JÄTAB ÕHUVOOLU SELJA TAHA.

BMW 6. seeria Cabrio disain.

JÄTAB ÕHUVOOLU SELJA TAHA.

BMW 6. seeria Cabrio disain.

Sportpaatides inspireeritud disainiga on sinu käsutuses piiramatul hulgal värsket õhku ja auto on siledal asfaldil omas elemendis – BMW 6. seeria Cabrio on elegantne kahe uksega mudel, millest õhkub merelist kergust. Pehme katus kaob üleni keresse ja loob tasase ja harmoonilise õlajoone. Juhikohal domineerib sportlik seadmete paigutus. Ning kontuurid ja jooned keskenduvad puhtalt aerodünaamikale.

JÄTAB ÕHUVOOLU SELJA TAHA.BMW 6. seeria Cabrio disain.

Sportpaatides inspireeritud disainiga on sinu käsutuses piiramatul hulgal värsket õhku ja auto on siledal asfaldil omas elemendis – BMW 6. seeria Cabrio on elegantne kahe uksega mudel, millest õhkub merelist kergust. Pehme katus kaob üleni keresse ja loob tasase ja harmoonilise õlajoone. Juhikohal domineerib sportlik seadmete paigutus. Ning kontuurid ja jooned keskenduvad puhtalt aerodünaamikale.

VÄLISDISAIN.

BMW 6. seeria Cabrio disaini viimases kui ühes elemendis peegeldub reageerimisvõime, õhuvool ja edasiliikumine. Koos standardvarustusse kuuluvate LED-esitulede ja õhu sisselaskeavade kohal asuvate päevatuledega annab esiosale meeldejääva ilme väljendusrikkalt ettepoole kaldus neerukujuline iluvõre.
Profiilis vaadatuna köidavad pilku kohe uued lisasuunatuledega küljepeeglid ja lai teljevahe. Esiosa suunas jookseb viimistletud välimusega küljejoon, mis jätab mulje, nagu võiks kabriolett otse asfaldisse sulanduda. Need kontuurid meenutavad mootorpaadi voolavate joontega disaini.
Muskulaarsed rattakoopad ja jõuliselt kindla hoiakuga tagaosa moodustavad kontrasti dünaamilise esiosaga. Sõiduki välimust ilmestavad eelkõige L-kujulised tagatuled, summutitoru viimistlus ja täiendavad horisontaalsed kroomliistud. Eriti siis, kui pehme katus on alla lastud, on sõnum ilmselge isegi eemalt: see on kõigist BMW mudelitest kõige eksklusiivsem kabriolett.

ADAPTIIVSED LED-ESITULED.

Integreeritud kaug- ja lähituledega adaptiivsed LED-esituled reguleerivad valguse jaotust automaatselt sõidukiiruse järgi, valgustades nii eesolevat teed dünaamiliselt. Lisaks näidikutele ja päevatuledele sisaldavad need ka adaptiivsete esitulede funktsiooni, millel on erinevad režiimid linna- ja maanteesõiduks, nurgatuled ning BMW Selective Beam (kaugtulede ümberlülituse assistent), mis lülitab kaug- ja lähituled sisse vastavalt vajadusele automaatselt. Nii on tee optimaalselt valgustatud mis tahes tingimustes.
Pimedas valgustavad liikuvad esituled kurvi kohe, kui juht rooli keerab. Vahetu ümbruse nähtavust parandavad nurgatuled, mis lülituvad sisse koos suunatuledega või rooli keeramisega, isegi siis, kui auto seisab. Adaptiivsed esituled tagavad ümbruse optimaalse valgustuse ja suurendavad oluliselt aktiivset turvalisust.
BMW Selective Beam võimaldab juhil jätta kaugtuled sisselülitatuks, tagades nii optimaalsed valgustingimused ka öösel. Süsteem jälgib ees sõitvaid ja vastu tulevaid sõidukeid ning kohandab pidevalt selle järgi kaugtulede tugevust, et vältida teiste liiklejate pimestamist.

20-TOLLISED MULTI-SPOKE STYLE 616 KERGMETALLVELJED.

20-TOLLISED MULTI-SPOKE STYLE 616 KERGMETALLVELJED.

