JUHATA TEED. NING LUBA MAAILMAL JÄRGNEDA.

BMW 5. seeria Gran Turismo BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

Kommunikatsioon, teave ja meelelahutus: koge BMW ConnectedDrive teenuste ja rakenduste abil uut tüüpi mobiilsust.

Loe lisaks

CONNECTEDDRIVE TEENUSED.

ConnectedDrive teenused annavad teel olles juurdepääsu hulgale teabele, meelelahutusele ja teenustele. Üks neist teenustest on BMW Online, mis pakub võimalust tutvuda kohalike uudistega, nagu ilm ja sündmused, kasutada otsingut ja kontoriprogramme. Soovi korral on võimaik kokku panna just endale vajalikud teenused, nagu veebikaamerad, parkimisteave, turismi- või hotelliteave.
Sellele lisandub ka turvaline ning piiramatu juurdepääs sellistele nutirakendustele nagu BMW Connected.

BMW CONNECTED.

BMW Connected on isiklik assistent, mis sind igapäevases liikumises toetab ning rahulikult ja õigel ajal sihtkohta jõuda aitab. Kõik teenused on eemalt kättesaadavad iPhone'is Apple Watchi rakenduse kaudu.
Veebist või rakendustest nagu Yelp, Apple Maps või Google Maps leitud sihtkohad saab vaid ühe klõpsuga kiiresti ja mugavalt BMW Connectedi süsteemi importida ning sujuvalt sõiduki navigatsioonisüsteemile edastada. iPhone'i kalendrisse salvestatud kohtumised koos aadressi ja soovitud saabumisajaga imporditakse automaatselt rakenduse BMW Connected liikuvasse päevakavasse. Olenevalt hetkeasukohast ja liiklusoludest arvutab BMW Connected planeeritud saabumisaja, teavitab kasutajat aegsasti ning annab talle juhised, kuidas pargitud autost lõppsihtkohta jõuda. Kui hilinemine on ootamatute liiklustakistuste või parkimiskohtade puuduse tõttu sihtkoha lähedal vältimatu, saab kasutaja lasta BMW Connectedi süsteemil saata teisele osalejale eeldatava saabumisajaga tekstisõnumi, ilma et ta peaks ise füüsiliselt telefoni kasutama. Lisaks õpib BMW Connected sagedasi sihtkohti tundma ning lisab need liikuvasse päevakavasse automaatselt.
Rakenduse BMW Connected saab alla laadida Apple'i App Store'ist.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

Intelligentse hädaabikõne süsteem tagab vajaduse korral ööpäev läbi kiire abi ja väljaõppinud personali nõuanded sinu emakeeles ka siis, kui viibid välismaal. Kui juhtub raskem õnnetus, mille käigus aktiveeruvad turvapadjad või turvavööpingutid, toimub intelligentne hädaabikõne automaatselt. Auto sisseehitatud (isiklikust mobiiltelefonist sõltumatu) SIM-kaart edastab BMW kõnekeskusesse häire koos auto täpse asukoha, õnnetuse raskuse ja sõitjate võimaliku vigastusteohuga. BMW kõnekeskus annab sellest teada lähimale päästekeskusele ja nõustab kannatanuid telefoni teel kuni päästjate saabumiseni. Hädaabikõne funktsiooni saab kasutada ka manuaalselt näiteks juhul, kui abi vajavad teised liiklejad.

CONCIERGE TEENUSED.

CONCIERGE TEENUSED.

Kas oled alati tahtnud teada, mis tunne on omada isiklikku teenrit? Nüüd on sul see võimalus. Naudi erilist teenust – BMW ConnectedDrive Concierge teenust. Vaid ühe nupuvajutusega saad ühenduse BMW kõnekeskusega, kus töötavad teenindajad, kes on sulle sõidu ajal isiklikuks assistendiks.
Kas otsid kindlat restorani või valveapteeki? Sind aitab BMW kõnekeskuse teenindaja, kes vajaduse korral otsitava aadressi navigatsioonisüsteemi edastab. Samuti võib teenindaja otsida üles lähima sularahaautomaadi asukoha või broneerida hotellitoa. Concierge teenus toimib mobiiltelefonist eraldiseisva süsteemina ja on lisatasuta saadaval ööpäev läbi seitse päeva nädalas nii kodu- kui ka välismaal. Selle funktsiooni kasutamiseks on vajalik ConnectedDrive teenus.

Loe lisaks

SÕNUMITE DIKTEERIMINE.

Muuda auto oma e-kirjade ja märkmetega tegelevaks isiklikuks sekretäriks.

SÕNUMITE DIKTEERIMINE.

Muuda auto oma e-kirjade ja märkmetega tegelevaks isiklikuks sekretäriks.

BLUETOOTH OFFICE.

Bluetooth Office lubab sul kasutada autos veedetud aega efektiivselt. Bluetoothi ja USB-seadmete ühendamine tähendab, et ka väljas ringi liikudes on sul võimalik mugavalt oma elu korraldada. E-kirjad, olulised kuupäevad, kohustused ja tekstisõnumid saadetakse keskpaneeli ekraanile või loetakse ette kõlaritest. Ühilduvate mobiiltelefonide ja nutitelefonide loetelu leiad aadressilt www.bmw.com/bluetooth.

VEEBIPÕHINE MEELELAHUTUS.

VEEBIPÕHINE MEELELAHUTUS.

Piiramatu ligipääs rohkem kui 12 miljonile muusikapalale.

Ideaalne muusikapala igaks olukorraks, igale teele ja igaks meeleoluks. Veebipõhine meelelahutus annab sulle vahetu ja piiramatu juurdepääsu üle 12 miljonile muusikapalale ilma ühtki lisaseadet, näiteks nutitelefoni kasutamata. Saadaval on palju lugusid igale maitsele. Veebipõhise meelelahutussüsteemi kaudu saad avada kindla periooditasuga konto mõne BMW muusikapartneri juures. Muusikaga ei pea piirduma vaid autos: sama kontot saab kasutada ka nutitelefonis või mis tahes muus seadmes, mida selle BMW muusikapartneri süsteem toetab. Ja kõik see ilma lisatasuta kokku kuues Euroopa riigis: Saksamaa, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Itaalia, Holland ja Hispaania. Selle funktsiooni kasutamiseks on vajalik BMW ConnectedDrive.

KAUGJUHITAVAD TEENUSED.

KAUGJUHITAVAD TEENUSED.

Kaugjuhitavate teenuste ja tasuta rakenduse BMW Connected abil (saadaval Apple'i App Store'is) saab mitmeid sõidukiga seotud funktsioone, näiteks sõiduki lukustamine või avamine, juhtida interneti teel.
Nagu BMW ConnectedDrive'i kliendiportaal, annab ka rakendus juurdepääsu sõidukiga seotud teabele, nt sõiduulatus või akende ja uste olek. Nii on juht alati sõiduki olukorraga kursis ka eemal olles ning kogu teave on kättesaadav ühest kohast.
Kõigele lisaks näitab teabepakett sõiduki asukohta reaalajas. Teenuste kasutamiseks on nõutav kaugjuhitavate teenuste ühekordne aktiveerimine kliendiportaalis BMW ConnectedDrive, kuhu pääseb veebilehe www.bmw-connecteddrive.com kaudu.

Loe lisaks

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Reaalajas liiklusteave (Real Time Traffic Information – RTTI) hoiab sind alati kursis kõige värskema liiklusteabega. Tänu sellele oled alati kursis võimalike viivituste ja nende kestusega. Andmeid kogutakse mobiilivõrkude liikumisprofiilidest, sõidukiparkide GPS-süsteemidest, nutitelefonirakendustest ja politsei teadaannetest. Andmeid analüüsitakse sellise täpsusega, mis võimaldab liiklusummikute asukohta määrata 500 meetri piires. Tänu sellele saab RTTI anda reaalajas teavet maanteede, magistraalide, asulaväliste teede ja linnatänavate liiklusolude kohta ning vajaduse korral soovitada alternatiivset marsruuti.
Saadaval ainult lisavarustusena koos ConnectedDrive teenustega.