UUS BMW 5. SEERIA TOURING.

Mitmekülgne sportlike joontega äriklassi auto.

UUS BMW 5. SEERIA TOURING.

Mitmekülgne sportlike joontega äriklassi auto.

UUS BMW 5. SEERIA TOURING.Mitmekülgne sportlike joontega äriklassi auto.

Kiirendus 0-100 km/h sekundites (BMW 530d xDrive Touring)

5,8

Keskmine kütusekulu l / 100 km (BMW 530d xDrive Touring)

5,1–4,7

Keskmine CO2-heide g/km (BMW
530d xDrive Touring)

134–124

Erakordne sõidudünaamika, sportlik disain, maksimaalne mugavus – BMW 5. seeria Touring on oma klassi tõeline meister. Seda iseloomustab uusim tehnoloogia, maksimaalne funktsionaalsus ja märgatavalt sportlik loomus. Tegemist on mitmekülgse autoga, mis pakub piisavalt ruumi igasuguseks tegevusteks. Ja garanteerib sõidunaudingu, mis viib uuele tasemele nii töökäigud kui ka vaba aja veetmise.

 

BMW 530d xDrive Touring:
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 5,7–5,3
CO2-heide g/km (keskmine): 149–139

STIILNE SPORTLANE.

BMW 5. seeria Touring on tasakaalustatud proportsioonidega ja selle välimus on sportlikult elegantne. Neerukujuline iluvõre ja esituled on omavahel ühendatud, mis rõhutab sõiduki sportlikku karakterit. BMW L-kujulised tagatuled koos kummalgi küljel asuvate summutitorudega ilmestavad erakordselt modernset ja kompaktset tagaosa.

Valitud materjalid ja kvaliteetne ning ülitäpne viimistlus rõhutavad salongi tippklassi õhkkonda. BMW 5. seeria Touring paljastab oma parimad omadused pikkadel sõitudel, kus äärmist mugavust on võimalik kogeda kõigil istekohtadel.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Kütusekulu ja CO2-heite näitajad olenevad valitud velje- ja rehvisuurusest. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval BMW esindustes Eestis ning lehelt https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf