AVALIK SALADUS: PUHAS STIIL.

BMW 6. seeria Cabrio varustus.

AVALIK SALADUS: PUHAS STIIL.

BMW 6. seeria Cabrio varustus.

BMW 6. seeria Cabriosse on paigaldatud kõik, mida vajad rafineeritud ümbruses enda hästi tundmiseks. Samuti on saadaval mitmeid varustuspakette. Pakettide Design Pure Experience, Design Pure Excellence ja M Sportpakett abil saad auto iseloomu veelgi sinule omasemaks muuta. BMW Individuali abil on võimalik lisada personaalselt ja eksklusiivset tunnetust. BMW originaaltarvikute valikust leiad veelgi rohkem funktsionaalsust.

AVALIK SALADUS: PUHAS STIIL.BMW 6. seeria Cabrio varustus.

BMW 6. seeria Cabriosse on paigaldatud kõik, mida vajad rafineeritud ümbruses enda hästi tundmiseks. Samuti on saadaval mitmeid varustuspakette. Pakettide Design Pure Experience, Design Pure Excellence ja M Sportpakett abil saad auto iseloomu veelgi sinule omasemaks muuta. BMW Individuali abil on võimalik lisada personaalselt ja eksklusiivset tunnetust. BMW originaaltarvikute valikust leiad veelgi rohkem funktsionaalsust.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

20-tollised Multi-spoke style 616 kergmetallveljed ja kõrgläikega musta värvi kahepoolne neerukujuline iluvõre väljendavad seda selgelt: varustuspakett Design Pure Experience keskendub sportlikkusele. BMW 6. seeria Cabrio elegantse välimuse võtavad välimuses kokku must kroomitud summutitoru ja salongis mitmete LED-idega kaudsed valgustid.

 • Välisilme

  Design Pure Experience rõhutab auto sportlikku keret, kus on kasutatud BMW Individual paketi kõrgläikega Shadow Line välisdisaini elemente ja muid tumedates toonides sportlikke lisasid, näiteks külgmiste õhuavade mustad detaile, kõrgläikega musta äärisega neerukujulisi iluvõresid, tagaosa kõrgläikega musta dekoratiivliistu ja musta kroomitud summutitoru. Esiosa dünaamilisust ilmestavad LED-udutuled. Külgvaates on auto valikulised sportlikud ja luksuslikud 20-tollised Multi-spoke style 616 kergmetallveljed eriti rabavad.
  Lisaks toonile Melbourne Red metallic on võimalik disainivarianti kombineerida mis tahes BMW või BMW Individual värviviimistlusega. Samuti on saadaval BMW 20-tollised kergmetallveljed ja kogu BMW Individual sarja veljed.

 • Salong

  Pakett Design Pure Experience annab salongile sportliku kuid elegantse välimuse eksklusiivse Nappa nahaga toonis Cognac / Black (kahevärviline) ja väärispuidust Fineline Brown liistudega. Arvukad kaudsed LED-valgustid ja valgustusega ukselävendid rõhutavad veelgi atmosfääri luksuslikkust.
  Disainipaketti on võimalik kombineerida mis tahes BMW Individuali nahkpolstri, Poplar Grain Grey väärispuitliistu ja BMW Individuali dekoratiivliistudega.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Varustuspakett Design Pure Excellence pakub sulle ilmselt kõige stiilsemat avatud katusega sõitmise vormi. Varustus, nagu 19-tollised V-spoke style 366 kergmetallveljed ja salongi viimistletud keraamilised detailid ning ajatu ja eksklusiivne Nappa nahk toonis Ivory White/Black, annavad BMW 6. seeria Cabriole eriliselt elegantse välimuse. BMW disainerid on kõik detailid hoolikalt kokku sobitanud.

 • Välisilme

  Paketis Design Pure Excellence olevad valikulised 19-tollised V-spoke style 366 kergmetallveljed lisavad autole eriliselt luksuslikku ilmet. B-piilari liist ja kõrgläikega musta värvi välispeegli raamid ja alused lisavad sportlikkust. Moodsad LED-udutuled annavad aimu masina muudest pilkupüüdvatest tehnoloogiatest.
  Design Pure Excellence välisvarustuse juurde kuulub ka metalliktoonis värviviimistlus. Siiski on võimalik disainivarianti kombineerida mis tahes BMW või BMW Individual värviviimistlusega või velgedega.

