusele, mugavusele ja turvalisusele oluliselt juurde.
  Sõidu ajal mobiiltelefoni kasutamine e-kirjadele või tekstisõnumitele vastamiseks võib olla väga ohtlik. Tänu navigatsioonisüsteemile Professional, Bluetooth-ühendusele ja BMW Assistile ei pea sa enam oma telefoni kätte võtma. Kuna autos on uus dikteerimisfunktsioon ja eraldiseisev kõnetuvastusfunktsioon ettevõttelt Nuance®, saad nüüd dikteerida kirjalikke sõnumeid ja olla kogu reisi ajal alati keskendunud liiklusele, mis ongi kõige olulisem.

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Reaalajas liiklusteave (Real Time Traffic Information – RTTI) hoiab sind alati kursis kõige värskema liiklusteabega. Tänu sellele oled alati kursis võimalike viivituste ja nende kestusega.
Andmeid kogutakse mobiilivõrkude liikumisprofiilidest, sõidukiparkide GPS-süsteemidest, nutitelefonirakendustest ja politsei teadaannetest. Andmeid analüüsitakse sellise täpsusega, mis võimaldab liiklusummikute asukohta määrata 500 meetri piires. Tänu sellele saab RTTI anda reaalajas teavet maanteede, magistraalide, asulaväliste teede ja linnatänavate liiklusolude kohta ning vajaduse korral soovitada alternatiivset marsruuti.

Reaalajas liiklusteave.

CONCIERGE TEENUS.

Naudi erilist teenust: BMW ConnectedDrive Concierge. Vaid ühe nupuvajutusega saad ühenduse BMW kõnekeskusega, kus töötavad teenindajad, kes on sulle sõidu ajal isiklikuks assistendiks.
Kas otsid kindlat restorani, lähimat sularahaautomaati või valveapteeki? Sind aitab BMW kõnekeskuse teenindaja, kes vajaduse korral otsitava aadressi navigatsioonisüsteemi edastab. Teenindaja saab sulle soovi korral ka restoranilaua või hotellitoa broneerida. Concierge teenus toimib sinu mobiiltelefonist eraldiseisva süsteemina ja on lisatasuta saadaval nii kodu- kui ka välismaal. Teenus on lisatasuta saadaval ööpäev läbi seitse päeva nädalas nii kodu- kui ka välismaal. Selle funktsiooni kasutamiseks on vajalik ConnectedDrive teenus.

Concierge teenus.

VEEBIPÕHINE MEELELAHUTUS.

Ideaalne lugu igaks olukorraks, igale teele ja igaks meeleoluks. BMW 3. seeria veebipõhine meelelahutus sisaldab vahetut ja piiramata ligipääsu miljonitele muusikafailidele, ilma et peaks kasutama nutitelefoni või muud lisaseadet. Saadaval on palju lugusid igale maitsele. Niipea kui autos esitatakse mõne artisti lugu või albumit, laaditakse see automaatselt auto kõvakettale. Nii on tagatud katkestusteta kuulamisnauding.
Veebipõhise meelelahutuspaketiga saab mis tahes BMW muusikapartneri, näiteks Napsteri juures avada piiramatu mahuga konto, mida saab lisatasu maksmata kasutada kuues Euroopa riigis: Saksamaal, Prantsusmaal, ÜK-s, Itaalias, Hispaanias ja Hollandis.

Online Entertainment.

KAUGJUHITAVAD TEENUSED.

Kaugjuhitavate teenuste ja tasuta rakenduse BMW Connected abil (saadaval Apple'i App Store'is) saab mitmeid sõidukiga seotud funktsioone, näiteks sõiduki lukustamine või avamine, juhtida interneti teel.

Nagu BMW ConnectedDrive'i kliendiportaal, annab ka rakendus juurdepääsu sõidukiga seotud teabele, nt sõiduulatus või akende ja uste olek. Nii on juht alati sõiduki olukorraga kursis ka eemal olles ning kogu teave on kättesaadav ühest kohast.

Kõigele lisaks näitab teabepakett sõiduki asukohta reaalajas. Teenuste kasutamiseks on nõutav kaugjuhitavate teenuste ühekordne aktiveerimine kliendiportaalis BMW ConnectedDrive, kuhu pääseb veebilehe www.bmw-connecteddrive.com kaudu.

Remote Services.