VABADUS+

Uus BMW 4. seeria Cabrio. 4 tähendab enamat.

VABADUS+

Uus BMW 4. seeria Cabrio. 4 tähendab enamat.

VABADUS+Uus BMW 4. seeria Cabrio. 4 tähendab enamat.

Uus BMW 4. seeria Cabrio. püüa päikest, tunneta tuult ja naudi neid erilisi sõidukogemusi. Sportlik nobedus ja dünaamika ning muljetavaldav aerodünaamiline disain ja stiilne rohkete innovaatiliste funktsioonidega lisavarustus. See tõeliselt nüüdisaegne sõiduk defineerib vabadust neljal rattal.


BMW 430i Cabrio
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 7,0–6,6
CO2-heide g/km (keskmine): 162–154

Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

Loe lisaks

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (430i)

6,4

Maksimaalne kiirus (430i)

250 km/h

Keskmine kütusekulu l/100 km (430i)

7,0–6,6

CO2-heide g/km (430i)

162–154

Katus avaneb sekunditega.

umbes 20 sekundit

Uus BMW 4. seeria Cabrio ühendab põnevusttekitava sportlikkuse stiilse elegantsiga. Kokkupandav kõvakatus pakub unustamatut lahtise autoga sõitmise kogemust aasta ringi. Mugav salong ja hulk innovaatilisi, aktiivset elustiili toetavaid tehnoloogiaid võtavad kokku eduka sõidukikontseptsiooni. Ainulaadselt intensiivseks sõidukogemuseks.

SPORTLIK+

Uus BMW 4. seeria Cabrio pakub erakordselt intensiivseid sõidumomente tänu oma köitvatele võimsusnäitajatele ja nobedale dünaamikale. Sõites lookleval rannikul või järsul mägiteel, näitavad võimsad mootorid, ökonoomselt kerge konstruktsioon ja sportlikult vahetu reaktsiooniga vedrustus, milleks need suutelised on.

„Meie disain on äärmiselt emotsionaalne, autentne ja tulevikkuvaatav.”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUPI DISAINIJUHT

DISAIN+

VAPUSTAV+

Vabadus neljal rattal selle kõige atraktiivsemas vormis: BMW 4. seeria Cabrio disain on efektne nii suletud kui ka avatud kõvakatusega tänu selle sportlikule välimusele, väljapeetud stiilile ja jõulisele dünaamikale. See teeb igast sõidust enesekindla sõnumi.
Loe lisaks

ATLEETLIK+

Uue BMW 4. seeria Cabrio esiosa annab aimu sõiduki innovaatilisest sportlikkusest: LED-esituled ümbritsevad kummaltki küljelt iseloomulikku BMW neerukujulist iluvõret, tuues esile selle atleetliku välimuse. Dünaamilise välimuse võtavad meeldejäävalt kokku suured õhuavad ja LED-udutuled.
Loe lisaks

VOOLUJOONELINE+

Uue BMW 4. seeria Cabrio sportlikku elegantsi rõhutavad pikaksvenitatud kontuursed küljed. Kiilukujuline siluett loob väljendusrikka tagaosaga ühinedes köitva dünaamika, mis on ühtviisi efektne nii suletud kui ka avatud kõvakatusega.
Loe lisaks

VÄLJENDUSRIKAS+

Uue BMW 4. seeria Cabrio tagaosa inspireerib oma resoluutse hoiakuga ning selle esiletõusvasse põrkerauda on süvistatud summutitorud. Uue disainiga kaheosalised LED-tagatuled rõhutavad kere atraktiivset laiust ja dünaamilist disaini.
Loe lisaks

SALONG+

ÕHKKOND+

Uue BMW 4. seeria Cabrio eksklusiivne salongi interjöör ühendab sportlikkuse modernse praktilisusega. Arvukad info- ja kommunikatsioonitehnoloogiad ning kvaliteetsete materjalidega viimistletud salong on kohandatud täpselt juhi vajadustega, et pakkuda tõeliselt kõrgetele standarditele vastavat mugavust. Ainulaadset sõidukogemust täiendab salongivalgustus.
Loe lisaks

JUHILE ORIENTEERITUD+

Juhikoha keskmes on põhivarustuses oleva nahkkatte ja multifunktsioonilülititega rool. BMW Head-Up Display ja uued digitaalsed armatuuri näidikud* (mõlemad saadaval lisavarustusena), näitavad selgelt ja kokkuvõtlikult juhile vajalikku teavet. Ning navigatsioonisüsteem Professional hoiab sind pidevas ühenduses, nagu ka rakendus BMW Connected, mis ühendab BMW 4. seeria Cabrio sinu nutitelefoniga.

* Piiratud saadavus
Loe lisaks

EKSKLUSIIVNE+

BMW 4. seeria Cabrio elegantses salongivarustuses on kasutatud suurt hulka eksklusiivseid ja laitmatult viimistletud materjale. Naudi ideaalset mugavust SunReflective tehnoloogiaga kvaliteetnahaga viimistletud sportistmetel koos valikulise õhukraega. Meeldivat õhkkonda täiendavad ka atraktiivsed salongi- ja rõhuliistud, väljapeetud kroomdetailid ning armatuurlaua kontrasttepingud.
Loe lisaks

SÕIDUNAUDING+

Uued BMW 4. seeria mudelid.

SÕIDUNAUDING+

Uued BMW 4. seeria mudelid.

Avasta BMW 4. seeria mudelipere puhas sportlikkus, progressiivne disain ja eksklusiivne mugavus.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 6,8–6,6
  CO2-heide g/km (keskmine): 159–154

  Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on seitsmekäiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.

  Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses Paldiski mnt 108, 13522, Tallinn, Eesti.

  Arvud ei viita ühele konkreetsele sõidukile ega ole osa pakkumisest, vaid on ette nähtud ainult eri tüüpi sõidukite võrdlemiseks. CO2-heitkoguste määramisel direktiivi 1999/94/EÜ järgi ei ole võetud arvesse tootmise ja kütuste või muude energiaallikate pakkumisel tekkivaid CO2-heitkoguseid.