 • Salong

  Design Pure Excellence loob salongi luksusliku atmosfääri, millele lisavad rõhku ka paljude täiendavate LED-tuledega kaudsed valgusallikad. Lisapaketi ja kontrasttepingutega toonis Ivory White / Black (kahevärviline) Nappa nahka täiendab nahaga kaetud armatuurlaud, millele lisab aktsenti Poplar Grain Grey väärispuitliist. Ekstravagantsust lisavad juhteseadete, nt käigukangi, iDrive juhteseadme ning heli- ja konditsioneerinupud, keraamilised ümbrised. Varustuspaketi täiendavad valgustusega ukselävendid.
  Täiendavate disainivalikute hulgas on lisapaketi ja kontrasttepingutega toonis Cognac / Black (kahevärviline) Nappa nahk, kõik BMW Individuali nahkpolstrid, samuti Fineline Brown väärispuitliist ja kõik BMW Individuali dekoratiivliistud.

M SPORTPAKETT.

Kõik M Sportpaketi komponendid on loodud ühel eesmärgil: muutmaks BMW 6. seeria Cabrio välimuse veelgi dünaamilisemaks. Olgu tegemist eksklusiivse salongi dekoratiivliistuga toonis Aluminium Hexagon või sama eksklusiivse värviviimistlusega toonis Carbon Black metallic, autokere toonis välisdetailide ning multifunktsioonlülititega nahkkattega M-sportrooliga – igast detailist õhkub tõelist sportlikkust.

 • Välisilme

  M Sportpaketi välisvarustus

  • M-aerodünaamikapakett keretoonis esispoileri ja küljekarbi katete ning toonis Dark Shadow Metallic tagaspoileri ja difuusori sisetükiga

  • LED-udutuled

  • Hübriidrehvide ja 19-tolliste M-kergmetallvelgedega Double-spoke style 351 M või runflat-hübriidrehvide ja 20-tolliste M-kergmetallvelgedega Double-spoke style 703 M.

  • BMW Individual kõrgläikega Shadow Line

  • M-logo külgedel

  • Kroomitud tume summutitoru äärisriba

  • Eksklusiivne värviviimistlus toonis Carbon Black Metallic; saadaval ka teised värviviimistlused

  • Mustaks värvitud pidurisadulad

 • Salong

  M Sportpaketi salongivarustus

  • M-paketi ukse lävendikatted ja juhi M-jalatugi

  • Naha ja Alcantaraga sportistmed juhile ja kaassõitjale mudelis Nappa Anthracite; saadaval ka muud istmekatete valikud

  • Multifunktsioonlülititega nahast M-sportrool

  • BMW Individual katusepolster toonis Anthracite või BMW Individual Alcantara või Alcantara Anthracite katusepolster

  • Dekoratiivliistud viimistlusega Aluminium Hexagon või Carbon Fibre; saadaval ka teised dekoratiivliistud.

BMW INDIVIDUAL.

Unikaalne igas oma detailis – tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund: BMW Individual BMW 6. seeria Cabrio jaoks.

Isikupära väljendus.

 • BMW Individual välisilmele

  Neli eksklusiivseimat paika maailmas, mida BMW 6. seeria Cabrio esitleb BMW Individual kollektsiooni kuuluva varustusega. Üks näide on siin: värviviimistlus Tanzanite Blue metallic, mille jaoks saadi inspiratsiooni sama nimega vääriskivist tansaniit. Otsese valguse käes sädeleb muidu tumedat tooni pind türkiissiniselt. BMW Individual kollektsiooni kuulub veel kümme eriti väljendusrikast värviviimistlust. Üks neist on Moonstone metallic. Selles on terve hulk värvipigmente, mis annavad pinnale kolmemõõtmelist sügavust ja mitmevärvilist sädelust, mis ulatub sinakashallist kuldkollaseni. Samuti on olemas jahe ja tehnilise hõnguga toon Frozen Silver metallic, mille pind on sametine ja matt ning millel on oma ainulaadsed omadused. Mis tahes värviviimistluse sa ka ei valiks, võid olla kindel, et see sobib ideaalselt BMW Individuali 20-tolliste V-spoke style 349 I kergmetallvelgedega, mis rõhutavad oma mõõtmete ja lamedate joontega veelgi välisilme dünaamikat.

