BMW 3. seeria Touring (G21), külgvaates sõites, taustaks majad ja mäed
Kombineeritud kütusekulu7,7–6,8 l/100 km
MootorBensiinDiisel

3. SEERIA

BMW 3. SEERIA TOURING

Kombineeritud kütusekulu7,7–6,8 l/100 km
MootorBensiinDiisel
3. SEERIABMW 3. SEERIA TOURING

BMW 3. seeria Touring toob innovatsiooni, funktsionaalsuse ja sportliku dünaamika täiesti uuele tasemele. Justkui tõeline atleet teiste multitalentide hulgas ühendab ta äärmiselt ökonoomse BMW TwinPower Turbo mootori, perfektselt seadistatud šassiikomponendid ja tipptasemel juhiabisüsteemid muljetavaldavaks ja oma segmendis ületamatuks sõidudünaamikaks. Ja toob selle ülimuslikkuse teedele - ka seistes. Innovatiivsete salongilahenduste ja intelligentse, digitaalse abisüsteemiga BMW Personal Assistant võtab soovi korral üle hulga tegevusi jättes rohkem aega tõeliselt tähtsate asjade jaoks elus.

 

Loe lisaks

BMW 3. SEERIA TOURINGU DISAIN.

Sportlane läbi ja lõhki: BMW 3. seeria Touringu sportlikud geenid on nähtavad juba esmapilgul. Kaasaegne, lame esiosa disain iseloomuliku kaheosalise neerukujulise iluvõre ja esitulede koosmõju rõhutab auto äärmiselt sportlikku hoiakut igal teel. Kindlad jooned ja pehmed pinnad moodustavad tuttava, BMW Touringutele iseloomuliku silueti. Koos jõuliste õlajoontega annavad need aimu kujutise puhtast jõust ja aerodünaamilistest omadustest. Salong kasutab oskuslikult elegantsi ja sportlikkuse kombinatsiooni, segades selle kokku kaasaegse mugavuse ja uuendusliku funktsionaalsusega.

Loe lisaks

BMW 3. SEERIA UUENDUSLIKUD FUNKTSIOONID.

Olgu tegemist perepuhkuse, nädalalõpu väljasõidu või ostlemisega – BMW 3. seeria Touring toob mugavuse argipäevarutiini. Lisaks pakutakse erinevaid innovatiivseid panipaiku ja hoiuvõimalusi salongis ja pakiruumis, mahutades ära kõik, mis on vaja kaasa võtta. Tagaistmed klapitakse automaatselt kokku nupulevajutusega, kasvatades pakiruumi mahu kolmekordseks vaid sekundite jooksul ja lubades kaasa võtta ka kogukaid esemeid. Innovatiivsed libisemisvastased reelingud pakiruumi põrandal võimaldavad turvaliselt kinnitada ka raske pagasi: need tõusevad automaatselt, kui pagas on pakiruumi asetatud ja kohale kinnitatud. Tänu innovaatilisele pakiruumi Comfort-avamise süsteemile piisab tagaluugi avamiseks ja sulgemiseks põgusast jalaviipest tagumise põrkeraua all. See ja hulk teisi põnevaid lahendusi teevad BMW 3. seeria Touringust oma klassi kõige sportlikuma ime.
BMW 3. seeria Touring (G21), eraldi avatav tagaklaas

Eraldi avatav tagaklaas.

Eraldi avatav tagaklaas muudab eeskätt väiksemate esemete pakiruumi asetamise või sealt väljavõtmise mugavamaks.
BMW 3. seeria Touring (G21), BMW Laserlight

BMW Laserlight.

Kaugtulede laserrežiimis on kohanduva BMW Laserlighti ulatus kuni 530 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti lahenduse tehnoloogilist taset ja sõiduki sportlikkust.
BMW 3. seeria Touring (G21), tervitav valgusvaip

Tervitav valgusvaip.

