SILMAPAISTEV. VÄLJENDUSRIKAS.

BMW 5. seeria Gran Turismo.

SILMAPAISTEV. VÄLJENDUSRIKAS.BMW 5. seeria Gran Turismo.

Pakiruumi maht

500–1700

Klaasist panoraamkatus

jah

Osadeks 40 : 20 : 40 jaotatav tagaiste

yes

Teljevahe

3,070

BMW 5. seeria mudelis Gran Turismo on kombineeritud sedaani stiilne välimus kupee sportliku elegantsiga, säilitades samas selle kordumatu isikupära. Avar salong köidab tähelepanu luksuslike materjalide, ülima mugavuse ja ainulaadsete kõrgendatud istmetega.

DISCOVER THE BMW 5 SERIES GRAN TURISMO.

Disain.

BMW 5. seeria mudelis Gran Turismo on sedaani stiilne välimus kombineeritud kupee sportliku elegantsiga. See muudab BMW 5. seeria Gran Turismo tõeliselt isikupäraseks.

Teenused ja rakendused.

Kommunikatsioon, teave ja meelelahutus: koge BMW ConnectedDrive teenuste ja rakenduste abil uut tüüpi mobiilsust.

Sarjad ja varustus.

BMW 5. seeria Gran Turismo Luxury Line avaldab muljet oma eriti klassikalise ja elegantse disainiga. Tagasihoidlikult maitsekad kõrgläikega kroomist disainielemendid ühendavad välisilmes eksklusiivsuse ja sportliku nobeduse ning on iseloomulikud sarja ainulaadsetele omadustele.

225 kW.

Kuidas parandada mootorit, mis on juba kuus korda võitnud aasta mootori auhinna? BMW 535i kuue silindriga bensiinimootori puhul on BMW inseneridel õnnestunud BMW TwinPower Turbo tehnoloogiat, Valvetronicut ja bensiini täppississepritset kasutades üheaegselt suurendada jõudlust ja tõhusust. Kõik kolm tehnoloogiat loodi spetsiaalselt sellel eesmärgil, aga alles neid kombineerides saab selgeks kui palju need dünaamikat ja ökonoomsust potentsiaalselt suurendavad.
BMW 535i kuuesilindrilise reasmootori tulemused on 225 kW (306 hj), võimas 400 Nm pöördemoment enamikul kiirustel ja mugavalt sujuv liikumine. Dünaamilise käivituse kõrval tunduvad need arvud eriti muljetavaldavad: 8,2 l / 100 km (xDrive: 8,5 l) on piisav, et vastata BMW 5. seeria Gran Turismo vajadustele. Ka CO2-heide on mõõdukas: 192 g/km (xDrive: 199 g/km) ja BMW 535i mootorid täidavad juba standardina EU6 heitenormi.