PALJU RUUMI INDIVIDUAALSUSELE.

BMW sarjad ja varustus BMW 5. seeria Gran Turismo jaoks.

PALJU RUUMI INDIVIDUAALSUSELE.

BMW sarjad ja varustus BMW 5. seeria Gran Turismo jaoks.

PALJU RUUMI INDIVIDUAALSUSELE.BMW sarjad ja varustus BMW 5. seeria Gran Turismo jaoks.

BMW 5. SEERIA GRAN TURISMO SARJAGA LUXURY LINE.

BMW 5. seeria Gran Turismo Luxury Line avaldab muljet oma eriti klassikalise ja elegantse disainiga. Tagasihoidlikult maitsekad kõrgläikega kroomist disainielemendid ühendavad välisilmes eksklusiivsuse ja sportliku nobeduse ning on iseloomulikud sarja ainulaadsetele omadustele.

 • Välisilme

  BMW neerukujuline kõrgläikelise kroomviimistlusega iluvõre jätab leidliku ja lööva mulje. Spetsiaalsete mitme kodaraga disainiga 19- või 20-tolliste kergsulamist velgede külgvaade rõhutab BMW 5. seeria Gran Turismo Luxury Line elegantsust. Külgakende ümbrised on samuti kroomviimistlusega ning valgustatud uksekäepidemetel on kroomitud detailid.
  Nii eesmised kui ka tagumised spoilerid on dekoratiivsete kroomitud elementidega, mis muudavad Luxury Line klassikalise disaini veidi pilkupüüdvamaks. Väljalasketoru on kõrgläikega kroomviimistlusega.

 • Salong

  Luxury Line salongi hoolikalt valitud disainielemendid vastavad tõeliselt kõrgetele standarditele – väärispuidust pinnad on saadaval peenetriibulise antratsiithallina ja neile annavad eksklusiivse aktsendi kõrgläikega kroomist või pruunid saarepuidu süümustriga dekoratiivliistud. Kvaliteetsed eksklusiivõmblustega nahkistmed (Dakota Black, Cinnamon Brown, Veneto Beige, Oyster või Nappa nahk toonides Mocha või Ivory White, kõik eksklusiivõmblustega) ja valgustatud servadega eesmised ja tagumised aknad loovad tõeliselt kutsuva atmosfääri. Luxury Line iseloomulikuks jooneks on dekoratiivse kroomitud liistuga võti.

M SPORTPAKETT.

See on sportliku stiili tähetund: valikuline M Sportpakett esitleb BMW 5. seeria Gran Turismo kõige reipama mudeli dünaamikat.

 • Välisilme

  M-aerodünaamika paketi välisdetailid rõhutavad BMW 5. seeria Gran Turismo sportlikku välimust veelgi. Võimsad jahutusavad toovad tähelepanu voolujoonelisele esispoilerile. Kontuursed küljekarbi katted lisavad sõiduki profiilile teravust. Seda rõhutab ümara joonega tagaspoiler koos väljalasketoru (toonis Dark Chrome) ning efektse difuusoriga (toonis Dark Shadow metallic), mille kontaktsurve kiiruse suurenedes kasvab. Valikus on kahed kergsulamist sportveljed: 19-tolline V-spoke disainiga mudel 302 M või 19-tolline Double-spoke mudel 303 M.

 • Salong

  Juba ukse avamisel püüab pilku läve kroomdetailidega serv ja M-logo, mis kannavad tähelepanu M Sportpaketi interjööri, kus ootab veel palju muud põnevat. Sportistmed on kaetud efektse musta Dakota nahaga (saadaval ka Dakota nahast, eksklusiivõmblustega mustast Nappa nahast või nahast BMW Individual juhi ja kõrvalistuja Comfort-istmed). Mitmefunktsiooniline M-omadustega rool sobitub ideaalselt kätte ning annab juhile sõiduki üle täieliku kontrolli. Toonis Aluminium Hexagon salongi dekoratiivliistud ja toonis Anthracite BMW Individual katusepolster lisavad mudelile veelgi sportlikkust.

BMW INDIVIDUAL.

Unikaalne igas detailis. Tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund.

Isikupära väljendus.

 • BMW Individual värviviimistlused

  Efektne siluett, avar ja ruumikas salong, dünaamiline juhtimine. BMW 5. seeria Gran Turismo on erakordne. BMW Individuali pakkumisega võib selle aga tõeliselt unikaalseks muuta. Eriti elegantse ilmega on näiteks BMW Individuali värviviimistlus toonis Champagne Quartz metallic. Intensiivne värvitoon ja sügav läige säilitavad oma sära kõigis valgustingimustes. Selle omapärase kerevärvi saladus on peentes detailides. Šampanjavärvi pealiskihi alla kantakse kuldpruunid ja sinakasvioletsed sätendavad pigmendid, mis jäävad rõhutama sõiduki dünaamilisi kontuure. Lisaks toonile Champagne Quartz metallic on valida veel seitse värviviimistlust, millest kõik on ideaalselt kokku sobitatud BMW 5. seeria Gran Turismo disainikeelega.

