Stage

KANGELASLIKULT DÜNAAMILINE.

BMW 5. seeria sedaani sõidudünaamika ja ökonoomsus.

KANGELASLIKULT DÜNAAMILINE.

BMW 5. seeria sedaani sõidudünaamika ja ökonoomsus.

KANGELASLIKULT DÜNAAMILINE.BMW 5. seeria sedaani sõidudünaamika ja ökonoomsus.

BMW 5. seeria nihutab piire kõikjal, kus on tegemist dünaamikaga. Sportliku kere viivad teele muljetavaldavalt võimsad mootorid. Kuid lisaks jõule, mida BMW 5. seeria pakub, on sõiduk ka arukas. Nimelt on see varustatud innovaatiliste tehnoloogialahendustega, mis võimaldavad ära kasutada sõiduki kogu dünaamikat ja teevad sellest tõelise kangelase.
 

BMW 540i Sedan (3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,4–7,1
CO2-heide g/km (keskmine): 168–161

Loe lisaks

SÕIDUREŽIIMIDE VALIK KOOS KOHANDUVA REŽIIMIGA.

Sõidurežiimide valikus on standardne režiim COMFORT, säästlik režiim ECO PRO ning dünaamilisemat sõidustiili võimaldav režiim SPORT. Uus interaktiivne funktsioon Adaptive Mode reguleerib kohanduva vedrustuse, roolisüsteemi ja käigukasti aegsasti sõiduoludega sobivaks.

Loe lisaks

LOODUD PARIMAKS.

LOODUD PARIMAKS.

BMW 5. seeria ei rahuldu keskpärasusega. Seetõttu on selge, et see peaks kiirenduse ja CO2-heitkoguste poolest oma klassi absoluutne liider olema. Ja ka seetõttu, et esimest korda on sõidukil intelligentne Start/Stop-funktsioon. See lülitab mootori välja ainult siis, kui on oodata teatavast perioodist pikemat peatust.

Loe lisaks

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS EDITION.

BMW 520d EfficientDynamics Edition koos 2,0-liitrise BMW TwinPower Turbo 4-silindrilise diiselmootoriga on muljetavaldavalt säästlik ja suurepäraste sõiduomadustega. Selle võimsus on 140 kW (190 hj) ja see kiirendab nullist sajani 7,5 sekundiga.

SÄÄSTA MASSILT. VÕIDA DÜNAAMIKAT.

SÄÄSTA MASSILT. VÕIDA DÜNAAMIKAT.

Tänu kergematele materjalidele, nagu alumiinium ja täiesti uudsed alumiiniumisulamid, on BMW 5. seeria oma eelkäijast kuni 100 kg kergem. Intelligentne kergkonstruktsioon tagab ka ideaalse kaalujaotused esi- ja tagasilla vahel ning madala raskuskeskme. Tulemuseks on äärmiselt dünaamilised sõiduomadused.

 

 

Loe lisaks

JUHTIDES ÕHKU. SUURENDADES LIIKUVUST.

JUHTIDES ÕHKU. SUURENDADES LIIKUVUST.

BMW 5. seeria BMW EfficientDynamics tehnoloogiapakett on äratuntav sõiduki ikoonilise neerukujulise iluvõre järgi. Kui jahutusõhutarve on väike, on neerukujulise iluvõre sees paiknev Active Air Stream õhuklapp suletud, võimaldades saavutada oma klassis ainulaadsed cd-väärtused – kuni 0,22.

Loe lisaks

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Vähem kütust, rohkem sõidunaudingut. BMW EfficientDynamics on strateegia, mis aitab vähendada kütusekulu ja CO2-heitkoguseid, suurendades samas sõidudünaamikat ja -naudingut. See on funktsioonide pakett, mis hõlmab nii veosüsteemi, energiahaldust kui ka sõidukikontseptsiooni.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Disclaimer reference invalid