BMW 5. SEERIA SEDAAN.

Äriklassi sportlikkus.

BMW 5. SEERIA SEDAAN.

Äriklassi sportlikkus.

BMW 5. SEERIA SEDAAN.Äriklassi sportlikkus.

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (BMW 540i Sedan3)

5,1

Keskmine kütusekulu l / 100 km (BMW 540i Sedan3)

7,4–7,1

CO2-heide g/km (BMW 540i Sedan3)

168–161

Eesmärk on seada uusi standardeid. BMW 5. seeria on modernse äriklassi sedaani kehastus. Tänu oma dünaamilisele, kuid elegantsele välimusele vastab see veenvalt praegu selles sõidukiklassis kehtivatele nõudmistele: stiilne sportlikkus ja tipptehnoloogiaga sõidunauding.

20-tollised Double-spoke style 668 M kergmetallveljed on arvatavasti saadaval alates 2017. aasta 2. kvartalist. BMW Individual Collection on saadaval alates 07.2017.

Loe lisaks
 all-time high

DÜNAAMILINE TIPPTASE.

DÜNAAMILINE TIPPTASE.

Võimsad BMW TwinPower Turbo mootorid, intelligentne kergkonstruktsioon, tipptasemel juhitavust võimaldav nelja ratast hõlmav aktiivrool koos kohanduva režiimiga – BMW 5. seeria on loodud ületamatuks sportliku sõidu kogemuses ning on alati konkurentidest otsustava sammu ees.

Loe lisaks
„BMW 5. seeria on parimal viisil ühendanud sõidudünaamika ja elegantsi. Seega on tegemist ideaalse äriklassi sedaaniga.”
Adrian van Hooydonk, Senior Vice President, BMW Group Design
„Valitud materjalid, äärmuslik mugavus ja intuitiivsed kasutuskontseptsioonid tagavad pingevaba sõidu.”
Karim Habib, peadisainer, BMW Automobiles

SINU PAREM KÄSI.

SINU PAREM KÄSI.

Sinu suurim abiline on juhtimisassistent Plus. Nii saab olulised, kuid üksluised ülesanded pikema jututa edasi anda. Liiklusummikutes, aeglases liiklusvoos või pikkadel sõitudel võimaldab see kasutada automaatset juhtimist. Oled heades kätes isegi sõiduraja vahetusel.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Disclaimer reference invalid