AVASTADA ON VEEL PALJU.

BMW 3. seeria Touring.

AVASTADA ON VEEL PALJU.

BMW 3. seeria Touring.

AVASTADA ON VEEL PALJU.BMW 3. seeria Touring.

Pakiruumi maht, l

496

pagasiluugi võtmeta avamise ja sulgemise süsteem

jah

Teljevahe, cm

2810

40 : 20 : 40 seljatugi

standard

Esteetika ja dünaamika moodsas tõlgenduses: BMW 3. seeria Touring avaldab muljet oma hästi läbimõeldud kujunduse ning veenva ja originaalse iseloomuga. Sarjad BMW Sport, Modern või Luxury täidavad oma väljendusrikka loomusega kõik sinu soovid, olenemata sellest, kas eelistad dünaamilist sportlikkust, veenvat modernsust või eksklusiivset elegantsi. Koos BMW 3. seeria Touring turule saabumisega on saadaval kolm suure pöördemomendi ja väikese kütusekuluga mootorit, mis kasutavad BMW TwinPower Turbo tehnoloogiat. See on sõiduki jõuline süda. Intelligentsete kütustsäästvate BMW EfficientDynamics meetmetega saab vältida tarbetut kütusekulu. Igas olukorras.

AVASTADA ON VEEL PALJU.

Tunnustades tugevat iseloomu.

BMW sõidukitesse on alati koondatud erilisemad disainiideed. Tulemuseks on eksimatu sportliku elegantsusega sõidukid.

Loe lisaks

Disain.

Esteetika ja dünaamika moodsas tõlgenduses: BMW 3. seeria Touring avaldab muljet oma hästi läbimõeldud kujundusega. Selgelt äratuntav BMW 3. seeriasse kuuluvana, kuid oma veenva ja originaalse iseloomuga. Igast vaatepunktist.
Loe lisaks

Sõidudünaamika.

Dünaamika mitu tahku. Muuda oma BMW 3. seeria Touring veelgi nobedamaks sellise lisavarustuse abil nagu valikuline kohanduv M-vedrustus, SPORT režiim või kohanduv sportrool. Sellisel juhul võid julgelt oodata veel sportlikumat sõidustiili, tipptasemel juhitavust ja täpsust.
Loe lisaks

Muudetava pagasiruumi kontseptsioon.

Paindlikkus, ruumikus, funktsionaalsus ja mugavus on BMW 3. seeria Touring põhiomadused. Selle suurendatud mõõtmed ja praktiline salong muudavad pagasi laadimise ja mahalaadimise eriti lihtsaks. Ja pagasi transportimine on puhas nauding.
Loe lisaks