PILGUPÜÜDJA.

BMW 6. seeria Cabrio.

PILGUPÜÜDJA.

BMW 6. seeria Cabrio.

PILGUPÜÜDJA.BMW 6. seeria Cabrio.

Max. output in kW (hp) at 1/min (650i)

330 (450) / 5500

CO2 emissions in g/km (650i)

213-208

Acceleration 0–100 km/h in s (650i)

4,6

Max. torque in Nm at 1/min (650i)

650/2000–4500

Dünaamika, mugavuse ja ökonoomsuse kõrgeimat taset pakub BMW 6. seeria Cabrio ühtviisi nii lühikestel kui ka pikkadel sõitudel. Selles ei mängi sugugi väikest rolli BMW EfficientDynamics süsteemiga BMW TwinPower Turbo mootorid. Selle lisavarustuse valikud on Design Pure Experience, Design Pure Excellence või M sportpakett, mis võimaldavad rõhutada BMW 6. seeria Cabrio juures just neid omadusi, mida soovid. Neid täiendavad innovaatilised BMW ConnectedDrive seadmed, nagu BMW Head-Up Display, Concierge teenused või juhtimisassistent Plus. Ka ratastele on saadaval sportlikud, elegantsed või ekstravagantsed täiendused, sealhulgas 20-tollised kergmetallveljed Multi-spoke style 616.

AVASTA BMW 6. SEERIA CABRIO.

Disain.

BMW 6. seeria Cabrio disaini viimases kui ühes elemendis peegeldub reageerimisvõime, õhuvool ja edasiliikumine. Koos standardvarustusse kuuluvate LED-esitulede ja õhu sisselaskeavade kohal asuvate päevatuledega annab esiosale meeldejääva ilme väljendusrikkalt ettepoole kaldus neerukujuline iluvõre. Elegantselt sportlik välisdisain jätkub ka BMW 6. seeria Cabrio salongis. Varustuspaketis Design Pure Experience täiendavad eksklusiivset Nappa nahka detailid toonis Cognac/Black, peenpuidust dekoratiivliistud pruunis toonis Fineline ja üksteisega harmoneeruvad avarad pinnad, mis loovad salongis ruumika ja väljapeetud õhkkonna.

Sõidudünaamika ja ökonoomsus.

Suure pöördemomendiga mootorid ja nutikad šassiitehnoloogiad on täiuslikult üksteise jaoks loodud, mis omakorda tagab esmaklassilise sõidukogemuse, mida täiendab sportmudeli väljalaskesüsteemi dünaamiline hääl. BMW 6. seeria Cabrio dünaamika ja kiiruse suurust väljendavad BMW EfficientDynamics tehnoloogiad, nt suure jõudluse ja üliökonoomsed BMW TwinPower Turbo mootorid või 8-käiguline Steptronic sportkäigukast.

Varustus.

BMW 6. seeria Cabriosse on paigaldatud kõik, mida vajad rafineeritud ümbruses enda hästi tundmiseks. Samuti on saadaval mitmeid varustuspakette. Pakettide Design Pure Experience, Design Pure Excellence ja M Sportpakett abil saad auto iseloomu veelgi sinule omasemaks muuta. BMW Individuali abil on võimalik lisada personaalselt ja eksklusiivset tunnetust. BMW originaaltarvikute valikust leiad veelgi rohkem funktsionaalsust.

330 KW.

Piisab kergest vajutusest gaasipedaalil, et kaheksasilindriline bensiinimootor muudaks BMW 6. seeria Cabrioga sõidu tõeliseks kogemuseks. Samuti on BMW 650i kütusekulu näitajad madalad. Kaheksasilindrilise bensiinimootori kütusekulu on kõigest 9,1 kuni 8,9 l/100 km (xDrive puhul 9,5 kuni 9,3 l/100 km) ning keskmine CO2-heide on 213 kuni 208 g/km (xDrive puhul 221 kuni 217 g/km). Kahe turboülelaaduri ning kaksik-Vanose ja täppississepritsega Valvetronicu, silmapaistva 330 kW (450 hj) võimuse ja 650 Nm maksimaalse pöördemomendiga mootor kiirendab 0 kuni 100 km/h kõigest 4,6 sekundiga ning xDrive'iga mudeli puhul 4,5 sekundiga.
Väljalaske turboülelaadurite on paigutatud silindrialuste V-ava keskossa, mis muudab mootori väga kompaktseks ja vähendab massi. Koos kergekaalulise vedrustuse ja optimeeritud aerodünaamikaga tagavad need BMW 6. seeria Cabriole ainulaadse kiiruse, täiusliku teelpüsivuse ja täpse juhitavuse. BMW 650i ja BMW 650i xDrive vastavad EU6 heitenormidele.