Runflat hübriidrehvidega 20-tollised kergmetallveljed Multi-spoke style 616 annavad autole sportlikuma ilme. Ja seda mitte ainult visuaalselt – tänu oma erakordsele stabiilsusele ja väikesele kaalule parandavad nad oluliselt juhitavust. Elegantne peentest ja jämedamatest kodaratest muster tagab ka pidurdussüsteemile vajaliku õhuvoolu.

PEHME KATUS.

Täisautomaatne pehme katus on suurepärase heli- ja temperatuuriisolatsiooniga. See annab kabrioletile Coupé-laadse silueti ning allalastav tagaaken tekitab salongis suurepärase õhu läbivoolu.
Kui soovid veelgi enam värsket õhku, on võimalik pehme katus ühe nupuvajutusega pakiruumi kokku voltida. Isegi kiirusel kuni 40 km/h on seda ühe nupuvajutusega võimalik avada ja sulgeda vastavalt 19 ja 24 sekundiga.
Värskes õhus sõitmise kogemust saavad sõitjad kabrioletis nautida ka siis, kui pehme katus on suletud: suletud pehme katusega on võimalik avada kõik aknad, kuid katus ise jääb suletuks, pakkudes nii kaitset näiteks otsese päikesepaiste eest.

SALONGI DISAIN.

Elegantselt sportlik välisdisain jätkub ka BMW 6. seeria Cabrio salongis. Varustuspaketis Design Pure Experience täiendavad eksklusiivset Nappa nahka detailid toonis Cognac/Black, peenpuidust dekoratiivliistud pruunis toonis Fineline ja üksteisega harmoneeruvad avarad pinnad, mis loovad salongis ruumika ja väljapeetud õhkkonna.
Olulist juhtimisteavet annab eraldiseisev keskpaneeli kõrglahutusekraan, millel on klaaskorpus ja galvaniseeritud ümbris. Salongi tipptasemel olemust täiendavad Black Panel keskkonsool ja iDrive puutetundliku juhteseadme keraamilised detailid. Praktilised panipaigad ja joogihoidikud eesmises ja tagaistme keskel paiknevas käetoes mahutavad kõik vajaliku.

VÄRVID JA MATERJALID.

BMW 6. seeria Cabrio sõidukile annab eksklusiivse välimuse hoolika viimistlusega materjalide kõrge kvaliteet. Samuti aitavad iga auto eriomast kvaliteeti rõhutada värvid. Välisilme jaoks on saadaval üksteist värviviimistlusvarianti: klassikalisest ja elegantsest toonist Glacier Silver uue sportliku toonini Sonic Speed Blue Metallic. Need sobivad ideaalselt elegantse salongiga, kus pehme ja eksklusiivne Nappa nahkpolster toonis Cognac/Black või Ivory White/Black ja rafineeritud väärispuidust dekoratiivliistud toonis Fineline Brown lisavad pindadele veelgi strukturaalsust.


Kollektsioon BMW Individual rahuldab luksuse vajaduse. Varustuselemendid, nt BMW Individual väärispuidust liistud või täisnahkpolster Merino, lisavad salongile rafineeritust. Kollektsioonis BMW Individual on erinäolise välisilme loomiseks üksteist matti või metalset värviviimistlust.

BANG & OLUFSEN KVALITEETNE RUUMILISE HELI SÜSTEEM.

Tänu uuele Dirac Dimensions signaalitöötlussüsteemile loob ettevõtte Bang & Olufsen kvaliteetne ruumilise heli süsteem avatud ja ilmeka atmosfääri, mida iseloomustab suurepärane akustika. Uskumatu heli loojateks on 12 kõlarit, mille võimsus on 1000 W ja mille alla kuulub armatuurlaualt automaatselt välja tulev keskne kõlar. Keskel paikneb keskmise sagedusvahemikuga kõlar, mis on varustatud akustilise läätse tehnoloogiaga, mis tagab ühtlase helikvaliteedi kõigi istmete juures. Süsteemiga saab valida kahe heliseade vahel: „Studio” tagab veatu heli ja „Expanded” loob mulje suuremast akustilisest ruumist. Audiovisuaalset kogemust täiustab kõlarite eraldi valgustus.