ELEGANTS+

Uus BMW 4. seeria Gran Coupé. 4 tähendab enamat.

ELEGANTS+

Uus BMW 4. seeria Gran Coupé. 4 tähendab enamat.

ELEGANTS+Uus BMW 4. seeria Gran Coupé. 4 tähendab enamat.

Sportlik kupee on ühendatud elegantse neljaukselise kontseptsiooniga. Tulemus on paljutõotav – rohkem stiili, rohkem ruumi, rohkem dünaamikat. Mida iganes oma sõidukogemuselt ootad, suudab uus BMW 4. seeria Gran Coupé seda pakkuda. Juhikohal istet võttes ei jää mingit kahtlust, milline peab olema sportlik elegants oma parimas vormis.


BMW 440i Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 6,8–6,6
CO2-heide g/km (keskmine): 159–154

Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

Loe lisaks

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (440i)

5,1

Maksimaalne kiirus (440i)

250 km/h

Keskmine kütusekulu l/100 km (440i)

6,8–6,6

CO2-heide g/km (BMW 440i)

159–154

Pakiruumi maht

480–1300 l

BMW 4. seeria Gran Coupé lisab kaunile välimusele, uskumatule ruumikusele ja BMW tuntud sooritusvõimele intelligentsed funktsioonid. Uus BMW 4. seeria Gran Coupé on ideaalne kombinatsioon dünaamikast, elegantsist ja mugavusest.

VÕIMSUS+

BMW 4. seeria Gran Coupé elegants on silmaga nähtav ja dünaamika tuntav. Mootori, šassii ja aerodünaamilise disaini tajutav ühtsus. Suurepärane viis, kuidas ühendada jõulisus osavusega. Valida on erinevate võimsate mootorite ning tagasilla- ja nelikveo vahel ning sõiduki kaal on ideaalselt telgede vahel jaotatud. Kõrgeima taseme sõidunauding.

„On äärmiselt liigutav näha tänaval sõidukit, millega oled tuttav juba esimesest kavandist.”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUPI DISAINIJUHT

DISAIN+

STIIL+

Uue BMW 4. seeria Gran Coupé magnetism on tuntav juba esimesest pilgust. Selle isikupärane disain ja atleetlik olemus loovad ideaalse kombinatsiooni elegantsist, esteetikast ja sportlikkusest.
Loe lisaks

ATLEETLIK+

Uue BMW 4. seeria Gran Coupé esiosa näeb välja dünaamiliselt elegantne. Efektset kahekordset neerukujulist iluvõre raamivad ning jõulist atleetlikkust lisavad LED-esituled. Tuttava disainiga LED-udutuled rõhutavad sõiduki karismaatilist olemust.
Loe lisaks

VOOLUJOONELINE+

Uus BMW 4. seeria Gran Coupé toob meelde elegantsi ja atleetlikkuse tänu oma pikaksvenitatud vormidele, kerge langusega katusejoonele ja kontuursetele külgedel. Õhulise ilmega neli raamideta akent rõhutavad kurvikat siluetti ja liikuvat disaini.
Loe lisaks

VÄLJENDUSRIKAS+

Uue BMW 4. seeria Gran Coupé tagaosa on resoluutse hoiakuga ning selle esiletõusvasse põrkerauda on süvistatud summutitorud. Uue disainiga kaheosalised LED-tagatuled rõhutavad kere laiust ja dünaamilist vormi.
Loe lisaks

SALONG+

ÕHKKOND+

Uue BMW 4. seeria Gran Coupé eksklusiivne salongi interjöör ühendab elegantsi ja sportlikkuse modernse praktilisusega. Arvukad info- ja kommunikatsioonitehnoloogiad ja kvaliteetsete materjalidega viimistletud salong on kohandatud täpselt juhi vajadustega, et pakkuda tõeliselt kõrgetele standarditele vastavat mugavust. Ainulaadset sõidukogemust täiendab salongivalgustus.
Loe lisaks

JUHILE ORIENTEERITUD+

Juhikoha keskmes on põhivarustuses oleva nahkkatte ja multifunktsioonilülititega rool. BMW Head-Up Display ja uued digitaalsed armatuuri näidikud* (mõlemad saadaval lisavarustusena), näitavad selgelt ja kokkuvõtlikult juhile vajalikku teavet. Ning navigatsioonisüsteem Professional hoiab sind pidevas ühenduses, nagu ka rakendus BMW Connected, mis ühendab BMW 4. seeria Gran Coupé sinu nutitelefoniga.

* Piiratud saadavus
Loe lisaks

EKSKLUSIIVNE+

BMW 4. seeria Gran Coupé elegantses salongivarustuses on kasutatud suurt hulka eksklusiivseid ja laitmatult viimistletud materjale. Naudi ideaalset mugavust kvaliteetnahaga viimistletud sportistmetel. Meeldivat õhkkonda täiendavad ka atraktiivsed salongi- ja rõhuliistud, väljapeetud kroomdetailid ning armatuurlaua kontrasttepingud.
Loe lisaks

SÕIDUNAUDING+

Uued BMW 4. seeria mudelid.

SÕIDUNAUDING+

Uued BMW 4. seeria mudelid.

Avasta BMW 4. seeria mudelipere puhas sportlikkus, progressiivne disain ja eksklusiivne mugavus.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 6,8–6,6
  CO2-heide g/km (keskmine): 159–154

  Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on seitsmekäiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.

  Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses Paldiski mnt 108, 13522, Tallinn, Eesti.

  Arvud ei viita ühele konkreetsele sõidukile ega ole osa pakkumisest, vaid on ette nähtud ainult eri tüüpi sõidukite võrdlemiseks. CO2-heitkoguste määramisel direktiivi 1999/94/EÜ järgi ei ole võetud arvesse tootmise ja kütuste või muude energiaallikate pakkumisel tekkivaid CO2-heitkoguseid.