DÜNAAMILINE

Uus BMW 4. seeria Coupé. 4 tähendab enamat.

DÜNAAMILINE

Uus BMW 4. seeria Coupé. 4 tähendab enamat.

DÜNAAMILINEUus BMW 4. seeria Coupé. 4 tähendab enamat.

Sportlik võitja, kes avaldab muljet maanteel. Tulemus on muljetavaldav. Veelgi dünaamilisem, nobedam ja mugavam. Kompromissitult seiklusteks valmist, pakkudes disaini, olemust ja juhitavust, mis on kõik peensusteni optimeeritud, Lühidalt – vapustav sportkupee, mis on täis sõidurõõmu.

BMW 440i Coupé
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 7,7–7,4
CO2-heide g/km (keskmine): 179–172

Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

Loe lisaks

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (440i)

5,2

Maksimaalne kiirus (440i)

250 km/h

Keskmine kütusekulu l/100 km (440i)

7,7–7,4

CO2-heide g/km (440i)

179–172

Uus BMW 4. seeria Coupé pakub ainulaadset sõidukogemust tänu oma madalale raskuskeskmele, laitmatule teljekoormuse jaotusele ning võimsatele ja ökonoomsetele mootoritele. Koos eksklusiivse varustusega on sellel meelierutaval kupeel kõik, mida see pealtvaatajate tähelepanu köitmiseks vajab. Dünaamiline. Sportlik. Jõuline.

VAPUSTAV+

Uue BMW 4. seeria Coupé sportlikkus on ilmne juba esimesest pilgust. Ja kohe, kui gaasipedaali puudutad, mõistad, kui dünaamiline see on. Valida on erinevate võimsate mootorite ning tagasilla- ja nelikveo vahel ning sõiduki kaal on ideaalselt telgede vahel jaotatud. Iga käik on puhas rõõm. Igat kurvi läbides ootad juba järgmist. Iga kilomeeter on põnev kogemus.

„BMW otsib visuaalset kontseptsiooni, mis tooks välja imetlusväärse dünaamika kui meie alati püsiva omaduse.”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUPI DISAINIJUHT

DISAIN+

TIPPVORM+

Kui on olemas sportkupee ideaalne vorm, siis võiks see kahtlemata põhineda BMW 4. seeria Coupé disainil. Selle atleetlikust välimusest õhkub dünaamikat, milles leiavad inspireeriva ühenduse voolujooneline disain ja kontuursed külgtiivad. Sportlikkuse, nobeduse ja hea disaini unikaalne kombinatsioon rahuldab soovi tõeliselt tervikliku auto järele.
Loe lisaks

ATLEETLIK+

Uue BMW 4. seeria Coupé esiosa jätab innovaatiliselt sportliku mulje. Efektset kahekordset neerukujulist iluvõre raamivad ning jõulist atleetlikkust lisavad LED-esituled. Dünaamilise välimuse võtavad meeldejäävalt kokku suured õhuavad ja LED-udutuled.
Loe lisaks

VOOLUJOONELINE+

Uus BMW 4. seeria Coupé toob meelde jõulisuse ja atleetlikkuse tänu oma pikaksvenitatud vormidele, kerge langusega katusejoonele ja kontuursetele külgedel. Õhulise ilmega raamideta aknad rõhutavad kurvikat siluetti ja liikuvat disaini.
Loe lisaks

VÄLJENDUSRIKAS+

Uue BMW 4. seeria Coupé tagaosa on resoluutse hoiakuga ning selle esiletõusvasse põrkerauda on süvistatud summutitorud. Uue disainiga kaheosalised LED-tagatuled rõhutavad kere laiust ja dünaamilist vormi.
Loe lisaks

SALONG+

ÕHKKOND+

Uue BMW 4. seeria Coupé eksklusiivne salongi interjöör ühendab sportlikkuse modernse praktilisusega. Arvukad info- ja kommunikatsioonitehnoloogiad ning kvaliteetsete materjalidega viimistletud salong on kohandatud täpselt juhi vajadustega, et pakkuda tõeliselt kõrgetele standarditele vastavat mugavust. Ainulaadset sõidukogemust täiendab salongivalgustus.
Loe lisaks

JUHILE ORIENTEERITUD+

Juhikoha keskmes on põhivarustuses oleva nahkkatte ja multifunktsioonilülititega rool. BMW Head-Up Display ja uued digitaalsed armatuuri näidikud* (mõlemad saadaval lisavarustusena), näitavad selgelt ja kokkuvõtlikult juhile vajalikku teavet. Ning navigatsioonisüsteem Professional hoiab sind pidevas ühenduses, nagu ka rakendus BMW Connected, mis ühendab BMW 4. seeria Coupé sinu nutitelefoniga.

* Piiratud saadavus
Loe lisaks

EKSKLUSIIVNE+

BMW 4. seeria Coupé elegantses salongivarustuses on kasutatud suurt hulka eksklusiivseid ja laitmatult viimistletud materjale. Naudi ideaalset mugavust kvaliteetnahaga viimistletud sportistmetel. Meeldivat õhkkonda täiendavad ka atraktiivsed salongi- ja rõhuliistud, väljapeetud kroomdetailid ning armatuurlaua kontrasttepingud.
Loe lisaks

SÕIDUNAUDING+

Uued BMW 4. seeria mudelid.

SÕIDUNAUDING+

Uued BMW 4. seeria mudelid.

Avasta BMW 4. seeria mudelipere puhas sportlikkus, progressiivne disain ja eksklusiivne mugavus.

Loe lisaks

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEIDE.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 6,8–6,6
  CO2-heide g/km (keskmine): 159–154

  Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on seitsmekäiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.

  Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses Paldiski mnt 108, 13522, Tallinn, Eesti.

  Arvud ei viita ühele konkreetsele sõidukile ega ole osa pakkumisest, vaid on ette nähtud ainult eri tüüpi sõidukite võrdlemiseks. CO2-heitkoguste määramisel direktiivi 1999/94/EÜ järgi ei ole võetud arvesse tootmise ja kütuste või muude energiaallikate pakkumisel tekkivaid CO2-heitkoguseid.