Tervitav valgusvaip kuvab valgusgraafika sõiduki uste ette ja kutsuv meeleolu luuakse juba sisenemisel. Ühtlasi muudab see pimedal ajal sõidukist väljumise mugavamaks ja turvalisemaks.
BMW 3. seeria Touring (G21), muudetav pakiruumi süsteem

Muudetav pakiruumi süsteem.

Muudetava pakiruumi süsteemi kasutamiseks on tagaistmed suhtes 40 : 20 : 40 allalastavad, et pakkuda maksimaalset paindlikkust. Nii saavad kaks reisijat mugavalt taga istuda ka siis, kui veetakse pikki esemeid, näiteks suusa- või lumelauakotte. Istmetevahelisel käetoel on kaks praktilist topsihoidjat.
BMW 3. seeria Touring (G21), hoidikute pakett

Hoidikute pakett.

Hoidikute pakett sisaldab panipaika armatuurlauas juhi poolel, võrke esiistmete seljatugedel ning kahte laadimisfunktsiooniga USB sisendit keskkonsooli tagaosas. Lisaks on pakiruumi paremal seinal eraldi võrk väiksemate esemete jaoks ja kinnitusrihm.
BMW 3. seeria Touring (G21), salongi meeleoluvalgustus

Salongi meeleoluvalgustus.

Salongi meeleoluvalgustus koos esi- ja tagauste kontuurvalgustusega loovad salongis hubase õhkkonna. Kuus hämardatavat valguslahendust sisaldavad ka neljal eri otstarbel kasutatavaid dünaamilisi funktsioone. Tervitav valgusvaip valgustab sisenemisel ja väljumisel auto uste ette jäävat ala.

BMW 3. SEERIA TOURINGU PISTIKHÜBRIIDID.

Avasta uuendusliku hübriidajamiga BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e ja BMW 330e xDrive Touring.

Parim mõlemast maailmast: BMW 3. seeria Touring pistikhübriidmudelitega BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e ja BMW 330e xDrive koged sa püsivat mobiilsust ja tõhusat sõidudünaamikat. Uuri nende uuenduslike BMW hübriidsõidukite arvukaid kasulikke omadusi ning saa lisateavet nende sõidukontseptsiooni, sõidudünaamika, BMW Chargingu ning BMW ConnectedDrive’i praktiliste digiteenuste kohta.
Pistikhübriid BMW Touring 2021 G21, kolm neljandikku külgvaade, BMW Wallbox

BMW 3. seeria Touring pistikhübriidtehnoloogia.

Täiuslikus harmoonias: 3. seeria Touringu pistikhübriidid BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e ja BMW 330e xDrive kombineerivad BMW eDrive-elektriajamitehnoloogia BMW võimsa sisepõlemismootoriga. Koos pakuvad need kaks ajamit sõidukogemuse, mis viib kokku maksimaalse tõhususe ja ülima sõidunaudingu – ning, sõltuvalt sõidurežiimist, on see kas heitmevaba ja peaaegu hääletu, või vapustavalt kõrge pöördemomendi ja ka pikemateks teekondadeks piisavate reservidega. Täiendava optimaalse dünaamika ja veojõu garantii nimel on BMW 320e xDrive’il ja BMW 330e XDrive’il selles pistikhübriidide segmendis ainulaadne nelikveosüsteem BMW xDrive. Energiatagastus, mille käigus kineetiline energia muundatakse pidurdamisel elektrienergiaks ja suunatakse akusse, pakub ökonoomsele sõidukogemusele väärtuslikku lisapanust.
Lisateave BMW pistikhübriidide jõuülekande kohta
Pistikhübriid BMW 3. seeria Touring 2021 G21, kolm neljandikku eestvaade, tänaval sõitmas

BMW 3. seeria Touring pistikhübriidide sõidurežiimid.

