KÕIK VÕIMALUSED. VIIMSENI.

BMW 3. seeria Touring BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

Oleme harjunud BMW 3. seeria Touring sõidukilt ootama ülimat mugavust. BMW ConnectedDrive teenuste ja rakendustega võid seda heaolu veelgi suurendada. Näiteks võid sõiduki muuta oma isiklikuks liikuvaks kontoriks. Kõik, mida internetist vaja, on vahetult kättesaadav sinu BMW 3. seeria Touring sõidukis. Näiteks ei taba liiklusummik mitte kunagi enam ebameeldiva üllatusena. Ja isegi kui see nii peaks juhtuma, on kiire abi kohe käepärast.

 

 • BMW ConnectedDrive teenus ei ole Eestis täiel määral kättesaadav.
Loe lisaks

CONNECTEDDRIVE TEENUSED.

ConnectedDrive’i teenused avavad ukse BMW digitaalsesse maailma. Sõidukisisesed rakendused võimaldavad alati värskete uudiste ja ilmateatega kursis olla. Süsteemis on ka Office’i ja veebiotsingu kasutamise võimalus. Teiste digiteenuste ostmiseks on vajalik ConnectedDrive’i teenuste põhipakett.

 • BMW ConnectedDrive pood

  Kõigile vajadustele vastavaid teenuseid ja rakendusi saab osta BMW ConnectedDrive poest igal ajal ja kõikjalt. Neid teenuseid saab paindlikult valida ja tellida mis tahes ajal pärast BMW ostmist. Tänu sellele saavad kliendid igal ajal olenevalt vajadusest otse autost valida kõiki saadavalolevaid BMW ConnectedDrive teenuseid ja rakendusi.
  BMW ConnectedDrive poest tellitavad teenused ja rakendused on spetsiaalselt BMW juhtide vajaduste ja nõudmiste rahuldamiseks. Valida saab ka teenuste kestuse. Nii saavad kliendid teenuse tellida konkreetseks ajaperioodiks, näiteks puhkuse ajaks.
  BMW ConnectedDrive poodi pääseb BMW sõidukist või kliendiportaali My BMW ConnectedDrive kaudu. Värskelt tellitud teenustele ja rakendustele saad ligipääsu autost veidi aega pärast nende valimist ja ostmist. BMW ConnectedDrive poest leiab pidevalt värskendatud teavet saadavalolevate teenuste ja rakenduste valiku kohta.

 • BMW rakendused

  Rakenduste funktsioon võimaldab BMW sõidukis kasutada paljusid nutitelefonirakendusi. Selleks et sõidukis saaks valitud rakendusi kasutada, teeb BMW lisaks enda arendatavatele rakendustele, nagu BMW Connected ja M Laptimer, koostööd eri partneritega, näiteks Spotify, Napsteri, GoPro, Deezeri ja Audible'iga, kelle rakendusi on samuti võimalik autos turvaliselt kasutada. Lihtsalt ühenda ühilduv nutitelefon sõidukiga haakuva adapteri, USB-juhtmega või juhtmevabalt. Seejärel saab kõiki rakenduse funktsioone mugavalt hallata iDrive juhteseadmelt. Koostöös BMW partneritega laieneb autos kasutatavate rakenduste valik pidevalt. Lisateavet leiad veebilehelt www.bmw.com/apps.

 • Apple CarPlay® ettevalmistamine

  Milleks loobuda BMW sõidukis oma iPhone’i funktsioonidest, kui saad seda tavapäraselt edasi kasutada? Apple CarPlay® valmidus annab kaugligipääsu telefonile koos kõigi vajalike rakendustega nagu iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ja Apple Music. Apple’i hääljuhtimisega virtuaalassistent Siri on kättesaadav ka roolil asuvalt hääljuhtimisnupult.

BMW CONNECTED.

Ühenda oma BMW-ga. Rakendus BMW Connected on sinu digitaalse liikuvuse assistent, mis hoolitseb sinu vajaduste eest nii enne sõitu kui ka selle ajal. Sõidukiga on võimalik ühendus luua nutitelefoni, nutikella või Amazon Echo abil, et saata navigatsioonisüsteemi sihtkohti või vastu võtta teavitusi eelseisvate kohtumiste kohta, et alati õigeaegselt kohale jõuaks.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

Õnnetuse korral on aeg otsustava tähtsusega. Intelligentne hädaabikõne oskab vajadusel abi kutsuda ja võib nii koguni elusid päästa. See võtab ühendust eriväljaõppe saanud kõnekeskusetöötajaga, kes pakub sulle ja kaassõitjatele vajalikku abi kuni päästetöötajate saabumiseni. Süsteem saadab vajaliku info ka otse päästetöötajatele.

KONTORIFUNKTSIOONID.

BMW ConnectedDrive toob kontori sinu BMW sõidukisse. Sea end mugavalt oma kontoriga sisse otse oma autos. BMW ConnectedDrive võimaldab e-kirju vastu võtta, lugeda ja saata.

BMW Online Office and message dictation.

