BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, Phytonic Blue, kolm neljandikku eestvaade sõites
BMW 530e Sedan
Leia sobiv mudel
Kütusekulu (kombineeritud)1,8–1,3 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid

5. SEERIA

BMW 5. SEERIA SEDAAN

Kütusekulu (kombineeritud)1,8–1,3 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid
5. SEERIABMW 5. SEERIA SEDAAN

 

BMW 5. seeria Sedaan on sportliku äriklassi sedaani kehastus. Juba esmapilgul jätab see stiilse sportlikkuse mulje, mis väljendub eeskätt dünaamilises siluetis ja vähendatud disainikeeles. Selged pinnad ja täpsed kontuurid annavad elegantsele välisilmele kaasaegse ja tehnilise õhkkonna. Elegantne ja funktsionaalne salong täiendab sõiduki innovaatilisi kõrgeid eesmärke tulevikku suunatud tehnoloogiate ja sportlike omadustega. Koos muljetavaldava sõidudünaamika ja innovaatiliste tehnoloogiatega pakub BMW 5. seeria Sedaan mugavust, enesekindlust ja ennekõike ülimat sõidurõõmu nii lühikestel kui ka pikkadel reisidel.

 

VALI BMW 5. SEERIA SEDAANI VÄLIMUS OMA MAITSE JÄRGI.

BMW 520d Sedan MHEV

ESSENCE

BMW 530e Sedan

BALANCE

BMW 530d xDrive Sedan MHEV

SIGNATURE

BMW 5. SEERIA SEDAANI DISAIN.

BMW 5. seeria Sedaan juhib sportlikkuse ja enesekindluse järgmisele ühisele tasemele – seda ennekõike tänu tüüpilistele BMW proportsioonidele, nagu pikk teljevahe, pikendatud kapott ja voolujooneline katusejoon. Täpsed kontuurid pakuvad põnevat kontrasti sujuvamatele, vähendatud pindadele, luues moodsa ja puhta ilme. Eelkõige annavad esiosale dünaamilise ja uuendusliku väljanägemise BMW neerukujuline iluvõre ja BMW Laserlighti esituled. Esituled on sujuvalt ühendatud neerukujulise iluvõrega, mis täiendavalt rõhutab sõiduki laiust ja loob erakordse elegantsi ja kohaloleku, mida hoitakse lõpuni kuni vabakujuliste summutitorudeni tagaspoileris. Tulemuseks on stiilne, samas sportlik üldpilt.

Loe lisaks

BMW 5. SEERIA SEDAANI PISTIKHÜBRIIDID.

BMW pistikhübriidide mudelivalik liikumises, BMW 2. seeria Active Tourer F45 LCI, BMW 3.seeria Sedaan G20, BMW 3. seeria Touring G21, BMW 5. seeria Sedaan G30 LCI, BMW 5. seeria Touring G31 LCI, BMW 7. seeria Sedaan G11/G12 LCI, BMW X1 LCI F48, BMW X2 F39, BMW X3 G01 LCI, BMW X5 G05 LCI

BMW 5. SEERIA SEDAANI PISTIKHÜBRIIDIDE OLULISEMAD OMADUSED.

Avasta uuendusliku hübriidajamiga BMW 5. seeria Sedaani mudelite 520e, 530e, 530e xDrive ja 545e xDrive kasulikud omadused ja tehnilised kõrghetked.

Parim mõlemast maailmast: BMW 5. seeria Sedaani pistikhübriidmudelitega 520e**, 530e**, 530e xDrive** ja 545e xDrive** koged püsivat liikuvust ja tõhusat sõidudünaamikat. Uuri nende uuenduslike BMW hübriidsõidukite arvukaid kasulikke omadusi ning saa lisateavet nende sõidukontseptsiooni, sõidudünaamika, BMW Chargingu ning BMW ConnectedDrive’i praktiliste digiteenuste kohta.
Pistikhübriid BMW 5. seeria Sedaan 2021 G30, külgvaade, BMW Wallbox

BMW 5. seeria Sedaani pistikhübriidtehnoloogia.

Täiuslikus harmoonias: 5. seeria Sedaan pistikhübriidid BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive**, BMW 545e xDrive** kombineerivad BMW eDrive-elektriajamitehnoloogia võimsa BMW sisepõlemismootoriga. Koos pakuvad need kaks ajamit sõidukogemust, mis viib kokku maksimaalse tõhususe ja ülima sõidunaudingu – ning, sõltuvalt sõidurežiimist, on see kas heitmevaba ja peaaegu hääletu, või vapustavalt kõrge pöördemomendi ja ka pikemateks teekondadeks piisavate reservidega. BMW 530e xDrive’ile** ja BMW 545e xDrive’ile** annab nelikveosüsteem BMW xDrive optimaalse dünaamika ja veojõu lisagarantii. Energiatagastus, mille käigus kineetiline energia muundatakse pidurdamisel elektrienergiaks ja suunatakse akusse, pakub ökonoomsele sõidukogemusele väärtuslikku lisapanust.
Lisateave BMW pistikhübriidide jõuülekande kohta
Pistikhübriid BMW 5. seeria Sedaan 2021 G30, kolm neljandikku eestvaade, tänaval sõitmas

BMW 5. seeria Sedaani pistikhübriidide sõidurežiimid.

Täiselektriliselt ja heitmevabalt tööle või jõuliselt dünaamilisena ja piisava sõiduulatusega nädalalõpureisile – BMW 5. seeria Sedaani hübriidmudelid 520e**, 530e**, 530e xDrive** ja 545e xDrive** jätavad kõik võimalused avatuks. Saa kasu nutikatest sõidurežiimidest, mis tagavad optimaalse sisepõlemismootori ja elektrimootori koostöö igas olukorras – ning koge tulevikku suunatud tehnoloogia põnevust ja ainulaadset sõidukogemust.
Lisateave nutikate sõidurežiimide kohta
Pistikhübriid BMW 5. seeria Sedaan 2021 G30, kolm neljandikku eestvaade, laadimas koos modelliga

BMW 5. seeria Sedaani pistikhübriidide laadimine.

Ükskõik, kas oled kodus või teel: BMW Charging pakub sinu hübriidajamiga BMW 5. seeria Sedaani laadimiseks spetsiaalselt sulle loodud lahendusi. Põhivarustusse kuuluva kodustele seinakontaktidele mõeldud tavapärase laadimiskaabli (tüüp 2) kõrval pakub BMW Wallbox sulle erakordselt mugavat, ohutut ja kiiret laadimismeetodit. Meie partnerilt pärinev Smart Wallbox pakub lisateenuseid nutikaks laadimiseks. Paigaldusteenus tagab seinalaadijate lihtsa ja korrektse paigaldamise. Paindlik kiirlaadija on saadaval, et pakkuda kodus laadides maksimaalset paindlikkust ning võimaldada sul laadida oma BMW pistikhübriidi igast kodusest või tööstuslikust pistikupesast, kasutades erinevaid adaptereid. Lisaks standardsele laadimiskaablile (Tüüp 2) sisaldab BMW 5. seeria Sedaani pistikhübriidide tarnekava ka laadimiskaablit avalikes laadimisjaamades laadimiseks (Tüüp 3) ning laadimiskaarti BMW Charging Card, mis pakub sulle avalikes laadimisjaamades laadimisel ahvatlevaid tingimusi*. BMW 5. seeria Sedaani mudelite BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive’i** ja BMW 545e xDrive’i** laadimisaeg (0–100%) on 3,7 kWh laadimisvõimsusega umbes 3,6 tundi (BMW Wallbox, paindlik kiirlaadija, avalikud laadimisjaamad) ning 2,3 kWh laadimisvõimsusega (kodune seinakontakt) umbes 6 tundi. * Turupõhine pakkumine
Lisateave BMW Chargingu kohta
Pistikhübriid BMW 5. seeria Sedaan 2021 G30, navigatsioonisüsteem, lähivaade

Digitaalsed teenused BMW 5. seeria Sedaani pistikhübriididele.

Võta oma teekonna igalt meetrilt viimast: BMW pakub sulle uuenduslikke digitaalseid teenuseid, mis muudavad igapäevaelu sinu BMW 520e**, 530e**, 530e xDrive** või 545e xDrive’iga** lihtsamaks ja mugavamaks. BMW Connected Charging juhatab sind usaldusväärselt lähima laadimisjaamani sinu marsruudil ning pakub täiendavat üksikasjalikku teavet, näiteks missugune laadimispunkt on vaba, millised kulud tekivad ning kus saad laadimise ajal ümbruskonnas oma aega kõige paremini sisustada. My BMW rakenduse kasutamine tagab sulle laetuse taseme ja viimaste laadimistsüklite kohta täieliku läbipaistvuse. Näiteks saabub tõuketeade kohe, kui sinu sõiduk on täielikult täis laetud. Teised digitaalsed teenused nagu BMW intelligentne isiklik assistent või nutitelefoni integreerimine muudavad sinu igapäevaliikumise veelgi lihtsamaks – et saaksid oma pistikhübriidajamiga BMW 5. seeria Sedaanis lõõgastunult sõitu nautida.
Lisateave BMW digitaalsete teenuste kohta

BMW 5. SEERIA SEDAANI TEHNOLOOGIAD.

Teabekuva, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, salong, juhikoht
Juhtimisassistent Professional, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, salong, juhikoht

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
Tagurdamise abisüsteem, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, salong, juhikoht

Tagurdamise abisüsteem.