Täiselektriliselt ja heitmevabalt tööle või jõuliselt dünaamilisena ja piisava sõiduulatusega nädalalõpureisile – BMW 3. seeria Touring hübriidmudelid 320e, 320e xdrive, 330e ja 330e xDrive jätavad kõik võimalused avatuks. Saa kasu nutikatest sõidurežiimidest, mis tagavad optimaalse sisepõlemismootori ja elektrimootori koostöö igas olukorras – ning koge tulevikku suunatud tehnoloogia põnevust ja ainulaadset sõidukogemust.
Lisateave nutikate sõidurežiimide kohta
Pistikhübriid BMW 3. seeria Touring 2021 G21, kolm neljandikku eestvaade, maja ees laadimas

BMW 3. seeria Touring pistikhübriidide laadimine.

Ükskõik, kas oled kodus või teel: BMW Charging pakub sulle hübriidajamiga BMW 3. seeria Touringu laadimiseks spetsiaalselt loodud lahendusi. Põhivarustusse kuuluva kodustele seinakontaktidele mõeldud tavapärase laadimiskaabli (tüüp 2) kõrval pakub BMW Wallbox sulle erakordselt mugavat, ohutut ja kiiret laadimismeetodit. Meie partnerilt pärinev Smart Wallbox pakub lisateenuseid nutikaks laadimiseks. Paigaldusteenus tagab seinalaadijate lihtsa ja korrektse paigaldamise. Paindlik kiirlaadija on saadaval, et pakkuda kodus laadides maksimaalset paindlikkust ning võimaldada sul laadida oma BMW pistikhübriidi igast kodusest või tööstuslikust pistikupesast, kasutades erinevaid adaptereid. Lisaks standardsele laadimiskaablile (Tüüp 2) sisaldab BMW 3. seeria Touringu pistikhübriidide tarnekava ka laadimiskaablit avalikes laadimisjaamades laadimiseks (Tüüp 3) ning laadimiskaarti BMW Charging Card, mis pakub sulle avalikes laadimisjaamades laadimisel ahvatlevaid tingimusi*. BMW 3. seeria Touringu mudelite BMW 320e, BMW 320e xDrive‘i, BMW 330e ja BMW 330e xDrive’i laadimisaeg (0–100%) on 3,7 kWh laadimisvõimsusega umbes 3,6 tundi (BMW Wallbox, paindlik kiirlaadija, avalikud laadimisjaamad) ning 2,3 kWh laadimisvõimsusega (kodune seinakontakt) umbes 6 tundi.

* Turupõhine pakkumine

Lisateave BMW Chargingu kohta
Pistikhübriid BMW 3. seeria Touring 2021 G21, navigatsioonisüsteem, lähivaade

Digitaalsed teenused BMW 3. seeria Touring pistikhübriididele.

Võta oma teekonna igalt meetrilt viimast: BMW pakub sulle uuenduslikke digitaalseid teenuseid, mis muudavad igapäevaelu sinu BMW 3. seeria Touring 320e, 320e xDrive‘i, 330e või 330e xDrive’iga lihtsamaks ja mugavamaks. BMW Connected Charging juhatab sind usaldusväärselt lähima laadimisjaamani sinu marsruudil ning pakub täiendavat üksikasjalikku teavet, näiteks missugune laadimispunkt on vaba, millised kulud tekivad ning kus saad laadimise ajal ümbruskonnas oma aega kõige paremini sisustada. My BMW rakenduse kasutamine tagab sulle laetuse taseme ja viimaste laadimistsüklite kohta täieliku läbipaistvuse. Näiteks saabub tõuketeade kohe, kui sinu sõiduk on täielikult täis laetud. Teised digitaalsed teenused nagu BMW intelligentne isiklik assistent või nutitelefoni integreerimine muudavad sinu igapäevaliikumise veelgi lihtsamaks – et saaksid oma pistikhübriidajamiga BMW 3. seeria Touringus lõõgastunult sõitu nautida.
Lisateave BMW digitaalsete teenuste kohta

BMW 3. SEERIA TOURINGU JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUS.

