ADRENALIIN SÕIDUST.

5. seeria sedaani M Performance‘i mudelid.

ADRENALIIN SÕIDUST.

5. seeria sedaani M Performance‘i mudelid.

ADRENALIIN SÕIDUST.5. seeria sedaani M Performance‘i mudelid.

Põnevusttekitav: BMW 5. seeria sedaani M Performance‘i mudel lükkab piirid enneolematult kaugele. Puhas adrenaliin. Sportlik karakter leiab motospordi. Sellest ei saa kunagi küllalt.

 

BMW M550i xDrive‘i sedaan
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 9,1–8,9
CO2-heide g/km (keskmine): 209–204


BMW M550d xDrive‘i sedaan
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 6,1–5,9
CO2-heide g/km (keskmine): 159–154

ATLEETLIKUD JÕUALLIKAD.

BMW M550i xDrive‘i kapoti all peitub puhas jõud: selle M Performance TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor on oma kiirenduselt vaieldamatu liider. Ja seda on ka kuulda, kuna tänu M Sport väljalaskesüsteemile annab mootori jõuline hääl tunnistust sõiduki sportlasegeenidest.

 

M Performance TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor BMW mudelil M550d on igas mõttes ainulaadne. Tippklassi tehnoloogiad nagu mitmeastmeline nelja turboülelaaduri ja ühisanum-otsesissepritsega süsteem tagavad tänu pöördemomendile kuni 760 Nm muljetavaldava võimsuse igas olukorras.

462 HJ

Kiirendus 0–100 km/h toimub 4,0 sekundiga: oma 462 hobujõuga jätab BMW M550i xDrive‘i vastased kaugele maha. Ka BMW M550d näitab oma dünaamilist sooritust 400 hobujõuga. Tänu intelligentsele tagasillapõhisele xDrive‘i nelikveosüsteemile jäävad konkurendid igal kiirendusel tagatulesid imetlema. Ja BMW 5. seeria M Performance‘i mudelid esinevad kompromissitult kauni vormiga igast küljest.

IGAKÜLGNE PÕNEVUS.

IGAKÜLGNE PÕNEVUS.

10 millimeetrit madalamale toodud kohanduv M-vedrustus, optimeeritud rool ja maksimaalset aeglustust tagavad M sportpidurid. Ja kui otsid põnevust, lisab veelgi sõidudünaamikat valikuline kohanduv M-vedrustus Professional. Kui soovid, et sõit oleks seiklus, paneb reeglid paika BMW 5. seeria sedaan. On ju alati liider see, kes mängureeglid paika paneb.

IMPULSSKIIRENDI.

Adrenaliin tõuseb taevasse juba selle nägemisest: lisaks M aerodünaamikapaketile on BMW 5. seeria sedaani M Performance‘i mudelite oluliste visuaalsete elementide seas suured õhu sisselaskeavad ja toonis Cerium Grey detailid. Eksklusiivset joont jätkab ka tuttav neerukujuline iluvõre, aerodünaamilised peeglikatted ja mudelit tähistav kiri. Enesekindla välimuse võtavad kokku M Performance‘i eridisainiga 19-tollised ja 20-tollised* veljed.

 

* Eeldatavasti saadaval alates 2017. aasta 3. kvartalist.

LÄBI JA LÕHKI SPORTLIK SPORTLANE.

Mudelimärgisega ukselävendid, digitaalse mudelimärgisega armatuurlaud, nahkkattega M-rool ja teised M Sportpaketi detailid: ka BMW M550i xDrive‘i ja M550d xDrive‘i salong väljendab ainulaadselt atleetlikku kogemust.

VEELGI SUUREM SÕIDUNAUDING.

VEELGI SUUREM SÕIDUNAUDING.

BMW M Performance Automobiles avaldab muljet oma võimsusega. Saavuta maksimaalne sõidudünaamika, toomata ohvriks mugavust. Ja hoolimata oma atleetlikkusest näitab see ka stiili. BMW M Performance. Intensiivsem sõidunauding.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Kütusekulu ja CO2-heitkogused on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

    Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.