ADRENALIIN SÕIDUST.

5. seeria sedaani M Performance‘i mudelid.

ADRENALIIN SÕIDUST.

5. seeria sedaani M Performance‘i mudelid.

ADRENALIIN SÕIDUST.5. seeria sedaani M Performance‘i mudelid.

Põnevusttekitav: BMW 5. seeria sedaani M Performance‘i mudel lükkab piirid enneolematult kaugele. Puhas adrenaliin. Sportlik karakter leiab motospordi. Sest kunagi pole küllalt.


BMW M550i xDrive Sedan(1):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 9.1–8.9
CO2-heide g/km (keskmine): 209–204

Loe lisaks

ATLEETLIKUD JÕUALLIKAD.

BMW M550i xDrive‘i kapoti all peitub puhas jõud: selle M Performance TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor on oma kiirenduselt vaieldamatu liider. Ja seda on ka kuulda, kuna tänu M Sport väljalaskesüsteemile annab mootori jõuline hääl tunnistust sõiduki sportlasegeenidest.

 

M Performance TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor BMW mudelil M550d on igas mõttes ainulaadne. Tippklassi tehnoloogiad nagu mitmeastmeline nelja turboülelaaduri ja ühisanum-otsesissepritsega süsteem tagavad tänu pöördemomendile kuni 760 Nm muljetavaldava võimsuse igas olukorras.

IGAKÜLGNE PÕNEVUS.

IGAKÜLGNE PÕNEVUS.

10 millimeetrit madalamale toodud kohanduv M-vedrustus, optimeeritud rool ja maksimaalset aeglustust tagavad M sportpidurid. Ja kui otsid põnevust, lisab veelgi sõidudünaamikat valikuline kohanduv M-vedrustus Professional. Kui soovid, et sõit oleks seiklus, paneb reeglid paika BMW 5. seeria sedaan. On ju alati liider see, kes mängureeglid paika paneb.

Loe lisaks

IMPULSSKIIRENDI.

Adrenaliin esimesest pilgust: lisaks aerodünaamikapaketile on BMW 550i xDrive‘i silmapaistvate omaduste seas ka suuremad õhuavad ja eridisainiga elemendid toonis Cerium Grey. Eksklusiivset joont jätkab ka tuttav neerukujuline iluvõre, aerodünaamilised peeglikatted ja mudelit tähistav kiri. Enesekindla välimuse võtavad kokku M Performance‘i eridisainiga 19-tollised ja 20-tollised veljed.

LÄBI JA LÕHKI SPORTLIK SPORTLANE.

Mudelimärgisega ukselävendid, digitaalse mudelimärgisega armatuurlaud, nahkkattega M-rool ja teised M Sportpaketi detailid: ka BMW M550i xDrive‘i ja M550d xDrive‘i salong väljendab ainulaadselt atleetlikku kogemust.

VEELGI SUUREM SÕIDUNAUDING.

VEELGI SUUREM SÕIDUNAUDING.

BMW M Performance Automobiles avaldab muljet oma võimsusega. Saavuta maksimaalne sõidudünaamika, toomata ohvriks mugavust. Ja hoolimata oma atleetlikkusest näitab see ka stiili. BMW M Performance. Intensiivsem sõidunauding.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    (1) Need väärtused kehtivad kuni 15.04.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik BMW esindus.

    Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

    CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.