BMW 3. seeria Touring (G21), esiiste ja juhikoht, vaade kaassõitja kohalt

BMW 3. seeria Touring soovib viia sind turvaliselt sihtkohta - ja muuta see sõit sportlikuks kogemuseks. Selle saavutamiseks võimaldavad intelligentsed juhtimisassistent Professional ja parkimisassistent juba täna osaliselt automaatset sõitmist. Kõrvuti Stop&Go funktsiooniga aktiivse püsikiirusehoidjaga, millel on kokkupõrke hoiatussüsteem koos jalakäija ja jalgratturi hoiatusega ning pidurdusfunktsiooniga, toetavad roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent autojuhti kiirusel kuni 210 km/h. Jätkates liikumist autonoomse sõidu suunas sõidutavad parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem Sind ise parkimiskohale ja sealt välja. Optimaalse mugavuse ja maksimaalse turvalisusega - ja seda igas sõiduolukorras. Selles aitab autot justkui truu kaaslane BMW intelligentne isiklik assistent. Süsteem paneb tähele sinu otsuseid ja valitud seadeid ning õpib sind seeläbi iga päev paremini tundma. Vajadusel kontrollib ta navigatsioonisüsteemi, meelelahutus- ja kontorifunktsioone ning teab alati kõige kiiremat teed sinu lemmik-Itaalia-restorani. Nagu tõeline abiline, vastab ta küsimustele, mis puudutavad sinu BMW 3. seeria Touringut ning selle erinevaid innovatiivseid võimalusi ja funktsioone.

INTUITIIVNE JA ETTEAIMATAV.

BMW 3. seeria Touring (G21), juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja hädapeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 3. seeria Touring (G21), parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW sõidusalvesti

BMW sõidusalvesti

BMW sõidusalvesti Drive Recorder võimaldab salvestada sõidukist videot ja esitada video keskpaneeli ekraanile või USB-liidese kaudu ka oma seadmesse. Oluline sõiduki teave, nagu kiirus ja GPS-asukoht, kuvatakse samuti videol. BMW sõidusalvestil on kaks allfunktsiooni: sündmuse jäädvustamine ja avarii jäädvustamine.
BMW 3. seeria Touring, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraanisüsteemi, mis koosneb 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
Tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW-s oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati nagu uus. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt nutitelefoniga. Samal moel on võimalik aktiveerida ka teisi sõiduki funktsioone.
BMW Maps

BMW Maps.

Kavandades ja sõitu ette valmistades, sõidu ajal ja isegi parkides: BMW Maps tagab erakordse navigeerimiskogemuse. Tee oma reis veelgi mugavamaks ja isiklikumaks – tänu intuitiivsele toimimisele ja navigeerimisele, mis on ideaalselt juhile häälestatud.

SÕIDUDÜNAAMIKA

BMW 3. seeria Touring (G21) Dravite Grey, kolm neljandikku eestvaade sõites, taustaks maapiirkond

Enesekindel võimsuse arendamine.

Parimal stardikohal juba enne starti: uus BMW 3. seeria Touring on sooritusvõime ja sõidudünaamika poolest liider oma klassis. Vastutavaks selle eest on võimsad spontaanselt gaasipedaalivajutusele reageerivad BMW TwinPower Turbo mootorid, mis tagavad maksimaalse sõidumõnu juba madalatel mootoripööretel. Sportlikkuse taset saab sõidurežiimide valikuga muuta: kohanduv M-vedrustus ja Steptronic-sportkäigukast pakuvad võimalusi tasasest mugavusest äärmiselt sportlikuni. Lisavarustuses olev M-sportdiferentsiaal koos kohanduvasportrooliga kindlustavad optimaalse juhitavuse ja äärmiselt väledad sõiduomadused.

BMW 3. SEERIA TOURINGU SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW 3. seeria Touring (G21), kohanduv M-vedrustus

KOHANDUV M-VEDRUSTUS.