 • BMW Individuali täisnahkpolster 'Merino'

  Eksklusiivsust õhkub ka sõiduki salongist. Pöörakem näiteks tähelepanu BMW Individuali peenetekstuurilisele meriinonahale. Selle naturaalselt sametise pinna mugavus on ületamatu. Välja valitakse vaid kõige parema kvaliteediga siledaim nahk, mis läbib õrna värvi- ja parkimistöötluse. Tulemus on enneolematult pehme. Pilku köidavad ka meriinonaha eksklusiivsed mustad nöörkandid. Käsitsi paigaldatud detailidena raamivad need kaunilt istmekatete nahkpindasid. Need on puudutusel kergesti ära tuntavad ja iseloomustavad seda, kuidas BMW Individuali 5. Seeria Gran Turismo on tõelise kõiki meeli haarava eksklusiivsuse väljendus.

 • BMW Individual salongi dekoratiivliist

  Seadmeid ümbritsevad dekoratiivliistud, mis on viimistletud nahaga toonis Platinum. Koos BMW Individuali peene tekstuuriga meriinonahaga sulanduvad need ereda aktsendina ideaalselt luksuslikku interjööri. Ainulaadne välimus ei ole ainus, mis muljet avaldab. Just sellised väikesed nüansid toovad välja BMW Individuali 5. seeria Gran Turismo ülima täiuslikkuse.

PAKETID.

BMW varustuspaketid on BMW 5. seeria Gran Turismo lisatarvikute jaoks esmavalik. Pakettide valikul aitab sind Inchcape Motors Estonia OÜ. Saad kasutada ka sõiduki konfiguraatorit BMW veebisaidil.

BMW ORIGINAALTARVIKUD.

Originaalsete BMW tarvikute abil saad esile tõsta oma BMW 5. seeria Gran Turismo sportlikku iseloomu ja elegantsust. Siit leiad valiku praktilisi ja kvaliteetseid tooteid.

 • Süsteem Travel & Comfort, klapplaud

  Süsteem Travel & Comfort sisaldab reguleeritava kõrguse ja kaldega klapplauda, mis on tagaistmel sõitjate jaoks praktiline lisapind. Sellel on ka kokkupandav kroomitud rõngaga joogihoidja.

 • Süsteem Travel & Comfort, Apple'i iPadi hoidik

  BMW iPadi hoidja sobib kõigile iPadi mudelitele. Tänu hoidjale saab iPadi turvaliselt kinnitada süsteemi Travel & Comfort alusele ning eemaldada nupuvajutusega. Selle kaldenurk ja kõrgus on reguleeritavad ning tagaosa integreeritud toestus võimaldab hoidikut kasutada ka sõidukist väljaspool.

 • Päikesekate

  Tagaaknale ja pakiruumi küljeakendele on lihtne kinnitada päikesevari. Kui seda ei kasutata, on seda mugav hoida kaasasolevas ümbrises.

 • Juhtmevabad stereokõrvaklapid

  Väljatöötatud spetsiaalselt valikulise BMW tagaistmete DVD-süsteemiga kasutamiseks. Neil on reguleeritav helitugevus, esmaklassiline helikvaliteet ja ülimugav disain.

 • Haakuv adapter

  Haakuva adapteriga dokk koos sisseehitatud kiirlaadimissüsteemiga sobib Apple'i, Nokia, Motorola, Samsungi, Sony and RIM/BlackBerry mobiiltelefonidega. Välisantenn tagab igal ajal parima võimaliku levi ja vähendab auto salongis kiirgust. Olenevalt sõiduki varustusest, kasutatavast mobiiltelefonist ja haakuva adapteri rakendusest on BMW sõidukiga võimalik integreerida nutitelefonirakendusi.

 • Suusa- ja lumelauakott Luxury

  Suusa- ja lumelauakotiga saad Luxurys turvaliselt transportida kuni neli paari suuski või kolm lumelauda. Ratastega suusakotti on autost kerge eemaldada ja vajaduse korral saab seda eraldi kasutada.

 • Küljepeeglite kroomkatted

  Täiendavad suurepäraselt BMW 5. seeria Gran Turismo unikaalset disaini. Vasak- ja parempoolsest peeglikattest koosnev komplekt.