VABADUSE UUS TASE.

BMW 5. seeria Gran Turismo disain.

VABADUSE UUS TASE.

BMW 5. seeria Gran Turismo disain.

VABADUSE UUS TASE.BMW 5. seeria Gran Turismo disain.

VÄLISDISAIN.

BMW 5. seeria mudelis Gran Turismo on sedaani stiilne välimus kombineeritud kupee sportliku elegantsiga. See muudab BMW 5. seeria Gran Turismo tõeliselt isikupäraseks.
Midagi enamat kui eriline auto – unikaalne BMW. Selle pikendatud kapott, lühikesed ülendid ja iseloomulik Hofmeisteri kaarega C-tala reedavad BMW 5. seeria Gran Turismo puhul kohe, et tegemist on BMW-ga. Kupeele iseloomulik katusejoon annab Gran Turismo klassikalisele disainile uue modernse ja elegantse vormi ning läheb sujuvalt üle dünaamilise kujuga tagaosaks. Siin annavad sportlikku tooni pagasiluugi efektselt madal profiil ja tagatuled. BMW 5. seeria Gran Turismo enesekindlat ilmet rõhutavad ka valikulised LED-esituled.

DISAIN.

Tutvu interaktiivselt uute disainiomadustega BMW 5. seeria Gran Turismo jaoks.

DISAIN.

Tutvu interaktiivselt uute disainiomadustega BMW 5. seeria Gran Turismo jaoks.

SALONGI DISAIN.

Muljetavaldav väljast, veelgi enam seest. Elegantsed ilma raamita uksed annavad esimesena märku sellest, mis sees ootab: BMW 5. seeria Gran Turismo salong hellitab kõiki sõitjaid stiilsete ja hoolikalt valitud materjalide ning peente meisterlikult valmistatud detailidega.
Omavahel harmooniliselt ühendatud kabiin ja tagaosa annavad salongile enneolematult avara välimuse. Kõige mugavamas konfiguratsioonis annab oma panuse ka küllusliku jalaruumiga tagaiste. See loob BMW 5. seeria Gran Turismos rafineeritud äriklassiõhkkonna, kuhu lihtsalt peab veidi kauemaks jääma – isegi siis, kui oled juba oma sihtkohta jõudnud. BMW 5. seeria Gran Turismo salong on sedavõrd kohandatav, et sobib ideaalselt iga olukorraga.

ADAPTIIVSED LED-ESITULED.

Adaptiivsetel LED-esituledel on erinevad seadistused linnaliikluse ja maantee jaoks sobiva valgusjaotusega, nurgatuled ning BMW Selective Beam (pimestamisvastane kaugtulede ümberlülituse assistent), mis lülitab automaatselt vajaduse korral sisse kas kaug- või lähituled. Tänu sellele süsteemile on tee mis tahes tingimustes optimaalselt valgustatud.
Liikuvad esituled valgustavad ka kõige pimedamad nurgad juba alates rooli keeramise hetkest. Vahetu ümbruse nähtavust parandavad nurgatuled, mis lülituvad sisse koos suunatuledega või rooli keeramisega, isegi siis, kui auto seisab. Adaptiivsed esituled tagavad optimaalse valgustuse kõigi teeolude juures ja suurendavad oluliselt aktiivset turvalisust.
BMW Selective Beam (pimestamisvastane kaugtulede ümberlülituse assistent) lülitab olenevalt ümbritsevast valgusest ja liiklusoludest automaatselt sisse ja välja kaugtuled ning tagab suurepärase nähtavuse ka pimedas liigeldes. Süsteem jälgib eesmisi ja vastu tulevaid sõidukeid ning kohandab selle järgi pidevalt kaugtulede tugevust, et vältida kaassõitjate pimestamist.

ÕHKKOND.

BMW 5. seeria Gran Turismo unikaalne atmosfäär rõhutab üht – täielikku mugavust ja keskkonda, milles saad tunda end koduselt. Keskkonsool on paigutatud kaldega juhi poole. Kõik juhtelemendid ja ekraanid on täpselt juhi käeulatuses. Tänu valikulisele BMW Head-Up Displayle näeb juht tähtsaimat infot oma vaateväljas esiklaasile projitseerituna. BMW 5. seeria Gran Turismo salongi isikupärastamiseks ja täiustamiseks on saadaval ka hulk lisavarustust.

  • Tulede disain

    Stiilselt õrna valgusfooni annab seadmete ümbrusvalgustus. See rõhutab veelgi salongi luksuslikku elegantsi ja on ka praktiliseks lisavalgustuseks, näiteks keskkonsooli juures paiknevas sahtlis ning ukse sisekülje taskute juures. Oma meeleolu ja maitse järgi on võimalik valida särava valge või õdusama oranži valgustuse vahel.

  • Multifunktsionaalne näidikukuva

    Multifunktsionaalsel näidikukuval on seadistatav välimus, mida saab kohandada eri sõidurežiimidele ja mis loob nii maailma täis värve ja meeleolusid, mis aitavad kaasa turvalisusele, ökonoomsusele ning on juhile suunitletud. Navigeerimisjuhiseid ja teavet juhiabisüsteemidelt saab nüüd veel lihtsamalt. Selleks tuleb heita vaid üks pilk. Nende funktsioonidega suurendab uus digitaalne esitlussüsteem oluliselt mugavust ja turvalisust ning muudab sõidu veelgi meeldivamaks.

  • Bang & Olufsen kvaliteetne ruumilise heli süsteem

    BMW 5. seeria Gran Turismo on varustatud uuendusliku ja kvaliteetse Bang & Olufsen ruumilise heli süsteemiga. Ülim kuulamisnauding ja suurepärane sõiduelamus ühendatud üheks unikaalseks kogemuseks. 16 aktiivset kõlarit, mille koguvõimsus on 1200 vatti, tagavad erakordse kvaliteediga muusika. Valida on ka eri heliesitusrežiimide vahel: režiimis Studio on kõla selge ning režiimis Expanded tundub kõlaruum laiem, mis annab võrreldamatu ruumilise heli kogemuse.

KLAASIST PANORAAMKATUS.

Klaasist panoraamkatus avab uued vaatenurgad. Katuse kaudu salongi pääsev lisavalgus rõhutab veelgi sinu auto efektset sisemust. Kui päike muutub liiga eredaks, saab selle varjata elektriliselt suletavate päikesekatetega. Klaasist panoraamkatust on võimalik nii pealt libistada kui ka üles tõsta ja see pakub salongi õhutamiseks mitmesuguseid võimalusi. Lisaks hakkab automaatselt tööle integreeritud tuuledeflektor, mis minimeerib avatud katusega sõites turbulentsi.