Tagurdamise abisüsteem salvestab viimased 50 m sõidetud teekonnast kuni 35 km/h edasi liikudes, mis võimaldab seda vajaduse korral uuesti läbida. Sinu BMW võtab juhtimise üle ning saad keskenduda sõidukis toimuva jälgimisele.
BMW Laserlight, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, Phytonic Blue, lähivaade eest

BMW Laserlight.

Kaugtulede laserrežiimis on BMW Laserlighti ulatus kuni 650 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti sõiduki tehnoloogilist taset ja sportlikkust.
BMW Live Cockpit Professional, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, salong, juhikoht

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimisfunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kaht kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest suure eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW intelligentne isiklik assistent, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, salong, juhikoht

BMW intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Lausu loomulikke käske mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti võib see sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.
Tarkvara kauguuendus, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, salong, juhikoht

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
Nutitelefoni integreerimine, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, salong, juhikoht

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega liideseid Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt kasutada.

5. SEERIA SEDAANI SÕIDUDÜNAAMIKA.

Ülevaade jõuülekande ja šassii tehnoloogiatest.

Rohkem jõudu, rohkem kontrolli. Alates eriti ökonoomsest neljasilindrilisest diiselmootorist kuni kõrgete pöörete ja muljetavaldava pöördemomendiga kuuesilindrilise bensiinimootorini. BMW 5. seeria Sedaan pakub sportlikku sooritusvõimet igal reisil. Täiuslikult häälestatud ajami- ja šassiitehnoloogiad, nagu nelja ratast hõlmav aktiivrool või intelligentne xDrive’i nelikveosüsteem, garanteerivad optimaalse veojõu ja maksimaalse sõidurõõmu.
Kerghübriidtehnoloogia, BMW 5. seeria Sedaan G30, veermik

Kerghübriidtehnoloogia, BMW 5. seeria Sedaan.

Kerghübriidtehnoloogia eesmärk on tagastada kineetilist energiat pidurdamisel ja toetada sisepõlemismootorit kiirendamise ajal. See vähendab kütusekulu ja heitmeid, andes sulle samal ajal dünaamilise eelise. Kerghübriidtehnoloogia teeb ka automaatse Start/Stop-funktsiooni palju kiiremaks ja mugavamaks.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, Phytonic Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade, tänaval sõitmas

Kohanduv vedrustus.

Adaptiivne vedrustus võimaldab kohandada amortisaatoreid igale sõiduolukorrale vastavaks, mis muudab sõidu mugavamaks ja parandab sõidudünaamikat. Lisaks tavapärasele sõidumugavust suurendavale COMFORT-režiimile saab amortisaatorite sportlikuma seadistuse tarvis valida ka SPORT-programmi.
Nelja ratast hõlmav aktiivrool, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, kolm neljandikku tagantvaade sõites

Nelja ratast hõlmav aktiivrool.

Nelja ratast hõlmav aktiivrool ühendab esisilla kohanduva roolinurga tagarataste juhtimisega, et roolimist hõlbustada. Madalamatel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas. Kiirusel umbes 60–80 km/h pööravad tagumised rattad eesmiste ratastega paralleelselt, suurendades sõidustabiilsust ja -mugavust.
BMW xDrive, BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.

BMW 5. SEERIA SEDAAN.

BMW 5. seeria Sedaan

 • 17-tollised kergmetallveljed V-spoke style 618
 • LED-esituled
 • Steptronic käigukast
 • BMW Live Cockpit Professional koos 12,3-tollise armatuurlaua ja 12,3-tollise keskpaneeli ekraaniga
 • Nahkkattega rool
BMW 5. seeria Sedaan 540i G30 2020, Sophisto Grey, baasvarustus, kolm neljandikku eestvaade

Luxury Line

 • 18-tollised kergmetallveljed V-spoke style 632 toonis Reflex Silver
 • Ukselävekatted alumiiniumviimistluse ja kirjaga „Luxury Line“
 • Nahkpolstriga istmed 'Dakota', seeria spetsiaalsete õmbluste ja nahkkantidega
 • Must Sensatec-armatuurlaud
 • Salongis väärispuidust dekoratiivliistud 'Fineline' Ridge koos detailidega toonis Pearl Chrome
BMW 5. seeria Sedaan 520d xDrive G30 2020 Luxury Line, Bernina Grey, kolm neljandikku eestvaade

M-sportpakett

 • M-aerodünaamikapakett koos esispoileri, küljekarbi katete ja tagaspoileri difuusori detailidega toonis Dark Shadow metallik
 • 18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 662 M
 • M-sportvedrustus
 • Tekstiili ja Alcantaraga kontrastsete detailidega sportistmed juhile ja kaassõitjale, eksklusiivse M-ilmega
 • M salongi dekoratiivliistud Aluminium Rhombicle Smoke Gray koos Pearl Chrome toonis rõhutustega
BMW 5. seeria Sedaan 520d xDrive G30 2020, M-sportpakett, Alpine White, kolm neljandikku eestvaade
 • BMW 5. seeria Sedaan
 • Luxury Line
 • M-sportpakett

BMW ORIGINAALTARVIKUD JA BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS BMW 5. SEERIA SEDAANILE.

