SILMAPAISTEV KUJU.

BMW 5. seeria sedaani disain.

SILMAPAISTEV KUJU.

BMW 5. seeria sedaani disain.

Alati sportlik ja stiilne: BMW 5. seeria sedaan on tänu oma sportlikule välimusele alati konkurentidest ees. Kuid selle edu ei ole kaugeltki juhuslik. Lõppude lõpuks ei pärine edu vaid geenidest, vaid hoolikast tähelepanust detailidele.

BMW 540i sedaan
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,9–6,5
CO2-heide g/km (keskmine): 159–149

SILMAPAISTEV KUJU.BMW 5. seeria sedaani disain.

Alati sportlik ja stiilne: BMW 5. seeria sedaan on tänu oma sportlikule välimusele alati konkurentidest ees. Kuid selle edu ei ole kaugeltki juhuslik. Lõppude lõpuks ei pärine edu vaid geenidest, vaid hoolikast tähelepanust detailidele.

BMW 540i sedaan
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,9–6,5
CO2-heide g/km (keskmine): 159–149

KERE.

BMW 5. seeria avaldab sügavat muljet isegi paigal seistes. Läbi aegade esimest korda on kõige sportlikuma äriklassi sedaani neerukujuline iluvõre ja esituled omavahel ühendatud. Tagaosa suunas langev katusejoon annab jõulisele kerele elegantse kupeesilueti. Ja lai tagaosa rõhutab BMW 5. seeria suurt sooritusvõimekust.

1
2
3
4

RUUMILISE HELI SÜSTEEM BOWERS & WILKINS DIAMOND.

Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond koos kahe kõrgete helide kõlariga toob sõiduki igale istmele hämmastava stuudiokvaliteediga heli. 16 hoolikalt valitud paigutusega kõlarit tagavad lummava helikogemuse. Kõlarid on valgustatud, mis rõhutab visuaalselt süsteemi tipptasemel helikvaliteeti.

ALATI SAAB ROHKEM.

ALATI SAAB ROHKEM.

Vali veel rohkem dünaamikat, veel rohkem eksklusiivsust, veel rohkem isikupära. Erinevad sarjad ja varustusepaketid tagavad sulle koha liidrite seas.

SPORT LINE.

Kõrgläikega mustade disainielementidega ja eksklusiivsete velgedega Sport Line lisab jõulise doosi dünaamikat. Salongi elavdavad sellised detailid nagu valgustatud kiri „Sport Line” ja eksklusiivsed sportistmed.

LUXURY LINE.

Luxury Line lisab BMW 5. seeriale elegantsi väljapeetud kõrgläikega kroomdetailide ja kokkusobivate velgedega. Salongile annavad eriliselt stiilse ilme selle sarja eksklusiivsed kontrasttepingute ja kantidega istmekatted ning väärispuidust dekoratiivpinnad koos Pearl Gloss Chrome detailidega. Viimase lihvi annab elegantsele salongile kunstnahaga kaetud armatuurlaud.

M SPORTPAKETT.

BMW M Sportpaketiga on dünaamika alati selgel esikohal. Esispoilerile annavad näiteks pilkupüüdva välimuse võimsad õhu sisselaskeavad. Eksklusiivne Aluminium Rhombicle salongi dekoratiivliist ja antratsiithall BMW Individual katusepolster lisavad salongi interjöörile sportlikkust.

BMW INDIVIDUAL COLLECTION.

BMW Individual Collection pakub oma nõudlikele klientidele suurt varustusevalikut. Kõikjalt maailmast hoolikalt välja valitud laitmatu tekstuuriga väärispuidust liistud. Erakordselt pehme nahk maailma juhtivatelt parkalitelt. Värviviimistlused, mis lummavad oma sära, helgi ja efektidega. Neid on saadaval toonides, mis defineerivad meie ajastu meeleolusid, mitte ei järgi neid. Kõik selle elemendid oleks otsekui osa sinu isiksusest.

BMW ORIGINAALTARVIKUD.

Ette valmistatud kõigeks, millega tegeled. BMW 5. seeria sedaani saab BMW originaaltarvikutega täpselt oma soovide järgi kujundada. Tutvu BMW originaaltarvikute maailmaga.

 • Transport

  BMW titaanhall katuseboks mahutab 520 liitrit ning seda saab kasutada kõigi BMW katusekandurite süsteemidega. Tänu kahelt poolt avatavale süsteemile ja kummalgi küljel asuvale kolmeosalisele kesklukustuselemendile on seda lihtne laadida, kuid see on samas turvaliselt varguste eest kaitstud.

  Pakiruumi põhja kaitseb libisemiskindel, veekindel ja vastupidav alusmatt. Mustades toonis ideaalselt sobituv matt täiendab laitmatult BMW põhivarust ning sellel on kvaliteetsest roostevabast terasest märgis „5” ning eemaldamiseks praktiline aas.

 • Kere- ja salongitarvikud

  Lisaks sellele, et BMW 19- või 20- tollised veljed ideaalselt sõiduki välimusega sobivad, vastavad need ka kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Need on väljatöötatud spetsiaalselt runflat-rehvidega kasutamiseks, kuna neil on kõrgendatud kühmud, mis takistavad tühjenenud rehvidel kurvides mahalibisemist.

  Võimas lisasoojendussüsteem hoiab salongis meeldivat temperatuuri ning väldib akende jää või uduga kattumist. Seda on võimalik programmeerida iDrive juhtseadmega või reguleerida eraldi. Olenevalt varustusest saab seda sisse lülitada ka eraldi saadavaloleva BMW puutetundliku võtmega ja iPhone'i rakendusega.

 • Teave ja kommunikatsioon

  Praktiline universaalne hoidik on reguleeritav ja selle saab eraldi saadavalolevasse Travel & Comfort hoidikusse kinnitada. Travel & Comfort tahvelarvutite turvaümbrisesse saab kinnitada 7–11-tolliseid Apple'i ja Samsungi tahvelarvuteid ning tänu 360° pööratavale raamile ja reguleeritavale lugemisnurgale saab selle alati sobivasse asendisse seada.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • Kütusekulu ja CO2-heitkogused on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

  Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiate ametlikus BMW esinduses ning lehelt: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsfes