RUUMIKAS LUKSUS.

BMW 5. seeria Gran Turismo mugavus.

Mugavus tähendab palju enamat kui vaid punktist A punkti B jõudmine. Olgu tegemist ülitäpselt reguleeritud šassiiga, mitmefunktsionaalse näidikukuvaga või tagaistme meelelahutusfunktsioonidega – kõik mugavuselemendid on hoolikalt läbimõeldud ja paigutatud nii, et iga teekond oleks BMW 5. seeria Gran Turismos alati äärmiselt nauditav kogemus.

Loe lisaks

SÕIDUMUGAVUS.

Ületamatu sõidudünaamika ja võrreldamatu mugavusega patenteeritud integreeritud V-tagasild tagab, et ratta vedrustusele toimivad dünaamilised ja veojõud kanduvad edasi ratta kinnitustele, tagasilla alusraamile, pöördhoovale ja kolmele raja juhthoovale.
BMW 5. seeria Gran Turismol on taga iseühtlustuv õhkvedrustus, mis tagab mugavuse ja sõiduki ühtlase kõrguse.

VÕTMETA KASUTAMINE.

Uuenduslik ja lihtne võtmeta kasutamise süsteem (koos pagasiluugi võtmeta avamisega) võimaldab sul auto uksi avada ja mootorit käivitada ka ilma võtit kasutamata. Autole lähenemisel tuvastatakse võti, mis võib sel ajal olla näiteks püksitaskus või portfellis.
Autolukk avaneb automaatselt ning saad autosse siseneda ning Start/Stop-nupust mootori käivitada. Lisavarustuses on ka pagasiluugi võtmeta avamise süsteem. Kiire jalaliigutus tagumise põrkeraua all aktiveerib impulsi, millega pakiruumi lukk ja luuk automaatselt avanevad. Pakiruumi avamiseks on tagumise põrkeraua alla paigutatud eri kõrgustele andurid. Luuk avatakse ainult siis, kui süsteem tuvastab kaasasoleva võtme. Kui võti tuvastatakse, siis avaneb automaatselt pakiruumi lukk ja ilma lisapuudutusteta ka luuk.

FUNKTSIONAALSUS.

Eri vajadustele on vaja erinevaid lahendusi. Seetõttu on BMW 5. seeria Gran Turismo tagaluuk kaheosaline ja jakke, mantleid, portfelle ning sülearvuteid saab pakiruumi kiiresti ja mugavalt panna pagasiluugi väiksema osa kaudu.
Pakiruumi eraldab salongist vahesein, mis kaitseb reisijaid külma õhu, müra ja haisu eest. Suurema pagasi, nagu rataste ja kohvrite transportimisel saab võtmepuldi nuppudest avada kogu tagaluugi. See kõik on standardvarustuses.
Vaid kolme sammuga saab 500-liitrist pakiruumi tagaistet ettepoole nihutades veelgi laiendada. See aga ei tähenda, et kompromissiks tuuakse kaassõitjate mugavus, kuna jalaruumi jääb ikka vähemalt sama palju kui tavalises sedaanis. Kui 40 : 20 : 40 jaotusega tagaiste alla lasta, on ruumi koguni 1700 liitrit. Kinnituskohad ja -rihmad ning panipaigad tagavad, et iga asi püsib kogu reisi vältel oma kohal. Ideaalne kombinatsioon mugavast sedaanist ja universaalauto avarusest.

MITMEFUNKTSIONAALNE NÄIDIKUKUVA.

Black Panel tehnoloogiaga 10,2-tolline multifunktsionaalne näidiskuva lisab sõidukogemusele muljetavaldava visuaalse elamuse. Armatuurlaual on võimalik kuvada kolme režiimi koos eri värvikombinatsioonide ja graafikaga: Comfort, ECO PRO ja Sport.

TAGAISTME MEELELAHUTUSSÜSTEEM PROFESSIONAL.

TAGAISTME MEELELAHUTUSSÜSTEEM PROFESSIONAL.

Tagaistme meelelahutussüsteem Professional koosneb kahest eraldiseisvast värviliselt 9,2-tollisest ekraanist (reguleeritava kaldega), DVD-lugejast ja internetiühendusest (vajalik mobiilsideleping), töötab kaugjuhtimispuldiga ja on varustatud ühendustega MP3-mängija, mängukonsoolide ja kõrvaklappide jaoks (ka juhtmevabad klapid).

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Teenindus üle kogu maailma.

BMW Service Inclusive on esimene samm piiramatu sõidunaudinguni. See on teeninduspakett, mis katab kõik esmased teenindus- ja hooldustööd. Kuni kindlaks määratud aja või läbisõiduni katab BMW Service Inclusive kogu sinu BMW teeninduse just nii sageli kui vaja. Ning see kehtib terves maailmas.
Teenuste hulka kuuluvad: Mootori õlivahetus ja uue õli hind (tavapärane õlivahetus United Motorsi esinduses), mikrofiltri, kütusefiltri, õhufiltri ja süüteküünalde teenused, pidurivedeliku vahetus, sõiduki ülevaatus ja muud hooldusraamatus toodud tegevused.