 • Microsoft Office 365

  Ole produktiivne ka liikudes. Ideaalselt BMW ConnectedDrive’i teenustega integreeritud Microsoft Office 365 võimaldab mugavalt e-kirjade, kontaktide ja kalendrisündmustega tegelda, sest kõiki andmed sünkroonitakse automaatselt ja pidevalt, et need oleksid sulle teel olles alati kättesaadavad. Nende kasutamine ei nõua lisalõppseadmeid, näiteks nutitelefone. Ja infot saab kasutada kohe – näiteks saab e-kirjaga saadetud telefoninumbrile kohe ühendatud telefoni kaudu helistada või aadressi navigatsioonisüsteemile edastada.

  Kui ühendatud on Skype for Business, tunneb kalender automaatselt ära kalendrisse märgitud konverentsikõned ja võimaldab neid valida ühe klõpsuga. Ei ole oluline, kas kirjutad meile ja lepid kokku kohtumisi kontoris või koosolekul, hoiad kolleegidega ühendust oma sõidukis viibides või lased meilid endale autos ette lugeda ja kasutad vastamiseks sõnumite dikteerimist, kõik seadmed on alati värskendatud ja kõik sisselogimised on turvalised.

  Teenuse kasutamiseks on vajalik kehtiv Microsoft Office 365 tellimus, sealhulgas Exchange Online teenus ja valikuline Skype for Business.

 • BMW veebipõhine kontor

  BMW veebipõhine kontor võimaldab autos veedetud aega efektiivselt kasutada: sellega saad e-kirju vastu võtta, lugeda ja neile vastata ka teel olles. Lisaks mitmekülgsete funktsioonidele meilisõnumite redigeerimiseks ja saatmiseks keskpaneeli ekraanil on e-kirju võimalik lugeda ka kõnesünteesi funktsiooni abil ja neid välja saata kõnetuvastust kasutades.
  Olemasoleva e-posti aadressiga meilikasti sätestamine on vaid mõne sammuga võimalik igast arvutist kliendiportaali „My BMW ConnectedDrive” kaudu. Mõne meiliteenuse pakkuja teenuse saab seadistada ka sõidukisse BMW veebipõhise kontori meilikastiks. Kui samalt teenusepakkujalt on kasutusel mitu meilikontot, on need eraldi menüüs näidatud. Kui konto on seadistatud, jõuavad kõik saadetud e-kirjad viivituseta sõiduki postkasti.

 • Sõnumite dikteerimine

  Kontor kõikjal, kuhu lähed: BMW ConnectedDrive uue dikteerimisfunktsiooni abil saad teel olles e-kirju ja sõnumeid dikteerida ja saata ning samal ajal jälgida liiklust. Tuttava tekst-kõneks-funktsiooni uuendus annab juhi teavitamisele, meelelahutusele, mugavusele ja turvalisusele oluliselt juurde.
  Sõidu ajal mobiiltelefoni kasutamine e-kirjadele või tekstisõnumitele vastamiseks võib olla väga ohtlik. Tänu navigatsioonisüsteemile Professional, Bluetooth-ühendusele ja BMW Assistile ei pea sa enam oma telefoni kätte võtma. Kuna autos on uus dikteerimisfunktsioon ja eraldiseisev kõnetuvastusfunktsioon ettevõttelt Nuance®, saad nüüd dikteerida kirjalikke sõnumeid ja olla kogu reisi ajal alati keskendunud liiklusele, mis ongi kõige olulisem.

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Miks kulutada aega liiklusummikus istumisele? Reaalajas liiklusteabe abil jõuad oma sihtkohta kiiremini ja efektiivsemalt. See jälgib liiklusolusid praktiliselt reaalajas ja kalkuleerib vajadusel alternatiivse marsruudi. Piirkondlik ohtude eest hoiatav süsteem teavitab sind ka rasketest teeoludest või avariidest.

Reaalajas liiklusteave.

CONCIERGE TEENUS.

Kas homme on Roomas ilus ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge'i teenus on kasulik näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad.

Concierge teenus.

VEEBIPÕHINE MEELELAHUTUS.

Ideaalne lugu igaks olukorraks, igale teele ja igaks meeleoluks. BMW 3. seeria veebipõhine meelelahutus sisaldab vahetut ja piiramata ligipääsu miljonitele muusikafailidele, ilma et peaks kasutama nutitelefoni või muud lisaseadet. Saadaval on palju lugusid igale maitsele. Niipea kui autos esitatakse mõne artisti lugu või albumit, laaditakse see automaatselt auto kõvakettale. Nii on tagatud katkestusteta kuulamisnauding.
Veebipõhise meelelahutuspaketiga saab mis tahes BMW muusikapartneri, näiteks Napsteri juures avada piiramatu mahuga konto, mida saab lisatasu maksmata kasutada kuues Euroopa riigis: Saksamaal, Prantsusmaal, ÜK-s, Itaalias, Hispaanias ja Hollandis.

Online Entertainment.

KAUGJUHITAVAD TEENUSED.

Kas lukustasin oma auto uksed? Kuhu ma täpselt parkisin? Kaugjuhitavad teenused annavad rakenduse BMW Connected kaudu sinu sõidukile ligipääsu ka eemalt. Vilguta oma esitulesid, lülita sõidukis sisse kliimaseade või lukusta uksed nutitelefoniga olenemata sellest, kus ise sel ajal viibid.

Remote Services.