BMW 5. SEERIA SEDAAN.

Äriklassi sportlikkus.

BMW 5. SEERIA SEDAAN.

Äriklassi sportlikkus.

BMW 5. SEERIA SEDAAN.Äriklassi sportlikkus.

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (BMW 540i sedaan)

5,1

Keskmine kütusekulu l / 100 km (BMW 540i sedaan)

6,9–6,5

CO2-heide g/km (BMW 540i sedaan)

159–149

Eesmärk on seada uusi standardeid. BMW 5. seeria on modernse äriklassi sedaani kehastus. Tänu oma dünaamilisele, kuid elegantsele välimusele vastab see veenvalt praegu selles sõidukiklassis kehtivatele nõudmistele: stiilne sportlikkus ja tipptehnoloogiaga sõidunauding.

20-tollised Double-spoke style 668 M kergmetallveljed on arvatavasti saadaval alates 2017. aasta 2. kvartalist. BMW Individual Collection on saadaval alates 07.2017.

Read more
 all-time high

DÜNAAMILINE TIPPTASE.

DÜNAAMILINE TIPPTASE.

Võimsad BMW TwinPower Turbo mootorid, intelligentne kergkonstruktsioon, tipptasemel juhitavust võimaldav nelja ratast hõlmav aktiivrool koos kohanduva režiimiga – BMW 5. seeria on loodud ületamatuks sportliku sõidu kogemuses ning on alati konkurentidest otsustava sammu ees.

„BMW 5. seeria on parimal viisil ühendanud sõidudünaamika ja elegantsi. Seega on tegemist ideaalse äriklassi sedaaniga.”
Adrian van Hooydonk, Senior Vice President, BMW Group Design
„Valitud materjalid, äärmuslik mugavus ja intuitiivsed kasutuskontseptsioonid tagavad pingevaba sõidu.”
Karim Habib, peadisainer, BMW Automobiles

SINU PAREM KÄSI.

SINU PAREM KÄSI.

Sinu suurim abiline on juhtimisassistent Plus. Nii saab olulised, kuid üksluised ülesanded pikema jututa edasi anda. Liiklusummikutes, aeglases liiklusvoos või pikkadel sõitudel võimaldab see kasutada automaatset juhtimist. Oled heades kätes isegi sõiduraja vahetusel.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Kütusekulu ja CO2-heitkogused on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

    Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiate ametlikus BMW esinduses ning lehelt: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsfes