BMW 4. seeria Coupé G22 2020 Arctic Race Blue metallik, kolm neljandikku tagantvaade, modell seismas auto kõrval

4. SEERIA

TÄIESTI UUS BMW 4. SEERIA COUPÉ: MUDELID JA VARUSTUS

Esita BMW 4. seeria Coupéga väljakutse status quo‘le. Siit leiad kogu teabe disainiomadustest, eksklusiivsetest varustusevariantidest ja esmaklassilistest digitaalteenustest. Siit saad teada, kuidas ainulaadne võimsate mootoritega BMW 4. seeria Coupé ja selle täiuslikult häälestatud dünaamikale suunatud omadused tõstavad sõidurõõmu kõrgustesse.

Loe lisaks
4. SEERIATÄIESTI UUS BMW 4. SEERIA COUPÉ: MUDELID JA VARUSTUS

MUDELID JA VARUSTUSEVALIKUD.

BMW 4. seeria Coupé tugev individuaalne varustus ja mudeliversioonid.

Põhimudel

Põhivarustuses BMW 4. seeria Coupé inspireerib oma ekstravagantse disaini ja funktsionaalsete omadustega, mis suurendavad mugavust ja turvalisust.

BMW 4. seeria Coupé G22 2020 põhivarustus Arctic Race Blue metallik

Põhivarustuses BMW 4. seeria Coupé inspireerib oma ekstravagantse disaini ja funktsionaalsete omadustega, mis suurendavad mugavust ja turvalisust.

 • Põhivarustus

Mudel M Sport

M Sport mudel on sõiduki veelgi sportlikum versioon. Lisaks efektsemale sise- ja välisdisainile pakub mudel M Sport veelgi suuremat sõidunaudingut. M-sportvedrustus, M-sportpidurid ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.

BMW 4. seeria Coupé G22 2020 M-sportpakett Arctic Race Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade

M Sport mudel on sõiduki veelgi sportlikum versioon. Lisaks efektsemale sise- ja välisdisainile pakub mudel M Sport veelgi suuremat sõidunaudingut. M-sportvedrustus, M-sportpidurid ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.

 • Välisilme

 • Salong

BMW 4. seeria Coupé Individual Dravite Grey metallik G22 2020 kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 4. seeria Coupé Individual Frozen Portimao Blue metallik G22 2020 kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 4. seeria Coupé Individual Frozen Deep Grey metallik G22 2020 kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 4. seeria Coupé Individual G22 2020 salong, juhikoht, BMW Individual laiendatud nahkpolster 'Merino' Ivory White
BMW 4. seeria Coupé Individual G22 2020 salong, BMW Individual laiendatud nahkpolster 'Merino' Fiona Red/Black
BMW 4. seeria Coupé Individual G22 2020 salong, BMW Individual laiendatud nahkpolster 'Merino' Fjord Blue/Black
BMW 4. seeria Coupé Individual G22 2020 salong väärispuidust dekoratiivliistud Pearl Chrome viimistlusega
BMW 4. seeria Coupé Individual G22 2020 salong BMW Individual kõrgläikega dekoratiivliistud Aluminium kattega Pearl Chrome viimistlusega
BMW 4. seeria Coupé Individual G22 2020 salong kõrgläikega väärispuidust Fine Black dekoratiivliistud Pearl Chrome viimistlusega
BMW 4. seeria Coupé G22 2020 BMW Individual antratsiithall laepolster
BMW 4. seeria Coupé G22 2020 salong, juhikoht BMW Individuali tähisega lävekate

TÄIESTI UUS BMW 4. SEERIA COUPÉ BMW INDIVIDUAL.

Erakordne, iseseisev, individuaalne: anna uuele BMW 4. seeria Coupéle see miski, mis sobib ideaalselt sulle, kasutades BMW Individuali ainulaadseid ja kvaliteetseid varustusevalikuid. Ole valmis saatma maanteele põnevate BMW Individuali värvilahendustega auto. Koos muljetavaldavate 19-tolliste BMW Individual kergmetallvelgedega style 793 I Bicolour näeb sõiduk välja elegantne ja tahtejõuline. Rõhuta oma tundeid unikaalsuse vastu salongis kas kvaliteetse BMW Individuali dekoratiivliistude või valikuga eriti luksuslikest BMW Individuali nahkpolstritest.

SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW 4. seeria Coupé jõuülekande- ja šassii komponendid.

Sportlik teelpüsimine, optimaalne juhitavus ja erakordne väledus: sooritusvõime ja sõidudünaamika osas pakub uus BMW 4. seeria Coupé põnevat sõidurõõmu. Võimsate BMW TwinPower Turbo mootorite ja ideaalselt sobiva vedrustusega on see sportkupee ette valmistatud igaks väljakutseks.

BMW 4. seeria Coupé G22 2020 BMW TwinPower neljasilindriline bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor.

Uue põlvkonna BMW TwinPower Turbo 2,0-liitrine neljasilindriline bensiinimootor tagab maksimaalse sõidurõõmu. See on nobeda jõuülekandega ja erakordselt hea reaktsiooniga ka madalatel pööretel, hoides samas madalal nii kütusekulu kui ka heitkogused.
BMW 4. seeria Coupé G22 2020 salong, Steptronic sportkäigukast

Steptronic-sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käigulabadega või käiguvalitsaga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka harrastada eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käiguvalits on vasakus S/M-asendis, toimub käiguvahetus maksimaalset sooritusvõimet silmas pidades.
BMW 4. seeria Coupé G22 2020 xDrive‘i logo

xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW 4. seeria Coupé G22 2020 vedrustus

Vedrustus.

Standardvedrustus pakub äärmiselt täpset, paindlikku ja mugavat vedrustust. See on võimalik tänu alumiiniumist topeltühendusega keerdvedrudele esiteljel ja üksikasjalikult disainitud viie hoovaga tagasillale ning kõikide veermikuosade ülitäpsele peenhäälestamisele.
BMW 4. seeria Coupé G22 2020 BMW TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo neljasilindriline diiselmootor.

Uued BMW TwinPower Turbo 2,0-liitrised neljasilindrilised diiselmootorid näitavad nobedat jõuülekannet koos erakordselt hea reaktsioonivõimega isegi madalatel pööretel. Varieeruva turbiinigeomeetriaga turboülelaaduritehnoloogia ja ühisanum-otsesissepritse tagavad mootorite erakordse ökonoomsuse ja madalad heitkogused.

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD.

Täiesti uue BMW 4. seeria Coupé digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

BMW 4 seeria Coupé G22 2020 digitaalne võti

Digitaalne võti.

Miks kanda endaga kaasas võtit, kui sul on kaasas oma nutitelefon? Digitaalse võtmega saad oma BMW-d lukustada ja lukust avada ning isegi käivitada. Samuti saad anda oma BMW kasutamise õigused kuni viiele inimesele, kellel on sobiva versiooniga iPhone. Muuhulgas saad piirata veojõudu ja maksimumkiirust, näiteks algajate juhtide puhul. *BMW digitaalne võti ühildub ainult osade iPhone’idega. Ühilduvate iPhone’ide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey"
BMW 4. seeria Coupé G22 2020 juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, reavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
Parking Assistant Plus BMW 4 Series Coupé G22 2020

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus makes parking and manoeuvring the vehicle easier. It features among others the Surround View system including Top View, Panorama View, Remote View 3D , as well as a lateral parking aid, the emergency braking function Active Park Distance Control, Parking Assistant with longitudinal and lateral guidance and Reversing Assistant.
BMW 4. seeria Coupé G22 2020 nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis mugavalt kasutada tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi.
BMW 4. seeria Coupé G22 2020, tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW-s oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt sinu nutitelefoniga. Samal moel on võimalik aktiveerida ka teisi sõiduki funktsioone.

Fuel consumption and CO2 emissions of the BMW 4 Series Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.2–6.8
CO2 emissions in g/km (combined): 165–155


BMW 430i Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 6.1–5.7
CO2 emissions in g/km (combined): 141–131


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.


Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2


The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Loe lisaks

BMW 4. seeria Coupé kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,6-8,1
  CO₂-heide g/km (keskmine): 173-186

  BMW 430i Coupé:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,6-7,4
  CO₂-heide g/km (keskmine): 150-168

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.