 • BMW Individual salongile

  Iseloomuga ja taevalik. Tuul juustes puhumas, päike paitab nägu ja tunned ennast loodusele lähemal – kogemus, mida BMW 6. seeria Cabrios saab tugevamaks muuta ainult BMW Individual kollektsiooni eksklusiivse varustusega. Eriti harmooniline kombinatsioon on peene struktuuriga Merino täisnahk toonis Opal White ja meisterlikult loodud väärispuidust liist toonis Ash Grain White. Koos värviviimistlusega meenutab see kooslus elegantseid sportjahte. Salong ei avalda siiski muljet ainult erakordse värviga. Eelkõige veenev on materjalide kvaliteet. Erinevatel pindadel olevat naturaalset ja pehmet peene struktuuriga Merino nahka täiendavad kontrastset värvi elegantsed tepingud ja kandid. Tänu sellele naudid autentse kvaliteedi pretsedenditud tunnet. Tegemist on tunnetusliku täiusega, mille võtavad kokku Alcantara katusepolster ja nahkkattega rool koos hoolikalt paigutatud puitraamiga, mis sobib kokku BMW Individual kollektsiooni salongi dekoratiivliistuga. See kombinatsioon on üks paljudest BMW Individual kollektsiooni võimalustest. Suur värvivalik, disainielemendid ja väärispuit võimaldavad sul oma isikupära vabalt väljendada.

 • BMW Individual Composition

  BMW Individual Composition on tunnustus hea maitse eest. Üleni nahast varustusega BMW Individual koos elegantse salongi dekoratiivliistuga ja teiste BMW Individual omadustega on saadaval hea lõpphinnaga.

BMW ORIGINAALTARVIKUD.

Lisa oma BMW 6. seeria Cabriole täiendavat sportlikkust või võimenda igapäevast praktilisust. BMW originaaltarvikute valikus on sul võimalik valida paljude kvaliteetsete ja praktiliste toodete vahel.

 • Kergmetallveljed

  Kvaliteetsed 20-tollised BMW M Performance V-spoke style 464 M kergmetallveljed on saadaval poleeritud pealsega lummavas toonis Bicolour Ferric Grey või läikiva toonina Liquid Black. Mõlemal versioonil on nähtavale toodud rehvipoldid ja M-logo ning neil on Runflat hübriidrehvidega täielik RDC velgede komplekt velgedele 8.5J × 20 rehvisuurusega 245/35 R20 95Y RSC (ees) ja 9J × 20 rehvisuurusega 275/30 R20 97Y RSC (taga).
  Kvaliteetsed 20-tollised V-spoke style 356 M kergmetallveljed on saadaval poleeritud pealsega lummavas toonis Bicolour Ferric Grey või läikiva toonina Liquid Black. Mõlemal versioonil on nähtavale toodud rehvipoldid ja neil on Runflat hübriidrehvidega täielik RDC velgede komplekt velgedele 8.5J × 20 rehvisuurusega 245/35 R20 95Y RSC (ees) ja 9J × 20 rehvisuurusega 275/30 R20 97Y RSC (taga).

 • M Performance varustus

  Süsinikkiust valmistatud BMW M Performance küljepeegli korpused on käsitsi valmistatud. Need rõhutavad auto tipptaset. Nende dünaamiline disain annab sõidukile isikupäraselt sportliku tooni.
  Väga väljendusrikas. BMW M-paketi mustad neerukujulised iluvõred koosnevad kroomitud dekoratiivribidest ja kõrgläikivast mustast raamist. Need rõhutavad sõiduki esiosa dünaamilist ja elegantset olemust – see on lihtne kuid dünaamiline aktsent.

 • Teave ja kommunikatsioon

  Haakuv adapter Basic võimaldab erinevaid Apple iPhone™ mudeleid turvaliselt hoida ja samal ajal ka laadida. Haakuvate adapterite Music, Media ja Connect abil saab esitada BMW auto helisüsteemi kaudu telefoni salvestatud muusikat.
  Apple iPad™ 2, 3 või 4 hoidik hoiab seadet turvaliselt ja selle asendit saab tagaistuja soovi kohaselt muuta, kuna sellel on 360° pööratav raam ja kalle on kohandatav. Hoidiku saab lihtsalt süsteemi Travel & Comfort hoidikusse kinnitada (saadaval eraldi).