SEE TAGAB MÕJUKALE ÄRILE HEA VASTUVÕTU.

BMW 5. seeria sedaani digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

SEE TAGAB MÕJUKALE ÄRILE HEA VASTUVÕTU.

BMW 5. seeria sedaani digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

SEE TAGAB MÕJUKALE ÄRILE HEA VASTUVÕTU.BMW 5. seeria sedaani digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

Parim sooritus igas olukorras nõuab eelkõige esmaklassilist varustust. BMW 5. seeria sedaani lugematud digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid tagavad sujuva ühenduse välismaailmaga ning toimivad intuitiivselt, et säiliks maksimaalne mugavus ja turvalisus koos maksimaalse tootlikkusega.

Loe lisaks

BMW CONNECTED.

BMW Connected toob liikuvuse igapäevaellu. Väljaspool sõidukit on iPhone'i või Apple Watchi kaudu võimalik saada teavet, näiteks soovitusi parima aja kohta sõidu alustamiseks, mis on tänu BMW Connected Onboard süsteemile kättesaadav ka sõidukis. Ja Remote 3D võimaldab pargitud sõiduki ümbrust ka eemalt kontrollida.

Loe lisaks

KASUTADES KOGU POTENTSIAALI.

 • Microsoft Office 365

  Ole produktiivne ka liikudes. Microsoft Office 365 võimaldab e-kirju, kontakte ja kalendrisündmusi pidevalt teiste seadmetega sünkroonida ja otse töödelda isegi ilma nutitelefonita. Vaid ühe klõpsuga liitud ka Skype for Businessi konverentsikõnedega. Süsteem võimaldab e-kirju, kontakte ja kalendrisündmusi pidevalt teiste lõppseadmetega sünkroonida ja otse töödelda isegi siis, kui nutitelefoni autos ei ole.

 • Apple CarPlay® ettevalmistamine

  Apple CarPlay® seadistamisel saab juht liikvel olles juhtmevabalt ja mugavalt kasutada ühilduvat iPhone®-i. See võimaldab nutitelefoni sisu (nt muusika, iMessenger/tekstisõnumid, telefon, Siri, navigatsioon ja mõned kolmandate poolte rakendused) kasutada tavapäraselt sõiduki kasutajaliideses. Seadistatud Apple CarPlay® süsteemi saab olenevalt sõiduki varustusest kasutada puutesisestusega, iDrive-juhtseadmelt või hääljuhtimisega. Apple CarPlay® töötab kolm aastat ja seda saab hiljem pikendada BMW ConnectedDrive poes.

 • Teave tänavatel parkimise kohta

  Tänaval parkimise teave lihtsustab parkimiskoha otsingut, näidates linnades BMW navigatsioonisüsteemi kaudu kohti, kus suurema tõenäosusega on võimalik parkida. Navigatsioonisüsteem esitab tänavaid olenevalt parkimisvõimalustest eri värvides ja funktsioon näitab juhile, kus otsimist alustada.

 • ParkNow

  Koos BMW navigatsioonisüsteemiga Professional aitab parkimise internetiteenus ParkNow juhil hõlpsamini vaba parkimiskohta leida. Süsteem näitab vabu kohti tasulistes parklates, parkimismajades ja tänaval. Saad otse sõidukist tasulises parklas koha reserveerida ning selle eest ParkNow kontoga ka tasuda.

 • Concierge‘i teenus

  Concierge’i teenus ühendab juhi vaid ühe nupuvajutusega BMW kõnekeskuse töötajaga. Töötaja aitab välja otsida soovitud restorani, lähima sularahaautomaadi või valveapteegi ning saadab aadressiandmed otse BMW navigatsioonisüsteemile.

SINU PAREM KÄSI.

SINU PAREM KÄSI.

Sinu suurim abiline on juhtimisassistent Plus. Nii saab olulised, kuid üksluised ülesanded pikema jututa edasi anda. Liiklusummikutes, aeglases liiklusvoos või pikkadel sõitudel võimaldab see kasutada automaatset juhtimist. Oled heades kätes isegi sõiduraja vahetusel.

Loe lisaks

TELEKOMMUNIKATSIOON JA JUHTMEVABA LAADIMINE.

Telekommunikatsiooni ja juhtmevaba laadimise seadmed sisaldavad juhtmevaba laadimise dokki ja täiendavaid USB-pesasid. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Kaasas on ka Bluetooth Office ja tehnilised võimalused WiFi kuumkoha loomiseks.

WIFI KUUMKOHT.

Varustuses on LTE standardit kasutav WiFi kuumkoht, mis võimaldab kasutada tasulist internetiühendust. Sõiduk on ühendatud sisseehitatud SIM-kaardi abil, mille saab kaasa tasulise teenusepaketiga.

PARKIMINE NAGU VÕLUVÄEL.

PARKIMINE NAGU VÕLUVÄEL.

Kaugjuhitava parkimise funktsioon võimaldab juhil enne parkimist autost mugavalt väljuda ja seejärel auto kaugjuhtimisega parkida või kitsalt parkimiskohalt välja manööverdada. Kaugjuhitava parkimise funktsiooni aktiveerib juht pärast sõidukist väljumist BMW puutetundliku võtmega.
 

BMW 540i Sedan(1):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,9–6,5
CO2-heide g/km (keskmine): 159–149

Loe lisaks

PARKING ASSISTANT PLUS JA 3D-VAADE.

Funktsioonipakett parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Selle funktsioonide hulgas on ümberringivaade koos ülaltvaatega, 3D-kaugvaade, PDC ja lineaarse suunamisega parkimisassistent, mis pargib sõiduki automaatselt tänavaga nii paralleelselt kui ka risti paiknevatele parkimiskohtadele. Süsteem kontrollib aeglasel liikumiskiirusel parkimiskohtade mõõtmete sobivust.

BMW HEAD-UP DISPLAY.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku olukorrapõhise teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Ekraanil on näiteks praegune kiirus, navigatsiooninäpunäited, teave kiirusepiirangute kohta, lisaks veel möödasõidukeelu indikaator, telefoni ja meelelahutuse nimistud ning teave ja hoiatused erinevatelt juhti abistavatelt süsteemidelt.

BMW TELESERVICE’I HÄDAABIKÕNE.

Kiirem, lihtsam, mugavam. Innovatiivne BMW hädaabikõne pakub spetsialisti abi väikestel kiirustel toimunud õnnetuste korral. Sinu BMW andurid registreerivad madalal kiirusel toimunud õnnetuse, iDrive ekraanil näidatakse automaatselt hoiatus ja juht viiakse otsekontakti BMW avariiabiga. Vaid üks klõps iDrive juhteseadmel annab juhile otseühenduse BMW avariiabi spetsialistidega, kes vastavalt sõiduki edastatud andmetele juhile professionaalset abi pakuvad.

ÜHENDUSES OLLES VÕID TUNDA ENNAST VABANA.

ÜHENDUSES OLLES VÕID TUNDA ENNAST VABANA.

BMW ConnectedDrive tähendab sõiduki, juhi ja välismaailma nutikat ühendust. Naudi rohkem mugavust, meelelahutust ja meeldivat turvatunnet kõigil sõitudel. Või lihtsamalt öeldes: suurem sõidunauding.

 

 • BMW ConnectedDrive teenus ei ole Eestis täiel määral kättesaadav.
Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • Disclaimer reference invalid