Tundub hea, tundub tuttav.

Kõigi BMW juhtide jaoks kuulub sõidunauding standardvarustusse. BMW originaaltarvikute eesmärk on täita sinu erisoovid. Koos laia valiku individuaalse lisavarustusega, mis sobivad kvaliteedi, disaini ja jõudluse poolest ideaalselt sinu BMW 5. seeria Sedaaniga, pakume sulle maksimaalset lisaväärtust sõltumata sellest, mida plaanid.
BMW 5. seeria Sedaan G30, BMW katuseboksiga 520

BMW katuseboks 520.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne katuseboks mahutab 520 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.
BMW pakiruumimatt, BMW 5. seeria Sedaan G30

BMW pakiruumimatt.

Vastupidav libisemisvastane ja ülespainutatud äärtega kontuure järgiv veekindel matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta viimistluse ja roostevabast terasest detailide tõttu sobitub see salongiga täiuslikult.
BMW universaalhoidik turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort, BMW 5. seeria Sedaan G30

BMW universaalhoidik turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort.

Universaalhoidiku suurust saab reguleerida ning see kinnitatakse eraldi saadaoleva põhihoidiku külge või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. See hoiab kindlalt kinni erinevaid BMW turvaümbrisega 7–11-tolliseid Apple’i ja Samsungi tahvelarvuteid. Seda saab pöörata 360° ning lukustada igas kaldenurgas.
M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur, BMW 5. seeria Sedaan G30

BMW M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur.

Annab jõulisi signaale: M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur tagab optimeeritud aerodünaamika ja rõhutab sõiduki maskuliinset välimust eriti eksklusiivsel viisil. Isikupärane sportlik välimus ka kõige nõudlikumale soovijale.
20-tollised BMW M Performance’i kergmetallveljed Double-spoke style 669 M, BMW 5. seeria Sedaan G30

20-tollised BMW M Performance’i kergmetallveljed Double-spoke style 669 M.

Kvaliteetsed 20-tolliste BMW M Performance’i sepistatud Orbit Grey toonis kahevärviliste kergmetallvelgede nähtav külg on eksklusiivselt freesitud ja läikivtreitud ning M-logoga. TPMS-iga rataste komplekt Runflat-hübriidrehvidega. Eesmised veljed suurusega 8J × 20 ja rehvidega 245/35 R20 95Y XL RSC ning tagumised veljed suurusega 9J x 20 ja rehvidega 275/30 R20 97Y XL RSC.
M Performance’i rool, BMW 5. seeria Sedaan G30

M Performance’i rool.

Veenvad argumendid kätele: tänu Alcantara-kattega haardealale on M Performance’i rooli eriti meeldiv ja kindel käes hoida, seda vahetuma roolitunnetuse saavutamiseks. Selle eripärane kontuur ja punasest nahast otseasendi märgis tugevdavad lisaks individuaalset autospordivälimust.

BMW 5. SEERIA SEDAANI TEHNILISED ANDMED.

BMW 530e Sedaan.

Mootori võimsus kW (hj) p/min juures:

135–120 (184–163) / 5000–6500

Kiirendus 0–100 km/h (s):

5,9

Kombineeritud kütusekulu (l/100 km):

1,8–1,3

Kombineeritud CO₂-heide (g/km):

42–30

BMW 5. seeria Sedaan G30 tehnilised andmed

BMW 5. SEERIA SEDAANI HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANTSTEENUSED BMW 5. SEERIA SEDAANILE.

BMW 5. seeria Sedaan (G30), Phytonic Blue metallik, parkimismajas, inimene esiplaanil

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW 5. seeria Sedaani soetamiseks.

BMW SERVICES.

TEENINDUS JA ABI BMW 5. SEERIA SEDAANILE.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid: kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
BMW Roadside Assistance
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 5. seeria Sedaanile, võta ühendust lähima BMW esindusega. Meie pädevad töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEIDE.

BMW 530e**:
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 1,8–1,3
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 41–30

 

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

 

** Temperatuuril alla 0 kraadi Celsiuse järgi ei ole selle pistikhübriidi täiselektriline sõidurežiim saadaval enne, kui aku on mõne kilomeetri sõitmisega töötingimustesse soojenenud.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 530e**:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 1,8–1,3
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 41–30

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

  ** Temperatuuril alla 0 kraadi Celsiuse järgi ei ole selle pistikhübriidi täiselektriline sõidurežiim saadaval enne, kui aku on mõne kilomeetri sõitmisega töötingimustesse soojenenud.