10 mm madalamale toodud kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab juhil reguleerida ka vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiili – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW 3 Series Touring (G21), M-sportpidurid

M-SPORTPIDURID.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW 3. seeria Touring (G21), kohanduv sportrool

KOHANDUV SPORTROOL.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. Tulemuseks on parem juhitavus dünaamilisema sõidu ajal ning vähem vajalikke roolipööramisi parkimisel ja manööverdamisel.
BMW 3. seeria Touring (G21), Steptronic-sportkäigukast

STEPTRONIC-SPORTKÄIGUKAST.

Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käigulabadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka harrastada eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritust silmas pidades.

BMW 3. SEERIA TOURING MUDELID.

Mudel Advantage

Mudel Advantage on oma nime vääriline ja pakub kliendile selgeid eeliseid. Salongis eristavad seda teistest mudelitest arvukad praktilised mugavus- ja ohutusfunktsioonid.
BMW 3. seeria Touring (G21), mudel Advantage

Mudel Sport Line

Mudel Sport Line muudab sõiduki välimuse veelgi dünaamilisemaks. Musta värvi kõrgläikega sise- ja välisdetailid kindlustavad sportliku väljanägemise. Musta värvi tekstiil/Sensatec sportistmed juhile ja kaassõitjale pakuvad maksimaalset mugavust ja tuge. Mudeli Advantage varustus ja salongi meeleoluvalgustus täiendavad pakutavat.
BMW 3. seeria Touring (G21), mudel Sport Line

Mudel Luxury Line

Mudel Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Kõrgläikega kroomitud elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välisilme. Stiilne välimus jätkub ka selle salongis. Siin iseloomustavad luksust parimast nahast polstriga istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud.
BMW 3. seeria Touring (G21), mudel Luxury Line

Mudel M Sport

M Sport mudel on sõiduki veelgi sportlikum versioon. Lisaks efektsemale sise- ja välisdisainile pakub mudel M Sport veelgi suuremat sõidunaudingut. M-sportvedrustus ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.
BMW 3. seeria Touring (G21), mudel M Sport
 • Mudel Advantage
 • Mudel Sport Line
 • Mudel Luxury Line
 • Mudel M Sport

BMW 3. SEERIA TOURINGU TEHNILISED ANDMED

BMW 330i Touring

Mootori võimsus kW (hj) p/min:

190 (258) / 5000-6500

Kiirendus 0–100 km/h s:

6

Kombineeritud kütusekulu l/100 km:

7,7 - 6,8

Kombineeritud CO2-heide g/km:

176–155

BMW 3. seeria Touring (G21) Dravit Grey, seitse kaheksandikku tagantvaade sõites hoone ees

BMW 3. SEERIA TOURINGU HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING

Naine ületab tänavat BMW 3. seeria Touringu (G21) ees, taustaks puidutöökoda.

BMW FINANTSTEENUSED BMW 3. SEERIA TOURINGULE

Rätsepatööna valmivad finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt vastavaks sinu vajadustele ja soovidele. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW 3. seeria Touringu soetamiseks.

BMW TEENUSED.

TEENINDUS JA ABI BMW 3. SEERIA TOURINGULE.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid: kas 4 või 6 aastat – või 3-aastane periood, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu:
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ega pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive‘i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance‘i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 3. seeria Touringule, võta ühendust BMW lähima esindusega. Meie pädevad töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

KÜTUSEKULU JA CO2-HEIDE.

BMW 330i Touring:
Kütusekulu (l/100 km) (kombineeritud): 7,7–6,8
CO2-heide (g/km) (kombineeritud): 176–155

 

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO2-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks vastavalt ettenähtud mõõtemenetlusele ja vastavad määrusele (EL) 715/2007 muudetud kujul. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO2-heide.

 • BMW 330i Touring:
  Kütusekulu (l/100 km) (kombineeritud): 7,7–6,8
  CO2-heide (g/km) (kombineeritud): 176–155

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO2-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks vastavalt ettenähtud mõõtemenetlusele ja vastavad määrusele (EL) 715/2007 muudetud kujul. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html